Zengin kadın avcılığı başlamış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lalaf67

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
44
16
25
Hanımlar merhabalar nasılsınız, hemen konuya geçmek istiyorum
Yakınınızda yada sizin başınıza geldi mi merak ediyorum, erkeklerin zengin kadın avcılığıyla ilgili, yada birisi sizle sadece paranız için evlendi mi bunu nasıl farkettiniz? Tabiki genelleme yapamam karakterli düzgün erkeklerde vardır.
Benim bir çok arkadaşımın başına gelmeye başladı. Bir adam bir kadını sevmeden sadece zengin diye evlenebilir mi? Adam kadının parasına gelip ev araba almasını bekliyor, yada kadının evinde oturmak için çabalıyor ve bunu talep ediyor. Bence bir erkeğin bu davranışları sergilemesi çok kötü
Evet kızlar siz neler yaşadınız?

Başıma gelmedi ama gelirse mihir veririm ona. Anamı baktırırım. Yemeğimi yapar donumu yıkar. Yok öyle camış gibi hazıra yayılmak. Ara sıra çapkınlıklarımı da tolere etmesi lazım. 🥴 Ya ahahshsh bu heriflere bu yüzü ne ara veriyorsunuz, ömrümde görüp duymadığım şeyleri görüyorum burda ya.

Yaşamadım. Yaşayanların da çok farkında ya da umrunda olduğunu zannetmiyorum. ,"O beni seviyoo, kocamm da kocam" kafasındalar. Öyle olmasaydı sevgiliyken şutlarlardı. Kandırılmak istemeyeni kimse kandıramaz. Sonradan aldatılınca filan belki ucundan çark ediyor.
Ve evet böyle çürükler de var. Düzgün adamlar da var.

Bu durum ezelden beri var yeni bir durum değil ki?
Kadın-erkek farketmeksizin bazı insanların zengin kişilerle evlilik hayali ve çabası vardır.
Bunu sadece evlilikte değil, sevgili(ler)sine karşı yapanlarda çok fazla. Biraz cimrilik, biraz aç gözlülük...
İyi analiz edip ilişki kurmak lazım.

Erkeklere erkek olduğunu unutturduk, kolay geçime fazla alıştılar. Dediğiniz gibi, önceden bu tip şeyler fazla değildi varsa da utanç belası, erkeklik gururundan dillendirilmiyordu. Şimdi hobaa, çalışmayan kadın olmaz, harcamalar ortak vs vs gibi şartlar koyan erkekler türedi. Yanlış olan kadının çalışması değil kesinlikle, ancak eşim çalışmak zorunda diyen erkek aşırı itici bana göre. Evdeki yüzde hiçbir zaman elli elli olmaz çünkü kadın çalışsa dahi sorumluluk iş yükü manasında.
Evlenmek için evlenmiyor artık insanlar, daha rahat yaşamak, daha lüks harcamak hatta ileri boyutta kadını eşek gibi çalıştırıp, eşeğe verdiği değer kadar değer vermeyen ve maaşına konup beş kuruş vermeyen barzolar meydana geliyor. İğrenç.

Eski iş yerimde bolge müdürüm sürekli arkadaşlarina "babanı seçemezsin ama kayinpederini seçebilirsin " derdi. Erkekler bunun goygoyunu çok yapıyor ama muvaffak olabilen hiç yok çevremde.

Ama şu var. Karı koca orta direkt olup kadının tüm maaşına el koyup gizli gizli ailesi üzerinden yatırım yapıp, sonra kendinden illallah etirip anlaşmalı boşanıp karısını dimdizlak bırakan erkekler çok var. Evlenmeden önce maaşını sorup sana ilk günden yatırım yönlendirmesi yapan adamlardan koşarak kaçıp bu durumdan yırtabilirsiniz...

Valla bana 7-8 yas küçük bir çocuk için ailesi talip olmuştu:halay:Yanlış anlamayın beni görmemişlerdi, tanımıyorlardı, babası annemin işyerinden arkadaşıymış yurtdışı kızı olduğumu duyunca bizim oğlanı verelim demiş:olamaz: Öğretmenmiş ama iş bulamamıştı sanırsam, babası da verelim gitsin orda Cherry bir iş bulur dedi herhal annem de olmaz demiş:KK47:

Erkeklere erkek olduğunu unutturduk, kolay geçime fazla alıştılar. Dediğiniz gibi, önceden bu tip şeyler fazla değildi varsa da utanç belası, erkeklik gururundan dillendirilmiyordu. Şimdi hobaa, çalışmayan kadın olmaz, harcamalar ortak vs vs gibi şartlar koyan erkekler türedi. Yanlış olan kadının çalışması değil kesinlikle, ancak eşim çalışmak zorunda diyen erkek aşırı itici bana göre. Evdeki yüzde hiçbir zaman elli elli olmaz çünkü kadın çalışsa dahi sorumluluk iş yükü manasında.
Evlenmek için evlenmiyor artık insanlar, daha rahat yaşamak, daha lüks harcamak hatta ileri boyutta kadını eşek gibi çalıştırıp, eşeğe verdiği değer kadar değer vermeyen ve maaşına konup beş kuruş vermeyen barzolar meydana geliyor. İğrenç.
Benim kardeşim sıkı çalışır ama evlenince karım da çalışacak diyor şartlarımız çok daha iyi olsun daha konforlu yaşayalım diye bir elin nesi var iki elin sesi var

Okadar haklısınız ki, bencede bir kadını çalışmaya zorlamak büyük saygısızlık ki zaten kadınlar da öyle erkeklere saygı duymamalı, yani benim düşüncem şöyle hele ki bu dönemde bence çalışmaya totosu olmayan erkek evlenmemeli ve eve bakabilecek asgari konumu olmayan da evlenmemeli ama maalesef kadının çalışmasını ve mirasını düşünüp evlenen çok erkek var.

