Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben kullandım. 4 aylık bir tedaviydi. sivilce değil akne şikayetiydi bendeki ve çok fazla oynuyordum. kış aylarında uygulanan bir tedavi dedi doktorum bana. diğer arkadaşların bahsettiği gibi çok aşırı kuruma olmadı bende. ilk etapta birkaç gün kurudu ondan sonrası normaldi. 2 ayda bir kan tahlili verdim hepsi o.

4. ayın sonunda akneler gitti ama yüzümle çok oynadığım için kırmızılıklar kalmıştı. bu izler de birkaç ay içinde kendiliğinden geçti. yalnız bende hiç akne, sivilce olmazdı. birden oldular. pko olma durumundan şüphelenmiştim. nitekim daha sonra doktora gittiğimde durum gerçekten öyleymiş. sizde bir gidin derim ben.

merhaba..zoretanın kullanımım üzerınden 1,5 yıl geçti..çok memnunum..ılk zamanlarda aşıır bır bel ağrısı,tedavı bıtene kadar dudakları çatlatan bır ilaç..ama herşeye rağmen değdi..
yüüzm pul pul soyuldu,kıpkırmızı olmuştu..çevremde gören herkes ayy çok kötü dedi,psikolojık olarak hıç etkılenmedım..5.ayda cıldınız düzelmeye başlayacak..tedavı sürerken ellerınızede bakım yapın,yaralar çıkıyor..hassasanız kötü görünür..güneşe mecbur kalmadıkça çıkmayın..herşeyden önce vazgeçmeyın derım ben..

moraliniz yerine gelsın diye yazıyorum arkadaşlar ilk aylarda olup yüzüm hala geçmedi diye üzülmeyin ben bu hafta 4. ayı bitiriyorum. artık sivilce çıkmıyor fakat olanlar ve izleri geçmeye başladı bile alnımda hiç kalmadı sağ ve sol yanağımda var hafif. sadece bize sabredip beklemek gerekir. cildimizin bebek gibi olmasına yaza bebek gibi girmeye aylar kaldı sadece .... hepinize bebek gibi ciltler diliyorum...:KK1:

ben yirmi gündür kullanıyorum.cildim çok yağlı ilacı kullanmaya başladıktan sonra sadece cildim kurumaya başladı birde dudaklarım.ama ilacı kullanmaya devam ettikçe bu etkilerde azalmaya başladı.anlaşılan bana fayda etmiyor :)))))

Bende bu ilacı kullanmaya başladım.. Hem diyet yapıyorum hem sivilcelerden kurtuluyorum kendimi 25 yaş bakımına aldım :KK9:
sivilceler ve bir okadarda siyah noktam var. nekadar temizlesemde gitmiyolar. umarım bu ilaç ile hepsinden arınacagım :82:

doktor bana diyet ile ilgili bişey demedi.birde cilt çok kuruduğu için cilt temizliğinde sorun yaşıyor musunuz.ben gün sonu cildimi bi temizleyici ile temizlememediğimde rahat edemiyorum.ama kullanınca da daha fazla kuruyor.bu konuda çözümü olanlar var mı ???

doktor bana diyet ile ilgili bişey demedi.birde cilt çok kuruduğu için cilt temizliğinde sorun yaşıyor musunuz.ben gün sonu cildimi bi temizleyici ile temizlememediğimde rahat edemiyorum.ama kullanınca da daha fazla kuruyor.bu konuda çözümü olanlar var mı ???

ben gülsuyu ile temizlerdim akşamları.

