İğneli Epilasyon Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

Önemli değil civcuv bu bayan pazar günleri çalışıyor mu özelden mesaj atamıyorum kaç aydır iğneli epilasyon yaptırıyorsunuz yüz bölgesinde hangi bölgeye yaptırıyorsunuz ne kadar sürede azalma başlıyor tüylerde bilgi için teşekkür ederim

Merhaba kızlar iğneli epilasyona başlamayı düşünüyorum ama kime yaptıracağım bilmiyorum yardımcı olun bana kime yaptırmalıyım cevap bekliyorum Avrupa yakası olursa iyi olur Anadolu yakasınıda değerlendirebilirim

Önemli değil civcuv bu bayan pazar günleri çalışıyor mu özelden mesaj atamıyorum kaç aydır iğneli epilasyon yaptırıyorsunuz yüz bölgesinde hangi bölgeye yaptırıyorsunuz ne kadar sürede azalma başlıyor tüylerde bilgi için teşekkür ederim

.( pazarları çalışmıyor galiba

ben de avrupa yakasinda yaptiriyorum ama yaptirdigim yerde pazar calismiyor galiba :KK43: bir de benim yuzum 5 seansda yari yariya azaldi ama ben bunda once 2 sene lazere gitmistim, o yuzden hic dokunmadiysan tuylerine daha cabuk biter diye dusunuyorum

Merhaba Went Sinem gittiğin yerin iletişim bilgilerini bana verebilir misin özelden mesaj atamıyorum tüylere hiç dokunmadım favori bölgesine yaptıracağım

ben ozelden mesaj atamiyorum ama zeynep polata gidiyorum google a ismini yazarsan iletisim bilgileri cikar

Teşekkür ederim Went Sinem yüz bölgesinde hangi bölgeye yaptırıyorsunuz iz leke kalıyor mu acaba

Merhaba Went Sinem birşey daha soracağım seans araları kaç gün oluyor kaç aydır gidiyorsun epilasyona şimdiden cevap için teşekkür ederim

ben butun yuzume yaptiriyorum lazerden sonra butun tuylerim kalinlasip artmisti cunku ve su ana herhangi bir leke sorunum olmadi ama ben cok dikkat ettim yaptirdiktan sonra bir iki gun evden cikmamaya ozen gosterdim mesela bir de tabi azicik gunes de olsa 50 faktorluk gunes kremi kullandim yani sen de dikkat edersen leke kalacagini sanmiyorum, ben 6 seans gittim ama pek duzenli gitmedim arada iki ay gidemedigim zamanlar oldu ama ona ragmen yuzumun yarisi gitti yani ilk baslarda 3 saatlik randevum varken bu ay yani son seansimda 75 dk lik sure yetti bana, ayda bir kez gitsen yeter benim gibi aksatma :)

Teşekkür ederim Went Sinem içimi biraz rahatlatın ama yinede tereddütlerim var en büyük korkum o kadar acı sıkıntı çekip tüylerimin hala azalmaması inşallah böyle bir şeyle karşılaşmam böyle birşey daha büyük hayal kırıklığı oluyor irtibatı koparmayalım inşallah herkes tüylerinden en kısa zamanda kurtulur

icini biraz rahatlattiysam ne mutlu bana :) ama emek isteyen bir is sabirli olmalisin oyle ilk bir iki seansta azalma olmadi diye hemen umitsizlige kapilmamalisin hem sen hic dokunmamissin tuylerine eminim daha cabuk etki edecektir, benim yuzum ozellikle boyun bolgem sakal gibiydi insan icine cikmaya utaniyodum ama mecbur oyle dolasiyodum simdi o kadar rahatimki, yaptirali 2 hafta oldu ve tuylerim cok az cikti o yuzden tuylerin cikis suresi yonunden de rahat olursunkalirsin, simdilik benim soyleyebileceklerim bu kadar umarim sen de memnun kalirsin

X