Yves Rocher Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

Luminelle serisi uygun fiyatlı olmasıyla ünlü (türkiye) ancak metro city deki görevli o serinin kaldırılacağını söyledi bana. yani artık daha kaliteli olan couleurs nature makyaj serisi satılacakmış. sanırım kalitesiz denilen ürünler luminelle'den çıkıyo. (gerçi ben rimelinden memnunum)

Başka ülkelerde çok ucucz olabilir ancak türkiyedeki birçok markaya göre kaliteli buluyorum.

Krem olarak karma cildime sebo specific matlaştırıcı krem kullandım, şuan için çok memnunum.

Kullanmayacağım ve denemiyeceğim tek ürünü güneş ürünleri.

olabilir, luminelledeki urunler cok dandik geliyor bana couleur nature daha cok pahali dedigin gibi ama okdr verip denmeyi goze almadim

yaşadığım yerde bildiğim kadarıyla bu marka satılmıyor. ürünlerini satın almak için sitesine üye oldum ama daha almak nasip olmadı :)

eğer yüz içinse: yukarıdaki resimde ki arındırıcı peeling 27,90 mış. birde daha uygun fiyatlı 'maske' serisinde kayısı çekirdeği özlü peeling var 15 lira ama onu kullanmadım.

tşk ettim :) dışarı çıktığımda bakıcam

bu parfum serisi cok hos evet, buna katiliyrm, bende mimosa olani vardi, annemde ise pembe bir cicekti adini unuttm.

peki kremle ilgili birsey soracam, kullanmadigin zmn kullanma ihtiyacini duyuromusun? birde cok ozel degilse, yas grubun ne?

ben kremi sürekli kullanmıyorum haftada bir filan sürüyorum benim yaşım 21 ama cildim yaglı ve eskiden sivilceler vardı dıye sıkılastırıcı kullanıyorum

peelingim bitmek üzere bu markadan almak istiyorum hangisni önerirsinz
birde fiyatı ne kadr

internet sitesindende bakabilirsin canım bu markaya..inositol içeren bir yüz yıkama köpüğü var,tavsiye ederim,peeling kullanmaya gerek bile kalmıyor,bence bir bak buna da..

arkadaşlar luminelle serisi makyaja yen başlayanlar,bir nevi ergenlik çağındakiler için o yüzdende basit biraz,ben böyle biliyorum mağazada bir görevliden bilgi almıştım..makyaj yapmayı bilenlerdenseniz tatmin etmez sizleri

bende 3-4yildir kullaniyorum urunlerini ve cogundan memnunum

leylak kokulu parfumu, vucut kremi, dus jeli harika!!

couleurs serisinin pudrasini kullaniyorum gayet guzel, ama pudra fircasini hic begenmedim:KK19:

iki fazli goz makyaj temizleyicisi var, cok etkili cok memnunum

goz kalemleri ve gozalti kapaticisi eh iste, fena degil

lacivert renkli maskarasini almistim disi pembeydi pek memnun kalmadim. ama 360derece yazan disi mavi bi rimeli var. cok cok guzel:KK76:

farlari kadife gibi couleurs serisinin bisuru farini aldim gercekten cok guzel

disi yesil olan icinde zararli kimyasallarin bulunmadigi sampuanini kullaniyorum cok memnunum isirgan otluydu sanirim

bde kayisili scrub kullanmistim vucuduma, iri taneli cok guzeldi

ben de parfümlerini kullanarak bu markayı tanımaya başladım..
Eki Görüntüle 361198 $d3331i73408h153048.jpg $yves rocher sebo specific.jpg $YVES-ROCHER-NATURELLE-FOR-WOMEN-PERFUMES-EDT__36014583_0.jpg $Tendre-Jasmin-Yves-Rocher.JPG

parfümleri çok kalıcı mı tartışılır ama genel olarak hoş kokular...
ben severek kullanıyorum...yukarıda ki ruhu kullandım ben de..
gül kokusu var,tazelemek gerekiyor tabiki ama bir tabaka
oluşturmayışı ve krem kıvamında hoş bir sürüşü oluşu güzel..
en çok pembesini beğenmiştim...yüz yıkama jeli güzel fakat
sevmediğim yanı, kullanım açısından zor...yoğun kıvamlı olunca
baş ağağı çevirip gelmesini beklemek yıkama esnasında can sıkıcı:KK37:

göz kapatıcısı almak istiyorum,karar veremedim..bunun yanında
allıklarını kullandım..önceden minik,oval bir allığı vardı.çok memnundum
fakat üretimden kaldırmışlar..dikdörtgen aldığım en son allığı ise
kalıcılık açısından çok başarılı değil...

