Zeytinyağlılar Zeytınyaglı bezelye,rus salatası ve havuc salatası ıle

Ellerine sağlık tariflerin çok lezzetli görünüyor..rus salatasına koyduğun et çok değişik geldi dana eti sanırımm...yani resimde öyle gibi görünüyorr... demek orjinali buymuş tarifin:44::44::44::44::44:
Yarışmada Başarılar şekerimm:KK16::KK16::KK16:

Ellerine sağlık tariflerin çok lezzetli görünüyor..rus salatasına koyduğun et çok değişik geldi dana eti sanırımm...yani resimde öyle gibi görünüyorr... demek orjinali buymuş tarifin:44::44::44::44::44:
Yarışmada Başarılar şekerimm:KK16::KK16::KK16:

evet canm orjinal tarif bu sekilde:KK34:dana eti kullandim evet:KK34:bazilari salam falan ekliyolar etin yerine ama dedgim gibi orjinal tarifde etle yapiliyor
ayrca da tesekkur ederim canim sana da basarilar:KK16:rakiplerim cok guclu:KK16:

evet canm orjinal tarif bu sekilde:KK34:dana eti kullandim evet:KK34:bazilari salam falan ekliyolar etin yerine ama dedgim gibi orjinal tarifde etle yapiliyor
ayrca da tesekkur ederim canim sana da basarilar:KK16:rakiplerim cok guclu:KK16:

Rus salatası etsiz,Amerikan salatasının içinde salam ve sosis oluyor..
Benim bildiğim böyleydi yani..
Ama orjinalini sen daha iyi bilirsin tabii Azerincim :KK19:

Rus salatası etsiz,Amerikan salatasının içinde salam ve sosis oluyor..
Benim bildiğim böyleydi yani..
Ama orjinalini sen daha iyi bilirsin tabii Azerincim :KK19:
canim bu salata ruslarin amerikan salatasi rus salatasinin uyduruk hali oluyo:KK1:
ismi de rus salatasi degil столичный салат rusca boyle yani ismi
turkce tercumesi baskent salatasi
Teşekkürler iyi dileklerin için :KK16::KK16:haklısın canım rakiplerim hem güçlü hem de deneyimlii ...:KK34::KK34::KK34::KK34::KK16::KK16::KK16:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Sensiz olmuyor canım yine güzel tarifler olmuş:KK19:ellerine sağlık bol şanslar:KK9:
tesekkur ederim tanemim:KK16::KK16::KK16::KK16:

offf off off bu ne böyle
hepsi harika görünüyor elin kolun dert görmesin,ellerine kollarına sağlık canım:KK56:
bende rus salatası yaparım ama etli hiç denemedim ve havuç salatasını da çokkk sık yaparım ailemle birlikte bayılarak yeriz

canım senin tarifini o kadar beğendim ki tarifini alayım bari dedim tekrar girip sayfaya ama sana bir kaç sorum olacak
benim bildiğim rus salatasında;patates,havuç,kornişon turşu,bezelye,mayonez,limon ve sıvıyağ olur
seninkinde extradan haşlanmış yumurta,et,salatalık,dereotu var
bunun adı başka bir salata bence
bir de bişi daha soracağım tarifte kornişon turşu yazıyor sadece ama resimlerde salatalık da var:26:

