yuva yıkanın yuvası olurmu?

Öncelikle Allah yardımcınız olsun.. Kimsenin ahı kimseye kalmaz merak da etmeyin.. Siz kendinizi çocuğunuza adayın onun eğitimi ve psikolojisi çok önemli bence.. Eğer bi ispatınız yoksa eşinizi o bayanla el ele sarmaş dolaş gördüm yazmışsınız gördüğünüz an fotoğraflayamazmısınız ? ya da avukatınıza danışın onlar kanıt için daha uygun bir yol göstereceklerdir.. Çocuğunuz için kesinlikle yardım nafakası alın eşiniz çocuğunuzu arayıp sormasa da bakmak zorunda.. Çocuğunuza ve size mutluluklar diliyorum umarım kötü günlerden kısa zamanda kurtulursunuz..

Evlilik birligi icinde fotograflamam gerekiyormus:KK43:(( suan maalesef. Evden hicbir ignesini almadan gitti. Kiyafetleri hep yeni. Guya yeni hayat kuruyor. Suan fotograflasam fotograf eski desem kiyafetten ortaya cikacak hersey. Cok dusundum cokkk. En yakinim bile sahitlik yapmiyor. Evli oldugum sahis bunlari bilerek gitti. Evde binlerce lira eden gozlukleri saatleri var. Bir sey ispat edemiyim diye bana birakti. Sonra geri alirim diye dusundu ama ben avukat filan tutmak icin bir kacini sattim :KK36:kih kih kih:))) istediginde bulamayacak:)) nafaka illaki baglanacak daha davamiz gorulmedi onu bekliyorum sabirsizlikla. Su dava isi tam belli olsun annemin evine tasinicam gecimim illaki daha kolay olacak.

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste :KK47::KK47:
ayrıl kurtul bacım ihanet edeni sende hayatını yaşa :KK34:

Kurtuluyorum tabiki canim. Tek tesellim bu:)) alicam parasini catir catir yicem. Avukatimla konustum az once cehiz davasi var hicbirsey olmazsa ondan kesin para alacaksin diyor. İcim rahatladi:))

Eşim beni 4 yıldır aldatmış.ben bunu çok geç öğrendim.bana işlerinde sıkıntı olduğunu ve biran evvel anlaşmalı olarak boşanmamız gerektiğini söyleyip anlaşmalı olarak dava açtırdı.ve mahkemeye dava açmaya gittiğimizde o da varmış.ve benim ağladığımı görmüş.mahkeme gününden kısa süre önce kadın bana kendi ağzı ile itirafta bulundu.eşim ile 4 yıldır birlikte olduğunu.ve bütün herşeyi itiraf etti.bunun üzerine eşimde açıkladı.ve onunla olmak istediğini söyledi.onu tercih etti beni ve 8 yaşındaki kız çocuğumuzu terk edip gitti.onun üzerine bende anlaşmalı boşanmayı çekişmeliye çevirdim.mahkeme hala devam ediyor.bu arada çok yıprandım.ailem çok destek oldu.onların birlikte olduklarını düşündükçe çıldırıyorum.yedi aydır çocuğunu bile aramıyor.biz eşimle ilk görüşte aşık olup evlenmiştik.nasıl bu hale geldi.anlam veremiyorum.hala onu unutamıyorum.çok ızdırap çekiyorum.biliyorumki boşandığımız anda evlenecekler.ve ben bunu hazmedemiyorum.evlenseler bile bir kadın ve bir çocuğun ahını aldıkları için sizce mutlu olabilirlermi.çevresinde bunun gibi olay yaşayanlar yazabilirmi.

Eşim beni 4 yıldır aldatmış.ben bunu çok geç öğrendim.bana işlerinde sıkıntı olduğunu ve biran evvel anlaşmalı olarak boşanmamız gerektiğini söyleyip anlaşmalı olarak dava açtırdı.ve mahkemeye dava açmaya gittiğimizde o da varmış.ve benim ağladığımı görmüş.mahkeme gününden kısa süre önce kadın bana kendi ağzı ile itirafta bulundu.eşim ile 4 yıldır birlikte olduğunu.ve bütün herşeyi itiraf etti.bunun üzerine eşimde açıkladı.ve onunla olmak istediğini söyledi.onu tercih etti beni ve 8 yaşındaki kız çocuğumuzu terk edip gitti.onun üzerine bende anlaşmalı boşanmayı çekişmeliye çevirdim.mahkeme hala devam ediyor.bu arada çok yıprandım.ailem çok destek oldu.onların birlikte olduklarını düşündükçe çıldırıyorum.yedi aydır çocuğunu bile aramıyor.biz eşimle ilk görüşte aşık olup evlenmiştik.nasıl bu hale geldi.anlam veremiyorum.hala onu unutamıyorum.çok ızdırap çekiyorum.biliyorumki boşandığımız anda evlenecekler.ve ben bunu hazmedemiyorum.evlenseler bile bir kadın ve bir çocuğun ahını aldıkları için sizce mutlu olabilirlermi.çevresinde bunun gibi olay yaşayanlar yazabilirmi.
Ewet

