Lekeler, Çiller Yüz lekelerim için expigment tecrübem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
2 ay oldu . etkisi ilk günlerdeki gibi devam etmedi , yanma kızarma da pek olmadı . açık renkli lekelerde daha etkili olduğunu söyleyebilirim. koyu renkli lekeler solduğuyla kaldı.

Bir seans prp yaptirdim bı değişiklik olmadı üç seans paket almıştım . Bişey e yaramayacak bence . İki seans daha var ama çok umudum yok mezoterapiler biraz açıyor galiba.eucerin nerden temin etmistiniz ? Instagram'da burtegram var o lekeleri için senelerlce uğraşmış lazer prp mezoterapiler artı kremler öyle geçmis kolay değil uzun bı süreç. Lazeri de her doktora yaptırmamak gerek

20 gun sonra gelecegim turkiyeye ben getiririm isteyene. Kac adet isteniyor bana haber verin. Turkiyede 2500 falan olmus bu krem dolar kurundan dolayi. Bana buradan 850 tlye geliyor yaklasik. Kendim icin satin aldim duel serumu

Yurt dışından dual serum mu sadece 850 tl 🙃 2019 da ben gece gündüz ve serumu 1000 tl ye almıştım. Döviz kuru mahvetti bizi 😔

Teşekkür ederim. Dermaceutic yellow ve mela kremler bulunduğunuz yerde mevcut mu acaba? Eğer varsa fiyatlarını yazabilir misiniz zahmet olmazsa.

2 ay oldu . etkisi ilk günlerdeki gibi devam etmedi , yanma kızarma da pek olmadı . açık renkli lekelerde daha etkili olduğunu söyleyebilirim. koyu renkli lekeler solduğuyla kaldı.
lekelerin durumu nasıl?bir zararı oldu mu expigment in acaba?ben herbaderm leke serumu kullandım 3 kutu.soldurdu bayağı ama tam geçirmedi.şimdide nivea nın leke serumunu aldım 4 gündür sabah akşam kullanıyorum.

Lazer yaptırıp da cilt lekelerinden kurtulan var mı? Ücreti nedir kac seans gerekir acaba? Ben artık Bi çözum bulmak istiyorum kullanmadığım krem kalmadı da 😕

X