Cilt Bakımı Ürünleri yüz kremi olarak ne kulanıyoruz? (resimli)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ben temizleyici ve tonik olarak clinique nemlendirici ve goz cevresi icinde estee urunlerini kullaniyorum cok memnun kaldim. Tavsiye edebilirim gonul rahatligiyla, cildim ise karma.

arkadaslar bende yuzumu nemlendırmek amaclı kullandıgım kremlerden bı turlu memnun olamadım .kozmetık elemanları genellıkle hep fondoten oncesı cıldın nemlendrıcıye ıhtıyacı vardr derler fondoten parlamasın dıe eet katılıyorm .ama nemlendırıcıler bnm yuzume gıtmıyor nedense yaa .en son olay'ın nemlendırıcısını aldım yuzumu asırı cok terletıyor .cılt tıpımemı uygun degıl acaba ?bole cok baska marka nemlendırıcı kullandım ama hep aynı sorun.cılt tıpımın analızını yaptım karma bı cıldım varms ona gore alıyorm nemlendırıcı ama hala sorun aynı.

Günlük kullandığım nemlendiricileri 3 ayda bir bitince değiştiririm.bazen sevdiklerime aylar yıllar sonra dönerim.Hangi kremi kullanırsam kullanayım yıllardır haftada 2 gün kullandığım ürün Elizabet Arden 'in efsanevi 8 hour yüz kremi.Kızarıklık, kaşınma ,yanma ,pullanma ,egzamaya çatlamaya vs ye iyi geliyormuş.Belirgin bir cilt poblemim yok ama takviye ya da koruyucu olsun diye haftada 2defa kullanıyorum.Kıvamı yoğun çok yağlı ciltlere önermem.Kokusu parfümlü değil ama ilacımsı.

$ARDEN.jpg

yüz yıkama jelim, toniğim, göz kremim ve nemlendiricim clinique, gece kremim ise burda okuyup denediğim ve vazgeçemediğim madecassol isimli krem oldu

Arkadaslar, sivilcelenmeye yatkin hassas ciltler icin uygun bir krem bulamadim hala :KK43: var mi bi tavsiyesi olan?

bioderma nın yağlı ciltler olanı yeşil renkmiydi AKN olanı galiba çok güsel ve fazla yağı alıyo hem de harika bişey 50 t civarı biraz pahalaı oluyo ama sorunlu cilde birebir.:)tavsiye ederim

la roche posay kullanmıştım memnun kalmadım her cilt bir olmuyor tekrar neutrogena ya geri dönüş yaptım bu kremden başkası yaramıyor cildime kuru cildim var ve biraz hassas fakat bu krem o kadar güzel emiliyor ki yağlılık hissi falan kesinlikle yok parlama da yok çok memnunum 3 kutu bitirdim bir daha bittiğinde tekrar bunu alırım.

Eklentiler

• $neutrogena-hassas-cilt-nemlendirici-losyon-118ml.jpg
    $neutrogena-hassas-cilt-nemlendirici-losyon-118ml.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 268
la roche posay kullanmıştım memnun kalmadım her cilt bir olmuyor tekrar neutrogena ya geri dönüş yaptım bu kremden başkası yaramıyor cildime kuru cildim var ve biraz hassas fakat bu krem o kadar güzel emiliyor ki yağlılık hissi falan kesinlikle yok parlama da yok çok memnunum 3 kutu bitirdim bir daha bittiğinde tekrar bunu alırım.

bu kremi nerden aldın ya benimde cildim kuru ve pul pul oluyor bazen of çok bakım istiyor

Diadermin gece ve gündüz kremini yıllardır kullanıyorum,çok memnunum.
Yazın her gün,kışın ara sıra Roc 50 faktör güneş kremi kullanıyorum.
İkisindende vazgeçmem..

Selâmunaleykum, dostlar.. :)
Ben yüz kremi için, sanırım birkaç yıl oluyor, Neutrogena Intensified Day Moisture kullanıyorum, sun protection factor 15..
Göz kremim de Neutrogena Radiance Boost'tu ama artık çıkmıyormuş nedense..
Şimdi 3-4 gündür Roc Anti Fatigue kullanıyorum..
Ama hakkında yorum yapabilmem için çok erken..
Hepinize doğru seçimler dilerim.. :)

selam 20 yaşındayım cildim normal/karma hatta bazen yağlı, sivilceler çıkıyor ve parlama oluyor sıcakta çok terliyorum. krem önerebilir misiniz? gündüz ve gece kullanabileceğim, nem dengesini sağlayan, koruyan, bakım yapan, çok kimyasal içermeyen yüz kremleri istiyorum. artı göz kremi. o da nemlendirme ve mor halkalara ve kırışıklığa yardımcı olsun istiyorum.
ben aslında yüz için garnier normal/karma almıştım ama hem bana yağlı geldi hem de gece gündüz için aynı içerik sizce farkeder mi? bir de garnier in yağlı ciltler için olanını denemeyi düşünüyorum.
göz için de loreal triple active almıştım. sanırım sadece nemlendirme yapıyormuş başka etkisi yokmuş.
bir de sorum olacak; oriflame ve avona da üyeyim her ay bakıyorum, aslında bu kadar ucuz olmasından kıllanıyorum çok seveni de var zararlı bulanı da var.
oriflame de oxygen boost diye yüz ve göz kremleri var gece/gündüz sizce onları kullanmalı mıyım?
avonda da yeni tohum içerikli nutra effects çıkmış, ya alsam mı almasam mı karar veremedim.
dışardan gratise falan bakıyorum ama ürünler hep kalmamış insanlar çatır çatır testerları bitirmişler ve popüler ürünler hiç kalmamış o yüzden sürekli elimin altındaki kataloglara kayıyorum ama cildim zaten çok güzel bebek gibi değil o yüzden iyi bakmak istiyorum cidden bakım yapsın istiyorum ürünler.

Benim cildim az yağlı bodycare cilt bakim setini kullanıyorum anında etki gördüm jel gerdiriyor krem dengeliyor organik sertifikalı bir ürünmüş doğal antiaging içeriyormuş norveç deniz yosunu etken maddeli internetten aldım

be
arkadaşlar bu konu var mı bilmiyorum ama yüzümüz için kullandığımız kremleri paylaşalım istedim..
kış kapıda
kuruma ve pullanma oluyor çoğu zaman
siz hangi üründen memnunsunuz?
vazgeçemediğiniz yüz kreminiz hangisi..
uzun zamandir lampert firmasinin retinol isimli kremini kullaniyorum, tek kelimeyle harika...

X