Cilt Bakımı Ürünleri yüz kremi olarak ne kulanıyoruz? (resimli)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
$Resim 009.jpg

bu kadaarr:çok üzgünüm:

Ben de la roche possay marka nemlendırıcı ve temızleme jelı kullanıyorum. GÜneŞ ÜrÜnlerı ve gÖz makyaj temızleme ÜrÜnlerı de Çok gÜzel..
Vıchy de kullandım ama yÜzÜm pÜtÜr pÜtÜr olmuŞtu.

la roche possay kullanıyorum. gerçekten hem yumuşaklık veriyor. hem de yağlı bir his bırakmıyor.iki yıl önce bebak kullanmıştım sitede tavsiye üzerine sivilce ve çene bölgesinde tüylenme yaptı.kaldı ki genç kızlık dönemimde bile sivilce sorunu yaşamamıştım. bebaktan kesinlikle uzak durun.

makyaj temizleyici olarak ağırlıkla Loreal Dermo-Expertise ideal balance diye bi temizleme sütü var onu kullanıyorum; gün aşırı da Bebak sütü kullanırımzemuszemus

Ya ben senelerdir Lancome kullanıyorum memnunum birde Shiedo var ama o kadar para vermek istemiyorsanız kozmetik alanında Olay iyidir yada ecz. ürünü derseniz Bioderma var tavsiye ederim...

bana fikir verirmisiniz acaba yüzüm çilli normal cilt ne alıyım bilemedim fikrinize ihtiyacım var kızlar:sinifsinif: Naturaline Leke Kremi bu markayı bilen varmı ayrıca yada Naturaline Leke Serumu kullanan ve fikir verebilen varmı

Son düzenleme:
bnde diadermine kullanıorm ve çok çok memnum nemlendirio ama yağlandırmadan parlıo ama yağ yok süper:)

ben bunu kullanıyorum bu ara ve çillerimin üzerine de roc'un yüz için güneş kremini sürüyorum iyi gibi bakalım bayanssulusmile

Eklentiler

• $l-oreal-happyderm-pro-normalni-plet-default.jpg
    $l-oreal-happyderm-pro-normalni-plet-default.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 219
$resim101991-1.jpg
bunu bana birkaç yıl önce bir güzellik uzmanı tavsiye etmişti
güneşlenmeyi çok seviyordum koruyucu üründe kullanmama rağmen bir süre sonra güneşten dolayı yüzümde ben gibi kahverengi küçük noltalar oluşmaya başladı.
peelinge başladım günlük nemlendirici olarakta bunu kullanmaya vee cildim bembeyaz oldu lekeleri de hafifletti.ayrıca artık güneşlenmiyorum :KK43:
yanında 50 faktör güneş koruyucusunu vermişti bir seferinde o da yüz içindi
benzer sorunu olanlara tavsiye ederim kızlar

X