Zirkonyum dişler hakkın da! lutfen yardimci olurmusunuz

Cazu

Dejavu
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
1.730
1.728
Evet hanımlar, uzun yıllardir bu siteye üyeyim. Ve sizden zirkonyum hakkında fikir almak istiyorum.
On 6 disim gerek sağlık, gerek estetik açıdan yapılması gerekiyordu. Bende zirkonyum kaplama yaptirmaya karar verdim.
Şuan yaptırdım ama kalıcı yapıştırılmadi iyiki de kalıcı yapistirilmamis. çünkü ben hiç begenmedim. Bunlar degisecek tekrar baştan yapılacak. Resim eklemeye çalışacağım.
Dudaklarım ince yapıda ve kendi oz dislerim hafif tavşan dış diyebilecegimiz bir yapıda. Ama tabi çok fazla üst üste binme olduğunda ben kaplama yaptırmak zorunda kaldım.
Şuan yapılan kaplamalarim çok düz geldi bana. Sanki dudak yapımı içine çekmiş gibi. Hiç içime sinmedi. Ben kendi çarpık dislerimle daha guzeldim:KK66:
Şimdi tavsan dış estetiği ve kelebek kanadı hakkında araştırma yapıyorum.
Burada da yaptıran bir çok bayan olduğunu biliyorum. Ve sizden fikir almaya ihtiyacım var.
Tavşan dış estetiği yaptirdiniz mi?
Tavşan dış ve kelebek kanadı arasında nasıl bir fark var ?
Estetik açıdan sizce hangisi daha iyi olur?
Ve kaplamalariniz dan hem kullanış açısından hemde estetik açıdan memnunmusunuz?
Lütfen benimle paylaşın fikirlerinizi.
Şuan telefondan giriyorum resim ekleyecegim.

Son düzenleme:
20170306_110010.jpg 20170227_120728.jpg
IMG-20170313-WA0000.jpg

Bu resimler de yaptırdığım pişman olduğum kaplamalarım sizce de çok bombe ve düz durmuyormu?

Bişey söyliyim mi çokk güzel olmuş o kadar doğal ki ben çok beğendim bi yerde görseydim sizi asla yapılmış demezdim çok güzel olmuş..ki bende yaptırdım ve hiç memnun diilim ben burdayım diyo benimki kim yaptıysa ellerine sağlık

Bişey söyliyim mi çokk güzel olmuş o kadar doğal ki ben çok beğendim bi yerde görseydim sizi asla yapılmış demezdim çok güzel olmuş..ki bende yaptırdım ve hiç memnun diilim ben burdayım diyo benimki kim yaptıysa ellerine sağlık

Beğendiğine çok sevindim ama ben gerçekten bi türlü içime sindiremedim. Aslında olumlu yorumlar da aldım ama bir iki yakınım senin dudak yapına hıc uygun değil güzelliğini bozmuş deyince daha da mutsuz oldum.
On iki dişimi keşke daha büyük isteseydim buna pişman oldum.
Seninkiler nasıl acaba canım merak ettim bi resim koyabilirsen memnun olurum :KK66:

Aksine bence çok masum bi görüntü var yüzünde gülüşün farklı bi masumiyet vermiş gerçekten çok beğendim..ama önemli olan senin içine sinmesi tabi geçici yapıştırdıysa değiştirilebilir konuş istersen doktorunla..ama yineliyorum çok hoş ve doğal olmuş çok da yakışmış

Aksine bence çok masum bi görüntü var yüzünde gülüşün farklı bi masumiyet vermiş gerçekten çok beğendim..ama önemli olan senin içine sinmesi tabi geçici yapıştırdıysa değiştirilebilir konuş istersen doktorunla..ama yineliyorum çok hoş ve doğal olmuş çok da yakışmış

Resimler de daha doğal görünüyor sanırım ama normalde çok bitişik ve gerçekten çok bombeli duruyor.
Ama beğendiğiniz için teşekkür ederim :KK66:
Ben kendim dış kliniginde çalışıyorum o yüzden doktorum kendi isteğiyle yaptı tabı benim de rizami alarak. bu sebebten bana maddi anlamda bir zararı yok. O yüzden içime çok sindiremedim. Paylastim bunu doktorumla Zaten onun da içine sinmemiş. Baştan yapalım en güzeli olsun dedi. Senin mutlu olman önemli dedi. Mecburen baştan yaptırıcam