puan uygulaması ve özel günlerdeki indirim ve hediyeleri
güzel bir uygulama...:KK31:

Valla ben kullanıyorum. Hatta hayvanlarla ilgili hassasiyetlerinden dolayı bildiğiniz fanı filan oldum:)
Yarına özel facebookta ve twitterda kampanya yapacaklarmış. Hediye filan veriyorlar. :) Oscar ödüllerinin olduğu gün de yapmışlardı, koskocaman bi duş jeli kazanmışım, yolladılar. Mis gibi.
Ama şimdi ne veriyorlar bilmiyorum da. isterseniz facebook ve twitter sayfalarını takip edin derim.

Bu facebookları:
Yves Rocher Türkiye | Facebook

Bu da twitterları:
https://twitter.com/#!/YvesRocherTR

ürünlerini bi kere kullanıyosunuz sonra hastası oluyosunuz. :) ürünlerinin hepsi bitkisel. :KK9::KK52:

Yves rocher uzun süre kullandım hala arada kullanırım. Bugüne kadar deneyip de memnun kalmadığım bir ürünü olmadı. Makyaj malzemeleri, saç bakımı ve cilt bakımı gayet kaliteli. Kartınız varsa dönemsel olarak çok uygun promosyonlar yapıyorlar. Bitkisel olması ayrıca avantaj. Bağımlısı olduğum bir marka olmasa da beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Eşim de duş jellerini ve vücut spreylerini kullanıyor, gayet memnun. Bunca kimyasal kozmetik içinde hem daha sağlıklı hem daha hesaplı.

İçinde üç tane çay bulunan peeling ve yine aynı serinin canlandırıcı suyunu kullandım cok iyi makyaj çıkarır diyor ama göz makyajı mi daha da yapıştırdı gözüme . Ama onun dışında verdiği temizlik duygusu kokusu harika ancak bir daha almayacam çünkü içinde paraben var ikisininde eger olmasa idi kesinlikle hep alırdım. Isırgan şampuanıda cok doğal kokuyor ama onda da sulfat var onu da daha almam. İki tane göz makyaj temizleme suyu aldim bir tanesi berbat asla makyaj çıkarmıyo ama iki renkli olan altı su gibi üstü mavi olan harika çıkarıyor ancak cok cok cok yağlı göz çevrem yağ bezesi doldu ve gitmiyorlar. Hassas ciltler icin pembe olan temizleme sütü ve nemlendiricisi kadın bana yüzüm kırmızı diye verdi cilt dokusunu onarir dedi ancak evet verdiği his cok iyi ama paraben var ve nemlendiricisi yüzümde yağ bezelerı yaptı. Daha onu da almam. Sac iksirinin ekstra bir özelliğini görmedim. Daha almam. Sac maskesi ve yine aynı kokuda ki sac kremi kokusuna hastayım cok güzel cok beğeniyorum. Kapatıcısi pek de iyi kapatmıyor ama doğal güzel. Gerçi o paraya daha iyisi de olur. Parlatıcı çilekli ruju hiç bir özelliği yok. Föndoten fena degil. Kayısıli vücut peelingı güya kullanan herkes yumuşak yapıyor demiş bence cok gereksiz bir özelliğini görmedim. Agave pembe olan nemlendiricisi birde açık yeşil olan sıkılastırıcı nemlendiricisi harika kokuyor cok iyi nemlendiriyor ancak paraben var daha almam. Aslında bende daha cok cok ürünü vardı hala da ana şimdilik bunlar aklıma geliyor. Ah o evidence parfümü yok mu beni benden alıyor muhteşem. Harika. Keşke ucuz olsa da bir sürü şişe alsam.

bugün gidip doğum günü hediyemi aldım bir alana bir bedava
yves rocher parfümlerine bayılıyorum evidence bir numaralı parfümüm mıng shu yeni çıkan kokusu moment de bonheur ve son olarakta naturelle bu 4 parfümede bayıldım dördünüde aldım daha doğrusu ikisini aldım ikisi hediye
ama mimosa kokusu kalkıyormuş üretimden çok üzüldüm mis gibi bir koku hatta şu andada indirimde almak isteyen arkadaşlar bu fırsatı kaçırmasınlar

X