Zuhal Topal'la İzdivaç star tv

hemsom dogru dıyosun..
dusundum hakkatten bırsey bulamadım..sengözlerimebaksanab
hıc bır sey yapmamıskı..:umursamaz:
maasa bagladıysa bende fan olsam bı yere..
evde oturdugum yerde gelırm olur:roflol::roflol::roflol:

Siz fan olmak nedir bilmiyorsunuz herhalde..Fan olmak tek yürek olmaktır..
VE bir insanı sevmek de maaş için olmaz..

sevgılı fan kardes..
BURASI BIR PAYLASIM SITESİ:enbuyukkk:
fan sıtesı degıl:eek:klava:
herkes haddını asmadan bırseyler paylasır burda...
yorumlarını yazar..sengözlerimebaksanab
sen buyuk sevgı beslıyor olabılırsen fan grubundansın zaten anlasılıyor nıkındendekaydirigubbakcemile3
bızdende fanlık yapmamaıza bekleme:eek:klava:
bızım yorumlarımızada acık olman lazım..a.sa.s
bu bızlerın dusuncesı..sengözlerimebaksanab
sımdı bırde zuhal topla fanı gellırse tam olur:roflol::roflol:

arkadşlar bn gerekli uyarıda bulundum arakdaşa
lütfen konu uzamasın
bu topik esra erolla izdivaç değil
zuhal topalla izdivaç
konu dışı mesaj yazılmasın rica ederim

sevgılı modumu alkıslıyorum..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
bu arada tebrık ederım sanırım yenı oldu yonetıcılıgın..
onceden yesıl degıldın:kedi::kedi:

Kıymeti ben de göremiyorum..Şutlandı mı ne?yerimseniben

Yiğidi öldür hakkını yeme bence esra daha iyiydi.
Zuhal topal laf kalabalığı yapmak için karşısındaki ne söylüyorsa aynısını tekrar ediyor dikkat edin.

ben nedense daha çok izliyorum şimdi şu izdivaç programını tam da benim öğlen yemeği saatime denk geliyor tiryakisi oldum. Zuhal topal' ın mesleği zaten oyunculuk bildiğim kadarıyla Esra Erol' un kiyse sunuculuktu aralarında fark olacak tabi ki ama bana Zuhal Topal daha samimi ve eğlenceli geliyor şimdiki eş arayan konuklar da daha bir eğlenceliler

Yüksel Aytuğ zuhal topalla izdivaç programıyla ilgili bi yorum yapmış kimseyi henüz evlendiremedi esra olsa şimdiye kadar çoluk çocuk sahibi yapmıştı diye..kaydirigubbakcemile3

zuhal hanım çok güzel ama göğüsleri ne kadar büyük benim kafam kadar var biriakannehirtoparlayıcı sütyen yaptırmış ama galiba işe yaramamış ekrandan fırlayacak gibi yarısını da bize verse olmaz mıkaydirigubbakcemile3:hulya:

esra erol u hiç sevmem zuhal topal i ise cok severim çok güzel çok sempatik ancak esra erol bu işi daha iyi yapıyordu sanki bir de zuhal topal cok kilo almış sanki

ben butur programlari pek sevmem ama bi iki kez nasi bisey diye izledim,bikac dakka,
bide zuhali izledim,aradaki fark esrayi taklit etmeye calisan,calistikca batan bi sunucu....

zuhal in çok çatlıkları oluyor şöyle bi 15 dak izledim de.
oraya katılanlarında çoğu çatlakımsı.bu tür programlarda nedense su gibiyi tutum onuda her zaman izlemem ama diğerleri gibi reyting uğruna kendilerini rezil etmiyorlar.

yaa su gibi de de songül karlı ya sinir oluyorum eskiden ne sverdim o kadını hanım hanım cık özellkle giydiklerine dikkat etmesi hoşuma gidiyordu şimdi ise maşallah kabak çiçeği gibi acılmış bir de seda sayan tavırları ondan dolayı hoşuma gitmiyor

Son düzenleme:
yaa su gibi de de songül karlı ya sinir oluyorum eskiden ne sverdim o kadını hanım hanım cık özellkle giydiklerine dikkat etmesi hoşuma gidiyordu şimdi ise maşallah kabak çiçeği gibi acılmış bir de seda sayan tavırları ondan dolayı hoşuma gidiyor[/QUOT

evet yaa hele kendini metetmesi beni öldürüyor.arada beni geriyor hemen tık kapatıyorum .
tıpkı seda seyan memleketleri aynı yaa huylarıdamı aynı oluyor ne.
boşandıktan sonra baya bi kabak çiçeği oldu zaten.

songul karlıyı turkucu kımlıgıyle cok keyıf alarak dınlerdım ama sundugu evlılık programında ne kadar kaba bır kadın oldugunu gördum,yanındakı sunucuda cokk yapmacık...

zuhal topal ılk duydugumda guzel olur demıstım ama ınanın cokk yapmacıkk gelıo... hıc samımı gelmıo.. bıde duzgun gıydırseler en azından göz zevkımız bozulmaz...

X