zevk suyunan hamıle kalınırmı?

Yok yok boşalma değil bahsettiğim şey, zevk suyundan hamile kalmaktan korkuyoruz biz... Gerçi ben konu açtım, arkadaşlar zevk suyundan hamile kalmak için tam bir ilişki olması gerektiğini söylediler. O bide çok düşük bir ihtimalmiş yani. Ben de hala regl olmadım ama bekliyorum. Rahatladım biraz...

banada çok düşük gibi gelıyo ama işte ne yapıcan sureklı dusunmekten bıde psiklojık bıde öle dıyo çoğu mıllet normalde kalamazken bız zevk suyundan kalıyoruz ya çok komiğime gıdıyo:kedi::nazar:
allah emi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Yok yok boşalma değil bahsettiğim şey, zevk suyundan hamile kalmaktan korkuyoruz biz... Gerçi ben konu açtım, arkadaşlar zevk suyundan hamile kalmak için tam bir ilişki olması gerektiğini söylediler. O bide çok düşük bir ihtimalmiş yani. Ben de hala regl olmadım ama bekliyorum. Rahatladım biraz...

Benim amcamın kızıda böle hamile kaldı.Bu ay bende beklemedeyim biraz şüphelerim var..Son adet tarihim 3 şubat test yaptım ama bişi çıkmadı.adet de olmadımeyvahedigeldismile

benim annem ve babam butun cinsel hayatlari boyunca geri cekilme yontemi ile korunmus,annemin sadece iki gebeligi var ve ikisinde de istemisler ve ugrasmislar,ben esimle ilk yillarimizda bu sekilde korundum,hic hamilelik olusmadi,ablam sadece bir kac defa bu yontemle korundugunu soyluyor ve birinde hamile kaldi.Demek istedigm su ki pek belli olmuyor,eger simdilik pek dusunmuyoruz ama olursa da seviniriz yaklasiminiz varsa bu yontem ile korunabilirsiniz,aksi halde guven olmaz.

Arkadaşlar banada yardım edin nolur.ben ilişkiye girmedim üstümüzde kıyafetlerimzde vardı sadece sürtünme oldu ama ben sonrada erkek arkadaşımın organına dokunduğumda elime zevk sıvısı bulaştı ve bn bunu silmiş olmama rağmen birkaç dakika sonra kendi vaginama değdirdim lavaboya gittğimde çok korkuyorum:KK43::KK43:

Hamile kalman bence imkansız denecek kadar az hamile kalmak o kadar kolay olsa herkes hemen hamile kalırdı ama sen yine de bundan sonra dikkat et

düşük bi ihtimalde var yani:KK43: birde ben 5 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum(yasmin) etkisini gösteriyormudur koruyomudur :KK43:

düşük bi ihtimalde var yani:KK43: birde ben 5 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum(yasmin) etkisini gösteriyormudur koruyomudur :KK43:

Zaten kıyafetiniz varmış üstünüzde, çok sonra elinizi dokunmanızla hamile kalacağınızı hiç sanmıyorum. Hele de 5 aydır doğum kontrol hapı kullanırken. Hamile kalma ihtimaliniz neredeyse hiç yok gibi.

Bence kalmazsın korkma eger korkarsan reglin gecikir rahatla zaten dogum kontrol hapı kullanıyormussun

arkadaşlar yani bekar olanlar kimse için öyle bir riske girmeye değmez.gelin ata binmiş ya nasip demiş anlık zevkler uğruna hamile kalırsanız bi de cana kıymak zorunda kalacaksınız Allah korusunuz.Erkek milleti güvenmeyin asla yarın bir gün yar yolda yapayalnız kalmayın.Bende bir bayanım ve her şeyden önce hemcinslerimin iyiliğini isterim inanın kocanız olmadığı sürece hiçbiri öyle risklere girmeye değmez.

X