Yüzdeki tüyler için çözüm?

sevgili fatto bir tatlı kaşığı yoğurda bir çay kaşığı karbonat yeterli kullanacağın yere göre miktarı arttırırsın sevgiler

arkadaşlar ben lazer yaptırdm ama daha bi arttı.cok araştırıyorm yüzdeki tüyler için diode lazer iyi imiş.ben şanssızım çünkü yaşadğm şehirde bunu yapan bi yer yok.sizde varsa şanslısınız.bide karınca yumurtası yağı gerçekten iyi geliyomu acaba denedinizmi?benmde yardıma ihtiyacm var.başa çıkamıyorum artk

karınca yağı yumurtasının yaradığı da oluyor yaramadığı da...kişinin kıl kökleriyle alakalı bişey olmalı...en iyisi kullanarak kendin tecrübe etmelisin...ben başladım, yarasa da yaramasa da ilerleyen günlerde buraya yazacağım...yerimseniben

sevgili fatto bir tatlı kaşığı yoğurda bir çay kaşığı karbonat yeterli kullanacağın yere göre miktarı arttırırsın sevgiler

ben bunu kullandım ve yüzüm yandı... :çok üzgünüm: herkes kullanmasın bilginize...

ben bunu kullandım ve yüzüm yandı... :çok üzgünüm: herkes kullanmasın bilginize...

sevgili fatto öncelikle geçmiş olsun:1shok:.yandı derken uygularken bir yanma hissettiysen bu normal çünkü koyu renkli olan tabakayı soyarak peeling etkisi yaratıyor.ama cidden bir yanma varsa gerçekten çok üzüldüm.ilk kez karşılaştım böyle bir durumla.tekrar geçmiş olsun

sevgili fatto öncelikle geçmiş olsun:1shok:.yandı derken uygularken bir yanma hissettiysen bu normal çünkü koyu renkli olan tabakayı soyarak peeling etkisi yaratıyor.ama cidden bir yanma varsa gerçekten çok üzüldüm.ilk kez karşılaştım böyle bir durumla.tekrar geçmiş olsun

teşekkürler minikiz...yandı derken bildiğiniz yandı demek istedim...hani böle ateş tutarsında su toplar ya aynen öyle...sürdüğümde zaten bi yanma hissettim dediğin gibi ama maskeyi çıkardığımda öyle bişey beklemiyordum görünce :1shok: oldum aynen...yanlış anlama kesinlikle seni suçlamak anlamaında öyle demedim...zaten sadece senden duymadım, kknın bütün forumlarında çok methediliyor bu maske...ama ben de kendime vazife bilip %100 herkesde işe yaramadığı bilinsin diye yazmak istedim... a.s

valla ben dün yüzüme lazer yaptırmaya başladım bakalım ne olacak...

karınca yağı nasıl oluyo hiç bilmiyorum

yine de üzüldüm fatto.neyse aynı uyarıyı bende yaptım senden sonra.açıkçası kendimi kötü hissettim bütün kadınlar güzel olsun yani:enbuyukkk:

bende epilasyon makinasiyla aldim yuzumu hic acimadi oyle sivilcede olmadi ilerde ne olur bilmem..

bende de var ben lazer epilasyon yaptırıyorum çok iyi sonuç alıyosun.Şimdi baya azaldı iğneli epilasyona devam ediyorum çünkü kıl kökleri çok incelmiş ancak kalanlar iğneli epilasyonla tamamen bitermiş

arkdslar acil yardim cenemdeki tuyleri cimbizla aldim ve sonuc cok kotu 2 gunde bir almak zorunda kaliyorum aklima bisey takildi epilasyon aletiyle alsak olurmu darltici basligiyla deniyen varmi aranizda,cunku bazi epilasyon makinelerinde yuz icinde ozel baslik var acil yardim istiyorum:KK43::KK43:

bende epilasyon makinasiyla aldim yuzumu hic acimadi oyle sivilcede olmadi ilerde ne olur bilmem..

anaaa bildiğimiz takara tukara makinalarla mııı?? :1shok:
yoksa sende yüz için özel olanlarından mı var? :sm_confused:
bende şikayetçiyim yüzümdekilerden az ama rengi çok koyu o yüzden baya göze batıyo, hiçte bişeye cesaret edemiyorum daha kötü olursa diye..:1no2:

bende şikayetçiyim yüzümdekilerden az ama rengi çok koyu o yüzden baya göze batıyo, hiçte bişeye cesaret edemiyorum daha kötü olursa diye..:1no2:

canım bana kalırsa hiçbişeye bulaşma bu yaz için çünkü yz için en etkili epilasyon: iğneli epilasyon.
lazerde henüz yıllar sonraki yan etki bilinmiyo ve tüy çeşidine göre sonuç vermeme durumu var.
sir ağda: alerji sivilce yapıyo güneşe çıktığında da güneş lekesi yaparmış ( kuaförüm ööle dedi )
ip: hiç tavsiye etmem :)

sonbaharda iğneli epilasyonla kurtul. yapan yakınlarım var gayette rahatlar şimdi.

evet ama yuz icin ozel olanlardan aldim zaten ilk defa aldim gerci korkuyorumda cok cikar veya sert cikar diye ama almis bulundum ins sert cikmaz arkadasim:bbo:

yaa benimde çenemde tüyler var cımbızla aldım 1 sefer çok belli olanları, ama yine çıktıı üstelik de daha sert olmuşlar :KK43:(
nedir bu derdimiz bizim ya kıl kilo göbüş, aman yanii

yüzdeki ayva tüylerine müdahale edenler var mı.varsa çözüm yolları nedir*

arkadaşlar bnm faul kısmında tüyler var ya saçlarım sürekli açık die yapıoyor olabilrmi acaba önceden yoktu çnkü bu kdr.sarı sarı ama çok rahatsız oluorm nasıl alınır orası.
annem saçların hep toplu olursa azalıp dökülür dio öle bişe olurmu walla hiç dökülcekmiş gibi durmuolar gayet köklüler:KK70:

Kızlar ayva tüyü nasıl oluyor yani sarı olan tüylere mi ayva tüyü diyorlar yoksa biraz koyu yani kahverengimsi gibi olanlara mı?

Bende de faul var ayda bi cımbızla alıyorum.Tabi temizlik çok önemli yoksam sivlce çıkıyo.Aldıktan sonra antibiyotik sürüyorum bazen ama yıkamadan almayın.Bi de iğneli epilasyonun iz bırakma ihtimali var die okumuştum emin olmadığınız yerde yaptırmayın yoksam kıllı bi yüz delik deşik bi yüzden her zaman daha ii:))

yüzümde tüy yok ama kaş ve bıyıktan söz ediyorsanız ortaokulda iğneli epilasyonla kurtulmuştum..çok şükür kaş ve bıyık alma gibi derdim yok..

X