Lazer Epilasyon Rio Scanning ve Rio Lahr Laser Epilasyon Aletleri Hakkında Paylaşım Alanı

arkadaslar merhaba ben de bu rıo lahr scanning modelınden almak ıstıyorum ama
bırkac sorum olacak uygulama yapanlara,benım tenım cok acık, en yuksek sevıyede uygulayabılırım,tende melanının az olması ısı kolaylastırıyormus
ten esmerse kıl koku yerıne tenın melanını lazer ısıgını cektıgı ıcın etkısı az oluyormus
bakın esmerlere onerılmıyor bu cıhaz bır ıkı sıtede okudum
bence esmer arkadaslar alırken 2 kere dusunsun,bana lazer merkezınde 18-20 yanı en son ayar lazer acılıp uygulama yapılabılıyor, ne tenım sısıyor ne kızarıyor
cunku neden? melanın nerdeyse yok,ten cok acık
ama esmer arkadasım kızcagız gıdıyor 14 te fılan yuzu gozu sısıyor,yara oluyor hep..
cıhaz acıklamasına yazmıslar bazı sıtelerde okudum esmerlere pek onerılmıyor etkı etmeyebılır bakın

sımdı,
benım gıttıgım epılasyon merkezındekı cıhazın bır turu var, alexandrate ve diode denıyor sanırım bu cıhazların turlerıne,bana alexandrate etkı etmıyor..

fakat dıode tuylerı tamane yakıyor, bu rıoda tuyler hanı cakmak yaklasınca ınsanın tuylerı yanar ya oyle yanıp yanık kokusu oluyor mu?
eger oluyorsa cok superdır
benım de tuyler hemen dokulmuyor salon cıhazı olmasına ragmen, yanıp koku yavasca yukarı cıkıyor hatta,ve kardesımın de oyle oldu

eger kılı yanık kokusuyla yok edıyorsa ıse yarar arkadaslar
ne dıyorsunuz alsak mı kı?

slm uzun suredir yazılarınızı takip ediyorum.. bende taramalı rio var uzun uzun arastırıp hatta biraz da gaza gelip aldim 8ay x 85lira ya aldim.. herhalde 2-3 hafta oluyodur.. ben acıkcası tavsiye etmiyorum yani söyle diyim bu aleti kullanıp da sonuç almak için insanda peygamber sabrinin olmasi lazım!!
ben bi guzellik salonunda yaptırıyodum epilasyonumu.. guzel sonuçlar verdi ama çok masraflı oldugundan en azından kendim evde yaparım her yerime yaparım dedim 3seanslık ucrete aldım!
simdi arkadas demiş ki kıllar yanıyor mu? evet! hepsi olmasa da arada, özellikle diğerlerinden daha koyu renkte olanlar yanıyor.. hatta kokuyor!
işe yarıyodur ama dediğim gibi çoook uzun sure gerektirir..

soylemeyi unuttum!! 0.7cm x 0.5cm lik bir alanda çalışıyor, teninize koydugunuzda hiç hareket ettirmeden yaklasık 50sn kadar düğmesine basılı olarak durmanız gerekiyor. bu biraz sıkıyor ve yoruyor. uyguladığınız bolgeye baglı ama ben bacaklarıma uyguladım ve hiç bir keresinde bacagı tamamen bitiremedim hep yarım kaldı! yani anladıgım kadarıyla sanırım bu iş hiç de bana göre değil!!:)

soylemeyi unuttum!! 0.7cm x 0.5cm lik bir alanda çalışıyor, teninize koydugunuzda hiç hareket ettirmeden yaklasık 50sn kadar düğmesine basılı olarak durmanız gerekiyor. bu biraz sıkıyor ve yoruyor. uyguladığınız bolgeye baglı ama ben bacaklarıma uyguladım ve hiç bir keresinde bacagı tamamen bitiremedim hep yarım kaldı! yani anladıgım kadarıyla sanırım bu iş hiç de bana göre değil!!:)

ecem sız ne kadar sure kullandınız ve hangı bolgelerde?hıc mı sonuc yok,yoksa sabredemem mı dıyorsunuz?

arkadaşlar ben 1 seans salona gittim ama salona gitmek istemediğim için bu ürünü sipariş ettim daha elime ulaşmadı.. kardeşim 6 seans salona gitti şu an hiç bir yerinde tüy kalmadı.. inşallah benim de onun gibi olur.... gerçi salondaki makinelerle çok farklı ama ben umut ederek aldım. inşallah parayı çöpe atmamışımdır...