İşte bu güzel bi şans umarım bu sefer içine sinen çok daha güzel dişlerin olur

Eki Görüntüle 1968759 Eki Görüntüle 1968762
Eki Görüntüle 1968735

Bu resimler de yaptırdığım pişman olduğum kaplamalarım sizce de çok bombe ve düz durmuyormu?
Uzulme ama yaşlıların takma disleri gibi olmuş .cok guzel bir kizsin disleri dahada güzellesmek icin yaptırıyoruz neden eskiye göre daha cirkinleselimki..naptin yeni dislerin yapildimi yapıldiysa paylasirmisin yapilmadiysa on iki disini kesinlikle daha buyuk yaptirmani tavsiye ederim ben oyle yaptirdim zirkonyumlarimi süper oldu

Uzulme ama yaşlıların takma disleri gibi olmuş .cok guzel bir kizsin disleri dahada güzellesmek icin yaptırıyoruz neden eskiye göre daha cirkinleselimki..naptin yeni dislerin yapildimi yapıldiysa paylasirmisin yapilmadiysa on iki disini kesinlikle daha buyuk yaptirmani tavsiye ederim ben oyle yaptirdim zirkonyumlarimi süper oldu
Yaşlıların takma dişi gibi mi:KK66:yok artık hangi resimden bahsediyosun yahu

Beğendiğine çok sevindim ama ben gerçekten bi türlü içime sindiremedim. Aslında olumlu yorumlar da aldım ama bir iki yakınım senin dudak yapına hıc uygun değil güzelliğini bozmuş deyince daha da mutsuz oldum.
On iki dişimi keşke daha büyük isteseydim buna pişman oldum.
Seninkiler nasıl acaba canım merak ettim bi resim koyabilirsen memnun olurum :KK66:
Canım kusura bakma ya ben bunun sonunu okumamışım galiba:oops:burun ameliyatı oldum henüz gülüşüm normale dönmedi dişlerim görünmüyo bile:KK48:biraz normale dönünce göndericem mutlaka

Yaşlıların takma dişi gibi mi:KK66:yok artık hangi resimden bahsediyosun yahu
Hangi resimden bahsettigim ortada kendisi bile begenmemis ne görduysem onu yorumluyorum.ay cok guzel olmus diye insanlari kandirmaya gerek yok

Hangi resimden bahsettigim ortada kendisi bile begenmemis ne görduysem onu yorumluyorum.ay cok guzel olmus diye insanlari kandirmaya gerek yok
Merak ettiğim için sordum ilk 2 resim çok güzel olmuş 3.resim kötü ben onu kendi dişleri diye düşündüm hepsi aynı diil çünkü ben mi yanlış anladım diye ciddi sordum:KK66:

Arkadaslar dün oldu yeni dişlerim. Tam istediğim gibi oldu diyebilirim. Içime de sindi artık mutluyum.
Zaten iyi ki baştan yaptirmisim diğer begenmedigim dişlerim de eksik malzeme kullanılmış. Iyi bi işçilik yoktu. Ama şimdi izmir de bi labaratuar yaptı. Izmir de olanlara tavsiye ediyorum.
Eski dişlerim hakkında yapılan olumsuz yorumlara bende katılıyorum zaten :) Gercekten bi resim de özellikle dikkat ederseniz çok çok çok kötü görünüyorlar.
Gerçek ve samimi yorum yapanlara buradan teşekkür ediyorum. Benim buna ihtiyacım vardı gerçekten.
Şimdi yeni dişlerimi ekliyorum umarım begenirsiniz. Ama tabi ki canlı haliyle çok daha güzel :KK66:
20170327_182647.jpg
20170327_182605.jpg
20170327_182325.jpg IMG_20170327_174126.jpg IMG-20170327-WA0000-1.jpg