Yuva yıkanın yuvası asla ama asla olmaz bundan emin olun.bende 2 yıl önce boşandım evliliğimde 2 yıl sürmüştü. Dayak hakaret herşey vardı bir gün olsun ayık görmedim hep içerdi boşanırken oğlum bir yaşındaydı anlaşmalı boşandık tek talebimde çaldığı altınları dı çünkü evlendiğimin ertesi günü altınlarımı çalıp yerine sahtesini koymuştu o da ayrı bi hikaye.boşandıktan sonra aldatıldığımı da öğrendim ve o kişiyle boşanır boşanmaz evlendi sürekli çok mutluyuz fotografları paylaşıyolar ama işin iç yüzü öyle değilmiş tabi onada şiddet uyguluyo hakaret ediyo.evliliğim boyunca benimle uğraşan kaynanam şuan bin pişman beni munla arıyo.o zamanlar yuzunu görmek istemediği oğlu ise şimdi çok kıymetli karısı yenş doğum yapmıştı karısını bırakıp 12 gün oğluyla kaldı.bunlar daha başlangıç onlarında yuvası olmayacak çünkü adam adam değil. Sende içini rahat tut unutma fotoğraflarda herkez mutludur

Valla benım gordugum yanına kalmayacagı.

benim içinde elbetteki paranın önemi yok.ama bende çocuğumu düşünmek zorundayım.ona gelecek hazırlamak zorundayım.şimdi bir işim var.evimin borcunuda bana bıraktı.evimi eşyalarımla kiraya verip annemlerde kalmak zorunda kaldım.elime geçen paralarımı birikltirip evin borcunu ödemeye çalışıyorum.daha evin üç yıl borcu var.birde evden hak almaya çalışıyor.ben anlaşmalı boşanmadığım için aklısıra beni cezalandırıyo.kullandığım arabayıda aldı.o sessizce çekip gitmek istedi.ama ben gururuma yedirip bunu kabul edemedim.çok ağladım bırakma bizi diye ama o kafasına koymuştu.bu arada kadının çocuğu varmış ilk evliliğinden.benim çocuğum babasının gömleğine sarılıp ağlarken o başkasının çocuğunu avutmuş.birde kendisi şirket sahibi.birkaç tane arabası vardı.onlarıda onun üzerine yapmış.siz olsanız ne yapardınız?benim çocuğum başkabir baba ve çocuğu birarada gördüğünde neler hissediyo bunu sadece ben fark edebiliyorum.onun için çok üzülüyorum.
bence çekişmeli bosanma gururlu davran umrunda degil gibi davran ölsende sevsende
hemen bosan elinden geldiğince alabildiğini al anlaş evinden bak hak almaya calısıyor sana dahada zarar veriyor nafakanı al herseyini alabildiğn
cünkü sen rahat edeceksin bunlarla ve kızın için
sonra bosan önüne bak lütfen ama lütfen sabırlı ol hemen tedavi ol biraz rahatlatıcı ilaç kullan
önüne bak yasamaya bak kızınla ve sunu unutma bak burda bir üye vardı yazmıstı dersin
senle bir askla evlendi severek ve su an bosanıyorsunuz düşün
onunla garantisi varmı kesinlikle hayır yarın birgün yine sevgiyi başka yerde arayacak
şimdi düşün böyle bir adam için sence üzülmeye degermi kesinlikle degmez
sen onsuz yasıyordun zaten yine yasarsın ve dahada rahat
işine git gel ne güzel işin var kzınla vakit geçir ve seni seven daha kaliteli bir insan karsına cıkar evlen hayatına bak
hemen bu ayz tatile git kızınla eglenin oyna zıpla rahat ol dans et istediğin gibi giyin takıl
önüne bak yoluna bak inan hayat sadece es degil bu haytta sensin önemli olan ve senin kzın sana su an muhtac sen mutlu olki oda mutlu oolsun kahkaha atsın onun yanında sakın üzülüp aglama lütfen
agladıgını duymayacagım buralarda sakın bak:stop:

Ben yeni üye oldum ilk çok okuyodum yorumları ama ilk defa yorum yaptım canım sıkıldı durumuna ama 2016 da da yorum yazmıl diye gordum konuyu açan kişi

Bazen mutlu olanda var olmayanda var.

X