El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

kızlar ya şu resimleri normal boyutta nasıl koyarım, hep böyle büyük oluyor ve birşey anlaşılmıyor, üfffffffffffff

canım benim bu bölümde yetkim yok o yüzden resimde düzenleme yapamadım .elif abla da yok diğerleri de yoklar maalesef şu anda ama mutlaka söylerim onlara düzenlerler
sanırım resim boyutunu fazla buyuk seçiyorsun sen ondan
birdahakine dikkat et

mumuna gelince pek anlaşılmıyor bütün olarak göremiyorum çünkü
ama renkleri filan hoş olmuş
eline,emeğine sağlıka.s.

ayrıca ben de birçok yeri gezdim bugün.gerçekten çok yorgunum
ama değdi doğrusu
harika mumlar,peçeteler,yapıştırıcılar buldum
ve emin olamadığım halde vernik aldım ve eve gelip hemen denedim
verniği buyuk bir fırça yardımıyla çok çabuk sürebilip yapıştırabildim:teytey:
büyük mumlar için çok kullanışlı ve pratik olacak
sadece tek bir şey var ki verniği peçetenin üstüne sürdükten sonra sim sürmek için kurumasını mutlaka beklemek zorunda kalıyorum.çünkü biraz dokundum mu peçete vernikten dolayı yırtılıyor
ben de birkaçını vernikle yapıştırdım yarın simleme işine başlıycam
tamamlanınca buraya eklerim kızlar
a.s.

ellerıne saglık talıncım cok guzel olmus hepsıde... bırde soyle yapamazmıyız..aklıma bırsey geldı..pırıltılı uhu yerıne zaten kendınden sımlı ojeler parlatıcılarda var..bunlardan kullansak..yanı uhu kullanmaya gerek olmaz dıye dusundum...olabılır mı sence....

ellerıne saglık talıncım cok guzel olmus hepsıde... bırde soyle yapamazmıyız..aklıma bırsey geldı..pırıltılı uhu yerıne zaten kendınden sımlı ojeler parlatıcılarda var..bunlardan kullansak..yanı uhu kullanmaya gerek olmaz dıye dusundum...olabılır mı sence....

canım teşekkür ederim
pırıltılı uhu yerine sadece simli oje kullanmak fikri güzel tabii ama bence ojedeki sim,uhulardaki sim kadar güzel durmaz..yine de bi denenebilir tabiiii

öpüyoruma.s.

QUOTE=talin;2906934]ayrıca ben de birçok yeri gezdim bugün.gerçekten çok yorgunum
ama değdi doğrusu
harika mumlar,peçeteler,yapıştırıcılar buldum
ve emin olamadığım halde vernik aldım ve eve gelip hemen denedim
verniği buyuk bir fırça yardımıyla çok çabuk sürebilip yapıştırabildim:teytey:
büyük mumlar için çok kullanışlı ve pratik olacak
sadece tek bir şey var ki verniği peçetenin üstüne sürdükten sonra sim sürmek için kurumasını mutlaka beklemek zorunda kalıyorum.çünkü biraz dokundum mu peçete vernikten dolayı yırtılıyor
ben de birkaçını vernikle yapıştırdım yarın simleme işine başlıycam
tamamlanınca buraya eklerim kızlar
a.s.[/QUOTE]

talincim ben önce tutkalı sürdüm sulandırdım biraz, ardından peçeteyi yapıştırdım ve sulandırdığım tutkaldan peçetenin üzerine tekrar sürdüm, peçetenin beyaz kısımları tamamen kayboldu sadece renkli yerleri kaldı, yani peçetedeki desenleri kesmeye de gerek kalmadı, galiba vernikle tutkal aynı işi görüyor, peçetenin üstündeki tutkal biraz kuruyunca simledim, resimlerde tam kurumamıştı, kuruyunca tutkalın beyazlıklarından eser kalmadı, çok sevdim ben bu işi :dance:

dün aldığım balıklı mum

resim008wr0.jpg

talinciğim verniğide önce muma sürüp üstüne peçeteyi koyup tekrar peçetenin üstünden mi geçtin.onu nasıl kullandın?

talinciğim verniğide önce muma sürüp üstüne peçeteyi koyup tekrar peçetenin üstünden mi geçtin.onu nasıl kullandın?

evet canım önce vernik üstüne peçete onun üstüne çok çok ince tabaka halinde tekrar vernik sürdüm.peçete yırtılacak gibi oluyo ama çok dikkatl sürmek gerekiyor..acaba verniği tekrar peçetenin üstüne sürmesem mi diye düşünmeye başladım ama.nasıl olsa vernik güçlü bir yapıştırıcı.e peçetenin üstüne de simli uhu yapıyoruz zaten..bi de öyle denemek lazımyerimseniben

aşina'cım işte senin yaptığın mumun küçültülmüş hali
gerçekten hoş olmuş
eline sağlık

sabuneh1.jpg

51631901ql1.jpg

talincim iyiki gosterdin bak yaptim cok guzel oldular simdi bi fistik yesili sepet bulmam lazim banyoya koymak icin

talin aklıma şimdi geldi bunları peçete yerine hani şu gıcırlı küçük poşetler var ya eczaneler falan veriyo değişik desenlerde nazar boncuklu falan oluyor hani (umarım anlatabilmişimdir)onlarla deneyince nasıl olur acaba???olur mu ki??değişik desenler bulmak adına aklıma geldi...

talin valla süpersin.mumlarda çok güzel olmuş.Şeniz
istanbula geldim ama sabunları koyduğun sepetlerden bulamadım canım.

talincim satış işini ne yaptın? ne kadardan satmayı düşünüyorsun? bize de fikir verir misin bu konuda?

X