offf off off bu ne böyle
hepsi harika görünüyor elin kolun dert görmesin,ellerine kollarına sağlık canım:KK56:
bende rus salatası yaparım ama etli hiç denemedim ve havuç salatasını da çokkk sık yaparım ailemle birlikte bayılarak yeriz
cok tesekkur ederim canim:KK16:oyun icin de ayrica tesekkurler:KK16:
uzun mapus günlerimde şerbetli tatlılara oy kullanamamıştım
şimdi hemen oyumu kullanayım her an ban yiyebilirim :KK1:
:KK9::KK9::KK9::KK9:sagolasin canim:KK16::KK16:
ellerine saglik hepside harika görünüyor :KK56::KK56: basarilar dilerim :KK16::KK16:
tesekkur ederim rabia cim:KK16::KK16::KK16::KK16:
Ellerine emeğine sağlık canım, hepsi de çok güzel görünüyor:KK56: Yarışmada başarılar diliyorum azicim:KK16::KK16:
sagolasin vuslatim:KK16::KK16::KK16:
canım senin tarifini o kadar beğendim ki tarifini alayım bari dedim tekrar girip sayfaya ama sana bir kaç sorum olacak
benim bildiğim rus salatasında;patates,havuç,kornişon turşu,bezelye,mayonez,limon ve sıvıyağ olur
seninkinde extradan haşlanmış yumurta,et,salatalık,dereotu var
bunun adı başka bir salata bence
bir de bişi daha soracağım tarifte kornişon turşu yazıyor sadece ama resimlerde salatalık da var:26:

canim ruslarin yemegini azerilerden iyi kimse bilemez ayiptir soylemesi:KK1:neden dersen zamaninda malesef Sovet birligi oldugu zamanlarda ruslarla cok icli disli olduk uzun sure
onlar bizim yemeklerimizi cok guzel yapar biz onlarin
azerbaycanda binlerle rus var ayricada rusyada binlerce azeri
artik ruslarin mutfagi yabanci mutfak degil bize resmen kendi yemegimizmis gibi rahatca yapiyoruz
o yuzden eminim tarifden
ha ruslarda bazen degisiklik yapiyolar kendi tariflerinde bazen et yerine elma falan kullaniyolar ama dedigim gibi orjinal tarif bu
salataliga gelirsek evet salatalik var 2 tane
ilk sayfada ausa da yazdim malesef tarife eklemeyi unutmusum ama fotosu var
limon ve siviyag kesinlikle yok

cok tesekkur ederim canim:KK16:oyun icin de ayrica tesekkurler:KK16:

canim ruslarin yemegini azerilerden iyi kimse bilemez ayiptir soylemesi:KK1:neden dersen zamaninda malesef Sovet birligi oldugu zamanlarda ruslarla cok icli disli olduk uzun sure
onlar bizim yemeklerimizi cok guzel yapar biz onlarin
azerbaycanda binlerle rus var ayricada rusyada binlerce azeri
artik ruslarin mutfagi yabanci mutfak degil bize resmen kendi yemegimizmis gibi rahatca yapiyoruz
o yuzden eminim tarifden
ha ruslarda bazen degisiklik yapiyolar kendi tariflerinde bazen et yerine elma falan kullaniyolar ama dedigim gibi orjinal tarif bu
salataliga gelirsek evet salatalik var 2 tane
ilk sayfada ausa da yazdim malesef tarife eklemeyi unutmusum ama fotosu var
limon ve siviyag kesinlikle yok

rica ederim canım benim damağıma senin tariflerin hitaf ediyor ve oyum hakkıyla senindir umarım kazanırsın:KK34:
anladım canım bilmiyordum sen öyle diyorsan öyledir o zaman zaten amerikan salata da deniliyor rus salatasına bazen sanırım
sen azeri misin azerbaycan da mı yaşıyorsun yoksa Türkiye de mi
bir de ne güzel türkçe konuşuyorsun kız azeriler gibi konuşmuyorsun
azerilerin konuşması da çok sevimli :KK16:

rica ederim canım benim damağıma senin tariflerin hitaf ediyor ve oyum hakkıyla senindir umarım kazanırsın:KK34:
anladım canım bilmiyordum sen öyle diyorsan öyledir o zaman zaten amerikan salata da deniliyor rus salatasına bazen sanırım
sen azeri misin azerbaycan da mı yaşıyorsun yoksa Türkiye de mi
bir de ne güzel türkçe konuşuyorsun kız azeriler gibi konuşmuyorsun
azerilerin konuşması da çok sevimli :KK16:

Evet canım azeriyim
Azerbaycanda yaşıyorum
Ben hiç Türkiyede olmadım ama erkek kardeşim Bartın'da okuyor:KK34:

X