Yani öyle mal mülk para araba için zengin kadın arayanlara yine saygım var, dümdüz başını sokacak ev için de o işlere kalkışmazsın be kardeşim ... bilenler bilir Avrupada kiralık ev bulmak artık çok çok zor, ex iş arkadaşlarımdan biri sırf ev bulamadığı için sevgilisinden ayrılmamıştı bir de üstüne nişanlanmıştı :olamaz: Kadının evinde 3 yıl yaşadı, en son mortgagea girmiş öyle ayrılıp kendi evine gitmişti. Onun dışında Almanyada gençken çıkara dayalı ilişki kuran çok sayıda insan oluyor, kadın veya erkek fark etmeden, karşı tarafın evinde yaşıyorlar, parasını yiyorlar ya da başka hesapları oluyor ... Allah akıl fikir versin.

Benim kardeşim sıkı çalışır ama evlenince karım da çalışacak diyor şartlarımız çok daha iyi olsun daha konforlu yaşayalım diye bir elin nesi var iki elin sesi var
Konforu kendi imkanları ölçüsünde sağlar, eşi de elbette isterse çalışır destek olur daha konforlu yaşarlar. Ancak bunu şart olarak, çalışacaksın olarak, ver, harca olarak koşmak hiç de elin sesine benzemiyor. Özgüvenini, kendine saygısını ve huzurunu yitirmiş, para kazanamadığında zerre kadar değer göremeyeceğini bilen mutsuz kadınların sesine dönüşüyor. Ayrımı iyi yapın, konu çalışması veya çalışmaması değil. Çalışma şartı, ekonomik özgürlüğünü yaşatır gibi gözükürken kullanma şartı. Ha kardeşiniz, çalışsın ama kadın bu sonuçta çocuk olur, çalışamaz, yahut istediği gibi konforunu yaşar dilerse destek de olur benim olayım bu diyorsa sıkıntı yok. Ama avcılıksa kardeşiniz de olsa avcı avcıdır.

Anlıyorum herkesin kendi düşüncesi tabiki ama
Bence daha evlenmeden " benimde karım çalışacak" demek bana göre doğru değil. Bence ilk önce sevdiği kadına sorup ona göre karar vermeli, evliliği bir ticaret haline getirdiler.

Hanımlar merhabalar nasılsınız, hemen konuya geçmek istiyorum
Yakınınızda yada sizin başınıza geldi mi merak ediyorum, erkeklerin zengin kadın avcılığıyla ilgili, yada birisi sizle sadece paranız için evlendi mi bunu nasıl farkettiniz? Tabiki genelleme yapamam karakterli düzgün erkeklerde vardır.
Benim bir çok arkadaşımın başına gelmeye başladı. Bir adam bir kadını sevmeden sadece zengin diye evlenebilir mi? Adam kadının parasına gelip ev araba almasını bekliyor, yada kadının evinde oturmak için çabalıyor ve bunu talep ediyor. Bence bir erkeğin bu davranışları sergilemesi çok kötü
Evet kızlar siz neler yaşadınız?
Erkek kardeşim evlenmiyor, düşünüyor musun diyince de hali vakti iyi olan benim çalışmama gerek kalmayacak kadın varsa evleneyim diyor.

Konforu kendi imkanları ölçüsünde sağlar, eşi de elbette isterse çalışır destek olur daha konforlu yaşarlar. Ancak bunu şart olarak, çalışacaksın olarak, ver, harca olarak koşmak hiç de elin sesine benzemiyor. Özgüvenini, kendine saygısını ve huzurunu yitirmiş, para kazanamadığında zerre kadar değer göremeyeceğini bilen mutsuz kadınların sesine dönüşüyor. Ayrımı iyi yapın, konu çalışması veya çalışmaması değil. Çalışma şartı, ekonomik özgürlüğünü yaşatır gibi gözükürken kullanma şartı. Ha kardeşiniz, çalışsın ama kadın bu sonuçta çocuk olur, çalışamaz, yahut istediği gibi konforunu yaşar dilerse destek de olur benim olayım bu diyorsa sıkıntı yok. Ama avcılıksa kardeşiniz de olsa avcı avcıdır.
Avcı olarak düşünemem kardeşim iyi kazanıyor evi de var daha iyi koşullarda yaşamak için kadının da çalışmasının daha iyi olacağını düşünüyor

Kardeşinize kimse meraklı değil söyleyin ona, kafaya bak karısı hamile olunca falan ne yapacak? Evi geçindirmeye parası yoksa evlenmesin. Karısının maaş kartını alan tipler varya aynı o bu kafa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X