Zuhal Topal'la İzdivaç star tv

Ya arkadaşlar Atilla diye biri var habire yorum yapıyor.Her program geliyor.Galiba oranın görevlisi.Bu kişi bir kaç dizide çıkmıştı sanki gözüm ısırıyor bir yerden ama hatırlayamıyorum:KK52:

ya bi esraya bi zuhal topala gelenlere sinir oluyorum, günlerdir esrada olan hülya yı bugun zuhalde gördüm , hemde 2 hafta önce başka bi adamla flört ediodu esrada, bugun zuhalde nişanlandığı adamdan ayrıldı , hangi ara geldi zuhale - hangi ara tanıştı - hangi ara sevdi - hangi ara nişanlandı - hangi ara ayrıldı , çok komik bu insanlar , resmen tanınmak için geliyolar , kullandıkları kandırdıkları insanalra yazık

Son düzenleme:
benim tanıdğım bazı insanlar bu programlara katıldı...maaşımı dersin arabası mı dersin hepsini atıyorlar ya...hoş evlenmedi hiçbiri ama..şöyle gelirim var şöyle yaşarım falan...hepsi hikaye yani:)))

ha bide cumartesi akşamları taksimde görürüm oraya katılanları..onuda kızlar söyler bak bu şu programdan diye..yahu adam sanki film oyuncusu,yılların aktristi falan...o kasılmalar...o bakış atmalar...gel yavrum dedim kendi kendime...gel ben senin havanı almasını bilirim :)))
hey allam.

benim tanıdğım bazı insanlar bu programlara katıldı...maaşımı dersin arabası mı dersin hepsini atıyorlar ya...hoş evlenmedi hiçbiri ama..şöyle gelirim var şöyle yaşarım falan...hepsi hikaye yani:)))

ha bide cumartesi akşamları taksimde görürüm oraya katılanları..onuda kızlar söyler bak bu şu programdan diye..yahu adam sanki film oyuncusu,yılların aktristi falan...o kasılmalar...o bakış atmalar...gel yavrum dedim kendi kendime...gel ben senin havanı almasını bilirim :)))
hey allam.

hehe çok komikkk :) hatta yorumcu olarak katılan amca ve teyzelerin havası daha fazladır :)

Kizlar Zuhal Topal niye artik Canli yayin yapmiyor ?

Bir bilginiz varmi acaba ?
Yoksa sirf Avrupa kanallarindami bant yayini yayinlaniyor ?

Ilginc :KK53:

Bizde(almanya) kac haftadir sürekli bant yayini, yani bir gün gecikmeli yayinlaniyor :44:

bı tane kadın vardı sureklı sarkı soyleyen durdane mı ne adı
o noldu acaba bılenınız var mı

asıl şu rakçıyım ha herkez bilsin diyen geri yokmu gül gül patlıyorum ona :KK60::KK60::KK60:

X