ben bacagımda uyguluyorum yaklasık 20-25gundur gun asırı 2gunde bir falan yapıyorum bir sonuc gormek için kısa bir sure oldugundan kesin birsey soyleyemem ama eger etkili olmasa kalın tuyleri yakmazdı herhalde.. benim demek istedigim suydu: makinenin calışma alanı kucuk buyuk alanlar için uzun uzun zamanınız olması lazım çok sıkmıycaksa sizi basit bir örnek vermek istiyorum!! atıyorum bir bacagınızın cevresi ortalama 35cm.. (ben ust tarafa uyguladıgım için kendimden örnek veriyorum!!) yuksekliği de 40cm olsun.. yani bir bacagınızda ortalama 35cm x 40cm yani 1400cm kare alan var.. makinenin 45saniye boyunca gordugu alan da 0.7cm x 0.5cm yani 0.35cm karelik bir alan 1400cm(kare) bölü 0.35cm(kare) de.. 4000 olduguna göre siz bir bacagınızın ust kısmına epilasyon uygulamak için 4000defa 45saniye boyunca aletin düğmesine basmanız gerekecek.. bu da (4000x45)den 180,000saniye yani 50saat(!!!) yapar.. ve bunun da sadece 1 bacak için gereken süre oldugunu unutmayın! ama şu da var bacagınızın her yerinde tüy çıkmıyor olabilir ya da ne biliyim seyrek yoğunlukta olabilir tabii bunlar zamanı kısaltacak detaylar..

arkadaslar ben epila ve rio arasinda kaldim hangisini aliyim bilmiorum hangisini tavsiye edersiniz? ingilterede yasiorum ve rio burda £200 fln bisey ama epila £70 fln. ben rio istiorum daha genis alana atis yapabilindigi icin ama kullanipda killarinda azalis goren varmi?

bu markanın ıkı çeşit makınesı var bırı grı ren dıgerı yesıl erenkm olan benım aldıgım bılgılere gore yeşil renk olan 20 lıa kadar hedefleyebılıyormuş bır vuruşta.ayrıca sanıyorum yıne tenınıze degdırınce calışıyor oyle duğmeye basmıyorsunuz yoksa benmı yalnış biliyorum..bende aldırcaktım ıngıltereden yoksa vazmı geceyım bıkını bolgesınde kullanan varmı acaba?

slm uzun suredir yazılarınızı takip ediyorum.. bende taramalı rio var uzun uzun arastırıp hatta biraz da gaza gelip aldim 8ay x 85lira ya aldim.. herhalde 2-3 hafta oluyodur.. ben acıkcası tavsiye etmiyorum yani söyle diyim bu aleti kullanıp da sonuç almak için insanda peygamber sabrinin olmasi lazım!!
ben bi guzellik salonunda yaptırıyodum epilasyonumu.. guzel sonuçlar verdi ama çok masraflı oldugundan en azından kendim evde yaparım her yerime yaparım dedim 3seanslık ucrete aldım!
simdi arkadas demiş ki kıllar yanıyor mu? evet! hepsi olmasa da arada, özellikle diğerlerinden daha koyu renkte olanlar yanıyor.. hatta kokuyor!
işe yarıyodur ama dediğim gibi çoook uzun sure gerektirir..

sonuç ne alalım mı arkadaşım.bende lazer salonuna gıtmıştım yuzum ıcın yaktıgı zaman dışım bile agırıyordu guclu lazerde.ama bazı kılalr hemen dokulmuyordu ben elımle koparıyordum yanık kokuyordu.sonra hormonlarım bozulunca yıne cıktı kesin çozum degil galıba salona da gıtmek..

