Yüzdeki tüyler için çözüm?

valla ben her ay gidip kuaförde aldırıyorum yüzün tamamını önemli bir bölge oldğu için kendim birşeyler yapıp rezil gibi olmak istemiyorum.
evlenene kdar bitecek inş birde onunlamı uğraşacam,kocamlamı,evimle mi:)

kızlar bende yüzümdekilerden rahatsızm ve aldım yani iple mereyi iple alsam zaten çok çıkmıyo eskisi gibi ama bu sefer aldıktan sonra limon sürdüm çünkü kol altını aldığımda limon sürüyorum ve azalttı neden yüzde işe yaramasın denyiorum yeni başladım işe yararsa haberdar ederim sizi:a015:

cnm limon suyu tahriş etmior mu?:sm_confused:

cnm cımbız neden tüyleri kalınlaştırıyor?ve ağda neden besliyor ?
şeker kökleri besliyor mu? sir ağda nın farkı şeker olmaması mı?sir ağda nın sadece kısa tüyler için olduğunu ve normal ağdadan pek farkı olmadığını duydum bilir kişiden:sm_confused:

iyi ama herkesi durumu iyi olmayabilir laser tedavisi için bende yüzümdeki tüylerden yana dertliyim karınca yapı gerçekten etkilim öyle ise sir ağda yaptırım karınca yağı kullanayım ne dersiniz

valla canım ben iple aldım napim sinieri oldum artık dayanamadım sonrada limon sürdüm koltuk altımdakileri aattı çünkü bakalım faydası olursa haber vercem :a015:

kızlar öyle çok göze batmiyo ve kalın değilse sarartma yöntemini uygulayın
kullandıgınız kremin kalitesine dikkat ettiğiniz sürece çoğaltmaz yada beslemez merak etmeyin:dance:

kızlar karınca yumurtası yağı nasıl kullanılıyor? yani sürdükten sonra beklemek gerekir mi veya sürüp yıkanacak mı? Birde tüyleri alıp sürdükten sonra sivilce yapıyor mu bu bioderm ler gibi?

O zaman gurbaa prensescim bi krem tavsiye eder misin?

sally hansen...
kimileri uzatıyo kalınlaştiriyo falan demiş
1,5 yildir tüy sarartıcı kullanıyorum bi şikayetim yok uzama gürleşme falan olmadı
ki zaten öyle tüylü bi insan değilimdir cılızdır tüylerim tatlicadiarzu

ya arkadaşlar... benim yüzümdeki tüyler çok belirgin değildi ama bir anıma denk geldi ve sir ağda yaptırdım... ama pişman oldum... yani bir zararını görmedim sivilcelenme falan olmadı tabi daha 2. günüm ama... ilerde sivilce çıkma olasılığı var mı? bir de ben bir daha aldırmak istemezsem eğer ilk alıştan sonra tüyle artr mı?? tek korkum o şimdilik... bu konuda bilgisi olan var mı... sir ğda arttırır mı ya da daha koyu getirir mi tüyleri.... bir de sivilcelenme riski hala taşıyor muyum.?? neasıl önüne geçebilirim?? yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü çok pişman oldum korkuyorum şimdi ya daha koyu gelirse çoğaşırsa diye...

ya arkadaşlar... benim yüzümdeki tüyler çok belirgin değildi ama bir anıma denk geldi ve sir ağda yaptırdım... ama pişman oldum... yani bir zararını görmedim sivilcelenme falan olmadı tabi daha 2. günüm ama... ilerde sivilce çıkma olasılığı var mı? bir de ben bir daha aldırmak istemezsem eğer ilk alıştan sonra tüyle artr mı?? tek korkum o şimdilik... bu konuda bilgisi olan var mı... sir ğda arttırır mı ya da daha koyu getirir mi tüyleri.... bir de sivilcelenme riski hala taşıyor muyum.?? neasıl önüne geçebilirim?? yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü çok pişman oldum korkuyorum şimdi ya daha koyu gelirse çoğaşırsa diye...

canım hıc korkma bende ılk aldıgımda öle korkularla karsılastım fakat hepsı yersız tuylerım daha ınce cıkıor rengıde daha acık ve almazsam bellıde olmuor keske daha önce alsaydım dıorum korkma bu yuzden :eek:

canım hıc korkma bende ılk aldıgımda öle korkularla karsılastım fakat hepsı yersız tuylerım daha ınce cıkıor rengıde daha acık ve almazsam bellıde olmuor keske daha önce alsaydım dıorum korkma bu yuzden :eek:

teşekkür ederim ilk defa alınca çok telaş yaptım.. yüz bi de bu başka şey değil ki!! bir arkadaşım da uzama ve koulaşma oldu bende dedi... acayip moralim bo<zuldu... bir daha bulaşmak istemiyorum inşallah uzama ve koyulaşma olmaz...

Kızlar bende yüzümdeki tüylerden rahatsızımm..Sir ağdayla alıp, karınca yum.yağı kullanmayı düşünüyorum..Ama
daha önce yanağımdakileri hiç almadığım için korkuyorum..ya görünmeyen sarı küçük tüyler de siyah ve belirgin çıkarsa diye..Birde sizce yüzümü birkaç kez sirle aldıktan sonra mı karınca yum. yağı kullansam? İlk kez aldığım için kar.yum yağı batık felan yapar mı?

Soru(n)larıma cevaplarınızı bekliyorum... Şimdiden teşekkür ederim.......... : )

arkadasm karınca yumurtası yağı tuyler ıcın batık falan yapmaz cılde surulen nemlendırıcı gıbı bişey olarak düşün ne tahriş ne kızarma hiç bişey

Benim 3. alışım yüzümü karınca yağıda sürüyorum,ne batık oldu nede siyahlaştı . Bayağı azaldı.Başlarken tereddütlüydüm şimdi memnunum iyiki başlamışım.:hooray:

X