Zumba&ayakta karın egzersizi& ve diyetle zayıflama bana katılmak isteyen kızlar buyrun birlikte zayıflayalım

minikbeyinannesii12

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2022
41
10
23
Merhaba hanimlar 63 kilodan 56 57 ye iniyorum pazartesi günü diyete başladım DİYET VE SPORUN 6. Günden selamlar!!!
sabah kahvaltımı yaptım 11 gibi yapıyorum öğlen saat 1 2 arası Ayşegül Demirsoy 40 45 dk lık bir zumba videosunu yapıyorum ardından yine Ayşegül demirsoyun ayakta karın egzersizi var 12 dk lık onu da yapıyorum bol yeşil çay limon ve soda karışımımı içiyorum bol su ve elma yiyorum aynı zamanda maydonoz suyu içiyorum öğlende akşam yemeğinde sadece 1 kepçe ekmeksiz yemek ve salata yiyorum saat 9 gibi zumba ve sporu tekrarlıyorum
Kızlar haftalık tartılmayı düşünüyorum bu diyet ve spora benimle başlamaya ne dersiniz herkes burdan bence birbirini motive edebilir 😍😍😍

Son düzenleme:
Merhaba hanimlar 63 kilodan 56 57 ye iniyorum pazartesi günü diyete başladım DİYET VE SPORUN 6. Günden selamlar!!!
sabah kahvaltımı yaptım 11 gibi yapıyorum öğlen saat 1 2 arası Ayşegül Demirsoy 40 45 dk lık bir zumba videosunu yapıyorum ardından yine Ayşegül demirsoyun ayakta karın egzersizi var 12 dk lık onu da yapıyorum bol yeşil çay limon ve soda karışımımı içiyorum bol su ve elma yiyorum aynı zamanda maydonoz suyu içiyorum öğlende akşam yemeğinde sadece 1 kepçe ekmeksiz yemek ve salata yiyorum saat 9 gibi zumba ve sporu tekrarlıyorum
Kızlar haftalık tartılmayı düşünüyorum bu diyet ve spora benimle başlamaya ne dersiniz herkes burdan bence birbirini motive edebilir 😍😍😍
Kızlar yok mu kimse

Ya ben bu zumbayı pek beceremedim evde 😆 hareketleri aynı yapamıyorum 😆
Ben dans etmeyi seven biriyim lise son sınıfımda zumbaya falan gitmiştim halk oyunları o yönden seviyorum ve 40 dk yaptığım halde nasıl geçtiğini anlamıyorum sürenin siz de Leslie yapabilirsiniz 30 dk 40 dk olarak . İstediğimiz zaman herşey bulabiliriz bence 🥰😂😂

Ben dans etmeyi seven biriyim lise son sınıfımda zumbaya falan gitmiştim halk oyunları o yönden seviyorum ve 40 dk yaptığım halde nasıl geçtiğini anlamıyorum sürenin siz de Leslie yapabilirsiniz 30 dk 40 dk olarak . İstediğimiz zaman herşey bulabiliriz bence 🥰😂😂
Aslında odaklansam yapabilirim beşki ama çocuk ayağıma yapışıyor ve odaklanamıyorum 😆 chloe ting yaptım zamanında kaç kere faydasını gördüm tekrar baslamayı düşünüyorum ona

Aslında odaklansam yapabilirim beşki ama çocuk ayağıma yapışıyor ve odaklanamıyorum 😆 chloe ting yaptım zamanında kaç kere faydasını gördüm tekrar baslamayı düşünüyorum ona
Çocuklar ayağa yapışınca gerçekten zor oluyor 😂😂akşam eşimle birlikte Leslie yaptık 30 dk oğlum 2 buçuk yaşında koala gibi bacağımdaydı bir bana yapıyşıyor bir babasına. Siz kilo verme amaçlı mı kilo koruma amaçlı mı yapıyorsunuz

Nasil yapiyosunuz videodan falan mi banada link atarmisinz

Kızlar bugün 1. Hafta bitti ve tartıda 60.70 kg çıktım bu demek oluyor 1 haftada 2 kilo vermişim 😍😍

Hayırlı akşamlar devam ediyormusunuz? Ben de Ayşegül Demirsoyun 15 dk videosuna başladım . Zumba yaparken hareketlerin aynısını yapabilormusunuz

merhaba ben de ocakta başlamıştım diyete spora başlamadım 70 kg den 66.200 kg düştüm. dengeli beslendim bol bol su tükettim özellikle akşamları saat 19.00 dan sonra hiçbirşey tüketmedim. hafta sonları bazen kaçamaklarım oldu elbet detokslar yaptım. zumba hiç denemedim yapabilir miyim bilmiyorum iki gündür halay çekiyorum ve ankara havası oynuyorum bugün de spora başlayacağım bakalım daha ne kadar vereceğim hedefim 58-60 olmak bana yeter bu kadar kg fazla da verip şekilsiz olmak istemiyorum :) ben bekarken özellikle 20 li yaşlarda her gün sabahları bir bardak ılık suya bir tatlı kaşıı elma sirkesi içerdim o zamanlar 55 kg hiç kilo almazdım pandemide balon gibi patladık sonra da veremedik.hepimize bol şanslar.

X