merhaba... bişey söylemek istiyorum...CADIARZUnormal lazerde yani salonlarda yapılan lazerde nasıl oluyor acaba,uygulamadan kaç gün sonra dökülüyor ya da etkisi görülüyor...:uhm: tamam ben aldım...dün 5.kez uyguladım ama hiçbir değişiklik olmadı...söylendiğine göre daha erken..ama uygulama aralarında ağdayla almamak gerektiği için böyle kedi gibi mi gezicem :) yani tavsiyem eğer benim gibi dudak üstünüz çok hassas değilse ağda yapılınca kızarıklık geçiyor ve yara olmuyorsa ağda dan şaşmayın derim... ama illa tamamen kurtulmak istiyorum diyorsanız bu aleti biraz daha araştırın ya da beni bekleyin...yani 1 hafta daha geçer de dökülmesse hiç almayın...:1no2:

tekrar merhaba hanımlar...
ben yüzüme baya bir süre uyguladım biliyorsunuz...
dudak üstünü gene almadım 4 hafta geçti...eskisine göre biraz seyrek çıkıyor... ama dediğim gibi o kadar uğraştığıma değmedi sanki...dün lazer yaptım gene ama yarın ağda kullanıcam...

ferdabaharın sorusunu cevaplayım: cihazın deriye değmesi gerek evet,değmeden çalışmıyor ama hemen üzerinde bir düğme var uygulama sırasında onu basılı tutman gerekiyor,bip bip bip diye ses geliyor bu süre içinde...

Merhaba Makinem Geldi. Kullandim. Salondaki Gibi Değil Daha Fazla Kullanmak Gerekiyo.salondaki Gibi Koku Var Ama Salondaki Tüyler Yüzeyde Duruyordu çekince Hemen Düşüyordu. Bunda Kökler O Kadar Yanmadi. Ama Sonuçta Daha Fazla Kullanarak Sonuç Elde Edilerbilir Diye Düşünüyorum..

selam arkadaşlar, bende yeni geldim aranıza. lazer epilasyon aleti alacağım araştırıyorum da memnun kalan varmı? ben de daha önce yaptırdım. ama doktor kontrolünde yapılıyo 2 seans yaptırdım. ilk seans tan 4-5 gün sonra kıllar dökülmeye başlıyor. ve tekrar çıkmasi 30 günü buluyor. hem az çıkıyo hem daha güçsüz oluyo. 3. seansa gidemedim. çünkü doktorlar gelmedi. merkezden ilçeye aletleriyle gelip yapıyorlardı. yani kurtarmadı onları bu uygulama....

2 seans yaptırdıysan devam et derim. boşuna kalan 3 seans için makine alma daha çok uğraşman gerekir...

Sevgili ece, bir şey sormak istiyorum.
Senin aldığın cihaz yeşil renkli mi yoksa gri mi, sanırım gri olan tek tek kıllara uygulandığı için çok küçük alanda etkili olur. ama yeşil olanı taramalı olanı, sitelerde yazdığına göre 20 kıla etki ediyormuş. Acaba seninki hangisi?

selam arkadaşlar, bu rio lazer tarayıcı epilatörü alacağım almasına da, kimse hakkında iyi birşey demiyor galiba, kullanan arkadaşlar, son durum nedir acaba ,bilgi verebilirler mi. teşekkür ederim.

bende bu forumda yeni uyeyim rio lazeri yeni aldim aldigim son modeli yani 1 defada 60 tane kil kokune hedefliye biliyor fakat 2 gun gecti hala tuyler dokulmedi nezaman dokulur acaba ? ve ayni yere ne zamn tekrar lazer yapabilirim?dokulmesinimi beklemem gerekiyor? lazer epilasyon hakkinda hicbir bilgim yok yani hic lazer salonuna gitmedim.
Bende kullanirken en yuksek seviyede kullandim kil anik kokusu vardi ve acisida vardi
rica ediyorum bilgisi olan arkadaslar lutfen yardim etsin cok cok tesekkurler.

yeni bu galiba bunun uzerinde 3 tane tus var biri single biri 20 ortadaki tusta 60 ben 300 sterline aldim etkisi az da olsa goruluyo ama galiba diyer arkadaslarinda dedigi gibi sabir istiyor

arkadaşlar rio alıp kullananlardan uzun süredir ses çıkmamamış.bizi bilgilendirirlerse çok seviniriz.ona göre bizde alıp almayacağımıza karar veririz.

arkadaşlar benim annem de aldı rioyu ama kullanmayı beceremedi bir türlü , ben de hamileyim diye hiç denemedim bile , hatta şimdi satıyoruz aleti.. eğer kullanıp da memnun kalanlar varsa bildirirse sevinirim :))

:uhm:andinacım bende hala merakla bekliyorum kullanan arkadaşların yorumlarını...ama malesef kimseden ses yokmirmirmirmir

X