Bende bu ilacı kullanmaya başladım.. Hem diyet yapıyorum hem sivilcelerden kurtuluyorum kendimi 25 yaş bakımına aldım :KK9:
sivilceler ve bir okadarda siyah noktam var. nekadar temizlesemde gitmiyolar. umarım bu ilaç ile hepsinden arınacagım :82:

25 yaş bakımı süper canım bende 25 yaşındayım bıktım siyah noktalardan umarım güzel sonuçlar alırız benim biraz bel agrım var bide dudak kurulugu:KK43:(((((((((((

kızlar daha önce yazıldı mı bilmiyorum amma ben daha önce kullandım bu ilacı deriyi acayip inceltiyor sakın dudak üstünüze ya da yüzünüze kesinlikle ağda yaptırmayın doktorum beni uyarmamıştı dudak üstüme yani bıyığıma ağda yaptırdım bütün derim kalktı 2 hafta çok sıkıntı çektim aradan 3 yıl geçti ve hala daha ağda yaptırmıyorum... birde güneşte durmamaya özen gösterin..ilaca sakın yazın başlamayın özellikle sonbaharda başlamanızı tavsiye ederim böylece güneşe maruz kalmazsınız... ilacı kullanırken çok sıkıntı çekiyorsunuz amma sonrası mükemmel oluyor... sabredin kızlar...

yeter ya şu burun kanaması artık çok rahatsız ediyo çevrem hep çok zararlı bi ilaçmış ya bu deyip duruyo 2.ayım dolmak üzere kontrole gidince doktora bi sorayım yaaa bide bende nemlendirici krem sürerken yüzümde yanma oluyo sizde de oldumu hiç kremi sürüyorum bi yanıyor 1 1,5 dk sonra geçiyor böyle bişi yaşıyan varsa yazabilirmi lütfen:KK1::KK1::KK1:

yeter ya şu burun kanaması artık çok rahatsız ediyo çevrem hep çok zararlı bi ilaçmış ya bu deyip duruyo 2.ayım dolmak üzere kontrole gidince doktora bi sorayım yaaa bide bende nemlendirici krem sürerken yüzümde yanma oluyo sizde de oldumu hiç kremi sürüyorum bi yanıyor 1 1,5 dk sonra geçiyor böyle bişi yaşıyan varsa yazabilirmi lütfen:KK1::KK1::KK1:

benimde öyle oluyo canım.o 1-2 dk bana sanki 10-15 dk gibi geliyo nasıl bi yanmaysa.o yüzün çok kuruyup çatlamasından,kurumasından kaynaklanıyo canım korkulcak bişey yok:KK3:

benimde öyle oluyo canım.o 1-2 dk bana sanki 10-15 dk gibi geliyo nasıl bi yanmaysa.o yüzün çok kuruyup çatlamasından,kurumasından kaynaklanıyo canım korkulcak bişey yok:KK3:

sana da geçmiş olsun canım valla ya içime su serptin bende acaba yazılanlar gibi derim falanmı inceliyor dedim saol inş geçer de şu sivilceler bunlar acı bir anı olarak kalır:KK64::KK66::KK9::KK66::KK66::KK66::82::KK58:

ya allah rızası için biri bana yardım etsin.
yüzümdeki yaralardan bıktım artık insan içine çıkamıyorum ağız çevremedki koyulaşma da cabası 4. ayım bitti ne zaman geçecek bu yaralar. insanlar kendi kendilerine teşhis koyuyorlar. ne olur bir maske falan yok mu ? yaralar için lütfen yardım edin psikolojim bozuldu. :KK43:
benim gibi olan yok mu herkes etkisini görüyor 3. ayda vs benim ne zaman geçicek ?

canım ya sen bilirsin ama ilaç kullanıtken bişi kullanma derim 4. aydaysan da evet bişiler olabilir bi dr git bence canını da sıkma ya bide kimin yüzü iyileşirse buraya yazsın da moral bulalım olurmu arkadaşlar:KK53::KK1::76::KK75::KK54::KK73::93::92::KK3::93::KK3::KK4::KK5::KK6::nazar::KK8::KK19::KK30::KK50::KK51::KK53::18::18::18::18::18::KK42::KK42::KK43::KK43::KK43::KK43::86::86::86::KK66::KK66:

benimde 4, ayım bitmek üzere 2 gün kaldı 4, ayımın bitmesine hala iyleşmio inatçı akneler var:KK43:sürekli çıkıo bende delircem yaa.geçmicek mi anlamadım ki.tekrar tekrar çıkmasa şu akneler benimde moralim bozuluyor...

X