Zarif İngiliz, Keira Knightley

keiraknightley3.jpg

İlgi alanıma giren bi kadın değil onun için netten araştırarak vakit kaybetmek istemem.
Sen veya başka biri koyarsa burdan bakarım..
Genelde ünlülerin kıyafet tarzı ile ilgileniyorum :nazar:

o zaman sizi başka topiğe alalım.. ilgi alanınızı burada bulamayacaksınız..şakkıdı

Son düzenleyen: Moderatör:
okypetecim smileyi yanlış gönderdim ben öpücük yolluo sandım.yanlış anlama nolur.bu kadında çok hoş.ama ben seni daha çok beğeniorum onu ifade etmek istedim

okypetecim smileyi yanlış gönderdim ben öpücük yolluo sandım.yanlış anlama nolur.bu kadında çok hoş.ama ben seni daha çok beğeniorum onu ifade etmek istedim

canım. olurmu... hiç yanlış anlamadım... sana değildi sözüm..
.. beğenmeyebilir insanlar. ama söyleyiş üslubu önemli..
bu arada güzel sözlerine teşekkür ederim.a.s...

eett çok gsl bi kadın ama son zamnlarda çok zayıfladı biraz daha kilo alsa daha da güsel olcka.s

sen olmasan da olur:1rolleyes:

Küçük göğüslü kadınların da sexy olabileceğinin göstergesi kesinlikle bu kadın..

o zaman sizi başka topiğe alalım.. ilgi alanınızı burada bulamayacaksınız..şakkıdı

Aynı cümleyi ben kursam senin ve bir çok kişinide diceği gibi , istediğim topikte dolanırım ilgi alanıma girsin girmesin karar benim,zevk benim.:nazar:

evet güzel ama ahım şahım değil bence...çok ünlü diye ön yargı oluşuyo genelde bizde kaydirigubbakcemile2

giyimini begenmiorum bu arada akannehir

:roflol: :roflol:laelaelaelaelae:mymeka::1closedeyes:: :nazar:
Küçük çocuklar gibisin yanikaydirigubbakcemile3 Eklemicem işte eklemicemmm der gibi ... Eklemezsen ekleme çok umrumdamı sanki ben fikir sundum düzgün cevap vermeme gibi bi alışkanlığın var sanırım..
Ben bu şekilde de bir çok fotodan kendime uyan kıyafet kombinasyonunu çıkarırım.Sadece yüz mü ekliyosun dert mi edeyim yani beğendiysem makyajını bi yere kaydederim.
Kurduğun cümlelere biraz dikkat etmelisin bence.:nazar:

X