Zara Nobody Knows / Odunsu Koku

AriaBlue

Her şeyin bir zamanı var, bekle. 🙏
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
3.828
16.890
31
Zara'nın odunsu kokular serisinden çıkardığı Nobody Knows kokusu uzun zamandır sevdiğim tek koku olmuştu. Notaları: Frenk üzümü, gül, abanoz şeklinde.

Maalesef bu kokuyu bir daha hiçbir zara mağazasında bulamadım. Sanırım bir defalık bir seri olarak üretildi. Çok üzgünüm çünkü çok beğenmiştim, kalıcılığı da iyiydi.

Bulabileceğim bir yer bilen veya benzer odunsu koku önerisi olan varsa bekliyorum.

Küçük çaplı yaptığım bir arastirmayla kokusunun Versace crystal noir ve geoirgio Armani si karışımı birşey olduğunu düşünüyorum. Zaranin genelde parfümleri marka parfümlerin muadili oluyor. Bu iki kokuyu biliyor musunuz?

Küçük çaplı yaptığım bir arastirmayla kokusunun Versace crystal noir ve geoirgio Armani si karışımı birşey olduğunu düşünüyorum. Zaranin genelde parfümleri marka parfümlerin muadili oluyor. Bu iki kokuyu biliyor musunuz?
Hayır ikisini de denemedim ama ilk fırsatta koklayayım. Gerçi çok uçuk fiyatlarsa almak mümkün olmayabilir.

IMG_9895.jpeg

Bu koku benzeriymiş. Yine zaradan. Buna bakabilirsiniz. İnternet sitesinde satışta olduğuna göre mağazalarda da vardır

X