Zirkonyum dişler hakkın da! lutfen yardimci olurmusunuz

Canım kusura bakma ya ben bunun sonunu okumamışım galiba:oops:burun ameliyatı oldum henüz gülüşüm normale dönmedi dişlerim görünmüyo bile:KK48:biraz normale dönünce göndericem mutlaka

Sana da gelmiş geçmiş olsun canım bu arada. Atlamisim bunu yazmayi kusuruma bakma.
Inşallah iyilesince resimleri beklerim :KK66:

Oncelikle çok teşekür ederim doğru ve samimi yorumladıgin için. Şuan ki dişlerimi begenmene de sevindim :KK66:
Senin durumuna gelirsek, inan çok geçmiş olsun üzüldüm. Çünkü başıma gelmesinden en çok korktuğum şey.
Yükseklik olmaması gerek yapan doktorun buna özen göstermesi gerekiyordu.
Iltihap var ki evet yüzünde ödem olmuş.
Röntgen de görünmez evet ama panaromik film de görünür hersey.
Panaromik film çekildimi acaba ?
Tek tek mi yapıldı kaplamaların yoksa köprü şeklinde mi ?
Eger tek tek se hangi dişte sorun varsa mecburen sökülüp müdahale edilir.
Tabi ki inşallah böyle bir şeye gerek kalmasın. Ama büyük ihtimal kanal yapılması gerek.
Antibiyotik falan başlattımı doktor belki ilaç tedavisi fayda eder.
Tek tek yapildi.yuzumun bur tarafi şişti ama disimde bir agri yok.simdi dr a gitsem agri olmadigi icin dicek hangi dis oldugunu bilmiyorum.daha once panaromik film cektirmistim orada iltihap görünüyormus ama hangi disime etki edecegini bilemediklerinden kanal tedavisini hangi dise yapacaklarini kestiremiyorlar.ve saglam disimi kanal tedavisi yapmaktan cekiniyorlar.bi dr telefonda amoxi 1000 gr antibiyotik kullan dedi onu mu kullansam acaba.birde agiz üstünü de kapsar sekilde sinus tomografisi cektir dedi.belki sinuslerdeki iltihap dis köklerine inmistir dedi.bilemiyorum napıyım karar veremedim yatiyorum evde hala

Bence antibiyotik'e kesinlikle başla zaten iltihap olduğu için doktor da demiş. Hem sinüs tomografiside bu arada çektirmeye çalış. Bakalım duruma göre ne olacak.
Belki bu sekilde iyiye gider.
canım gerçekten çok geçmiş olsun.
Inşallah En kisa zaman da iyilesirsin.

Cok
Bence antibiyotik'e kesinlikle başla zaten iltihap olduğu için doktor da demiş. Hem sinüs tomografiside bu arada çektirmeye çalış. Bakalım duruma göre ne olacak.
Cok tsk ederim yarin hastaneden randevu alıp gideyim bari

Canım kusura bakma ya ben bunun sonunu okumamışım galiba:oops:burun ameliyatı oldum henüz gülüşüm normale dönmedi dişlerim görünmüyo bile:KK48:biraz normale dönünce göndericem mutlaka
Ozelden yazmışsın ben burdan cvp vereyim dedim herkes aydınlansın diye.estetik görüntü olarak cok memnunum am nevarki alt dislerime vurmalara sebep olan yükseklikler sebebiyle hala tam rahat ettim diyemem.ama sekli görüntüsu mukemmel diyebilirim .istedigim sekli tam anlamiyla yapti.izmirde yaptirdim resimde koyuyorum bakin

Eklentiler

• 2016-12-01 15.45.09.jpg
    2016-12-01 15.45.09.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 350
  • 2016-12-04 12.02.38.jpg
    2016-12-04 12.02.38.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 319
  • 2016-12-01 15.44.18.jpg
    2016-12-01 15.44.18.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 290
  • 2016-12-01 15.46.02.jpg
    2016-12-01 15.46.02.jpg
    157,7 KB · Görüntüleme: 288
  • 2016-11-29 18.59.15.jpg
    2016-11-29 18.59.15.jpg
    177,8 KB · Görüntüleme: 341
L
Dun hastaneye gittim dr augumentin 1000 mg verdi bide paranazal sinüs tomografisi istedi.antibiyotigi icmeye basladim sisligin yarisi indi.tomografi bozuk oldigu icin cektiremedim.sorun dis köklerinde olsaydi dislerimde ağrı olmazmiydi bu sislikle.agri olmaması sebebiyle sinus iltihabidir insallah diyorum.cunky dislerime ellenmesini istemiyorum.kanal tedavisi olursam dislerimdeki zirkonyumlar kesilip kanal tedavisi yapilacak bu olmaz umarim :KK43:(

Dis modelimde cok buyuk degisiklik yapildi bu sebeple sanirim diger dislerimle uyum saglama sorunu yasadim.eski disimi gostermeye utanıyorum o kadar kötüydü gulemiyordum bile.oda porselendi metal destekli.cok yapay gorunuyordu estetik bir gülüs olmuyordu

Çok güzel olmuş güle güle kullan. hastane adını yaabilirmisin özelden canım.

Dis modelimde cok buyuk degisiklik yapildi bu sebeple sanirim diger dislerimle uyum saglama sorunu yasadim.eski disimi gostermeye utanıyorum o kadar kötüydü gulemiyordum bile.oda porselendi metal destekli.cok yapay gorunuyordu estetik bir gülüs olmuyordu
Eski resmimi merak edeceksiniz diye düşündüm ve koymaya karar verdim :))

Eklentiler

• 2017-03-30 13.10.31.png
    2017-03-30 13.10.31.png
    157,9 KB · Görüntüleme: 338
Ozelden yazmışsın ben burdan cvp vereyim dedim herkes aydınlansın diye.estetik görüntü olarak cok memnunum am nevarki alt dislerime vurmalara sebep olan yükseklikler sebebiyle hala tam rahat ettim diyemem.ama sekli görüntüsu mukemmel diyebilirim .istedigim sekli tam anlamiyla yapti.izmirde yaptirdim resimde koyuyorum bakin
Teşekkür ederim bende de biraz oturmama durumu var değiştirmek istiyorum istediğim gibi de olmadı doğallıktan uzak biraz..sağlıklı günlerde kullanın

Teşekkür ederim bende de biraz oturmama durumu var değiştirmek istiyorum istediğim gibi de olmadı doğallıktan uzak biraz..sağlıklı günlerde kullanın
Benimkide dogalliktan uzak ama ben hep bu tarz dislerim olmasini isterdim oldu şükür.siz de sadece dislerinizin resimlerini paylasirmisiniz rica etsem merak ettim

X