İğneli Epilasyon Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

Meraba arkadaslar yuz yanı cene altımda cene bolgem ve cene altımın tamamında genıs bı bolgede once tuy vardı sonra kıla donustu ıgnelıye gıttım erkek sakalı gıbıydı bu arada hormon bozuklugu yok sonra alexle devam ettım dahada arttırdı:KK43:...sımdı ıgnelımı alex mı kararsızım foto koymak ıstıyorum cok mutsuzum bu halde dısarı cıkamıyorum belkı bırılerı gorurde yardımcı olur alex dahada arttırdı 3 seansta ara verdım gercı haznedarda oturuyorum bu cevrede ıgnelıde ya da lazerde tavsıye edebılecegınız bır yer varmı bır de foto nasıl koyabılırım bı kerede dolandırıldım zaten guvenılır bır yer ıstıyorum:KK43:

geçmiş olsun:KK43: sakın lazere tekrar bulaşmayın..uzak bi semtte de olsa güvenilir bir iğneli epilasyon yapan uzman bulun

Meraba arkadaslar yuz yanı cene altımda cene bolgem ve cene altımın tamamında genıs bı bolgede once tuy vardı sonra kıla donustu ıgnelıye gıttım erkek sakalı gıbıydı bu arada hormon bozuklugu yok sonra alexle devam ettım dahada arttırdı:KK43:...sımdı ıgnelımı alex mı kararsızım foto koymak ıstıyorum cok mutsuzum bu halde dısarı cıkamıyorum belkı bırılerı gorurde yardımcı olur alex dahada arttırdı 3 seansta ara verdım gercı haznedarda oturuyorum bu cevrede ıgnelıde ya da lazerde tavsıye edebılecegınız bır yer varmı bır de foto nasıl koyabılırım bı kerede dolandırıldım zaten guvenılır bır yer ıstıyorum:KK43:

önce tüy vardı sonra kıla dönüştü demişssiniz ya , kendiliğinden mi oldu ? yani kıla dönüşünce mi iğneliye başladınız

Ya aslında zaten ınce kalın karısıktı alexle yaptırınca ıyıce beter oldu sımdı dısarı cıkamıyorum lutfen ıst avrupa yakasında guvenılır bır ye r bılen varsa ozelden msj atsın her yerede guvenılmıyor:KK43:

Avrupa yakasında iğneli epilasyon yaptırıp memnun olanlar iletişim bilgisi verebilirler mi lütfen çok acil özelden mesaj atabilirsiniz

ben de yaptırıyorum daha 2 seans oldu.memnunum gittiğim yerden. kadıköy göztepede.kızarılıklar 2 saat içinde geçiyor.özel bir losyon kullanıyor uzmanım.umarım kısa sürede biter.

merhaba
sizden iğneli epilasyona gittiğiniz merkezin adını öğrenebilir miyim?
tşkler

Arkadaşlar yıllardır yüzümü cımbızla aldığım için yüz tüylerim sakaldan hallice ve her gün mutlaka çıkan kılları cımbızla almam gerekiyor. 1 gün bile cımbızla almasam sakal görünümü oluyor. Bu durumda ipneli epilasyon nasıl yaptırabilirim? Ya her gün yaptırmam gerekecek ya da sakallı sakallı dolaşıcaö bir sonraki seansa kadar. Bunun bir yönetmi var mıdır?

benim tüylerim siyah sakal gibi iğneli mi iyi olur lazer mi:26:

ben kaç seans saymadım ama yaklaşık 1 senedir devam ediyorum,( kol altı genital) bitmek üzere, yeğenim gidiyor yuzune sanırım oda 1 senedir bence 3 seansta bitmez ama her seanstan sonra azalarak çıktığını ödediğim paradan biliyorum..:KK31:

bende açık tenliyim ve cildim acayip hassas.
9-10 sene önceleri sürekli sir yaptırıyordum,düşün ondan sonra 1 hafta kızarmış kabarmış bir suratla dolaşıyordum.tam yüzüm iyileşiyordu hoooop yine ağda .bıkmıştım ve sonunda iğneliye karar verdim.yüzümde çene ,gıdı,faul,kaş üst ve ortası bitirdim.yaklaşık 5 sene civarı oldu ve artık çıkmıyor.şu an yüzümde birazcık ayva tüyü var,rahatsızlık vermiyor
nerde yaptırdığıma gelince bağcılarda oturuyordum ve orda bi kuaförde yaptırıyordum.şuan beylikdüzüne taşındım ve burda hala diğer bölgelerim için tam 4 4 lük biyer bulamadım.
Sonuç olarak tavsiyesini aldığın ve temiz biyerde iğneliye başla

ağda cildi sarkıtıyor:KK43: suadiyede bir yere gidiyorum ben temiz , ben memnunum

geçmiş olsun:KK43: sakın lazere tekrar bulaşmayın..uzak bi semtte de olsa güvenilir bir iğneli epilasyon yapan uzman bulun

bence lazere git, ama jilet sürdürme makasla kısalttır, biraz incelincede iğneliye gec tecrübe konuşuyor:))::KK15:

hormon değerlerimde sorun yok yıllardır yüz bölgemdeki tüylerle savaş veriyorum yinede halime şükür önceleri lazer epilasyonla tedaviye başladım iyi sonu aldım uzun süreçten sonra tabi artık iğneliye devam edebilirsin tek tük inceler için dendi şimdi iğneli yaptırıyorum ama çok acıyo acıya dayanan biriyim ama bu fena bişe sanki kalbimden parça kopartıyolar ve yaklaşık 1 yıldır iğneli yaptırıyorum istediğim o tek tük inceler için fayda göremedim ağda yapırıcam artık inanın okadar sıkıldım napayım şaşırdım:KK19:

ağda çoğaltacak tekrar bence gittiğiniz yeri değiştirin, ben acıyı azaltan anestezi krem kullanıyorum gitmeden yarım saat önce pek acımıyor o zaman

arkadaşlr öncelikle iğneli epilasyon yaptırdığınız yer çok önemli 7,8seanstır iğneli epilasyona gidiyrdm sanki cımbızla almış gibi aynı şekilde çıkıyrdu hiç faydasını görmedm ve yara bile olmuyr diye seviniyrdm şimdi orası kapandı ve başka yere başladmm öğrendmkii aslında yapılan yerler yara olunca faydası oluyrmuşşşşş:KK53:yapan bayan dediki iğneli epilasyonun iki türlüsü var biri elektiriği direkt verir diğeri ise kesik kesik verir ve faydasını göremezsin dediği gibi 2,3 seastır gidiyrm önce kızarıyr sonra yara oluyr ve 2 haftada yaralr geçiyrr çok memnunum o yüzden dikkat edin arkadaşlrr her şeyde bir hile yapıyrlr şuan gerçekten azalma var gittikce paylaşırım sizlerle

Merhaba hircin iğneli epilasyonu kime yaptırıyorsun özelden mesaj atabilir misin şimdiden teşekkürler

X