Arkadaslar dün oldu yeni dişlerim. Tam istediğim gibi oldu diyebilirim. Içime de sindi artık mutluyum.
Zaten iyi ki baştan yaptirmisim diğer begenmedigim dişlerim de eksik malzeme kullanılmış. Iyi bi işçilik yoktu. Ama şimdi izmir de bi labaratuar yaptı. Izmir de olanlara tavsiye ediyorum.
Eski dişlerim hakkında yapılan olumsuz yorumlara bende katılıyorum zaten :) Gercekten bi resim de özellikle dikkat ederseniz çok çok çok kötü görünüyorlar.
Gerçek ve samimi yorum yapanlara buradan teşekkür ediyorum. Benim buna ihtiyacım vardı gerçekten.
Şimdi yeni dişlerimi ekliyorum umarım begenirsiniz. Ama tabi ki canlı haliyle çok daha güzel :KK66:
Eki Görüntüle 1974131
Eki Görüntüle 1974133
Eki Görüntüle 1974135 Eki Görüntüle 1974136 Eki Görüntüle 1974137
Önemli olan senin içine sinmesiydi sağlıklı günlerde kullan..beni aydınlatsan:KK66:ilk resimlerde 3. resim eski hali miydi?ilk 2 resimle farklı ben ilk 2 resmi de çok beğendim gerçekten malzemesine bişey diyemem ama özelden bana kime yaptırdığını yazar mısın

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1974131
Eki Görüntüle 1974133
Eki Görüntüle 1974135 Eki Görüntüle 1974136 Eki Görüntüle 1974137
Öncekileri sizde begenmediginiz icin ben de cok acik yorum yapmaktan hic cekinmedim.anlayisina tsk ederim.bu dişlerin estetiği cok iyi olmuş ozellikle on iki disinin büyük olması cok cekici olmuş.4 ay kadar once bende zirkonyum yaptirdim estetik olarak tam istediğim gibi ama cok yükseklikler oldugu icin sanirim dislerimin birbirine vurmasindan dolayi dis koklerimde iltihap oldu ve bir disim kanal tedavisi oldu dis koklerime dokundugumda 3 disimin üstünde şişlikler ve agrilar var ancak dis dr larina gittigimde rontgen olmasina ragmen hangi diste iltihap olduğunu anlayamadiklari icin kanal tedavisi de yapilamadi.en son bugun kalktigimda sag yanagim şişmis neyapacagimi bilmiyorum.dislerimin sokulmesini de istemiyorum dr a gitmedim henüz :KK43:(

Öncekileri sizde begenmediginiz icin ben de cok acik yorum yapmaktan hic cekinmedim.anlayisina tsk ederim.bu dişlerin estetiği cok iyi olmuş ozellikle on iki disinin büyük olması cok cekici olmuş.4 ay kadar once bende zirkonyum yaptirdim estetik olarak tam istediğim gibi ama cok yükseklikler oldugu icin sanirim dislerimin birbirine vurmasindan dolayi dis koklerimde iltihap oldu ve bir disim kanal tedavisi oldu dis koklerime dokundugumda 3 disimin üstünde şişlikler ve agrilar var ancak dis dr larina gittigimde rontgen olmasina ragmen hangi diste iltihap olduğunu anlayamadiklari icin kanal tedavisi de yapilamadi.en son bugun kalktigimda sag yanagim şişmis neyapacagimi bilmiyorum.dislerimin sokulmesini de istemiyorum dr a gitmedim henüz :KK43:(
Oncelikle çok teşekür ederim doğru ve samimi yorumladıgin için. Şuan ki dişlerimi begenmene de sevindim :KK66:
Senin durumuna gelirsek, inan çok geçmiş olsun üzüldüm. Çünkü başıma gelmesinden en çok korktuğum şey.
Yükseklik olmaması gerek yapan doktorun buna özen göstermesi gerekiyordu.
Iltihap var ki evet yüzünde ödem olmuş.
Röntgen de görünmez evet ama panaromik film de görünür hersey.
Panaromik film çekildimi acaba ?
Tek tek mi yapıldı kaplamaların yoksa köprü şeklinde mi ?
Eger tek tek se hangi dişte sorun varsa mecburen sökülüp müdahale edilir.
Tabi ki inşallah böyle bir şeye gerek kalmasın. Ama büyük ihtimal kanal yapılması gerek.
Antibiyotik falan başlattımı doktor belki ilaç tedavisi fayda eder.

X