Şampuan ve Saç Kremleri Tavsiye ederim:Down under naturals şampuan

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
8.190
10
Arkadaşlar benim saçlarım çok ince telli ama uzun, çünkü uzun saçları çok severim. geçenlerde marketten yeni bir şampuan aldım Down under natural’s diye. şu ana dek 3-4 kez kullandım ama sanki saçlarım daha canlı duruyor artık, sizle de paylaşmak istedim.:teytey:

bu sampuan sacları gurlestırıyor mu yoksa sadece dolgun gorunmesını saglıyor.. benımde saclarım onceden cok sık ve gur du gıderek dokuldu ve nedense azaldı artık eskısı gıbı degıl.. acaba sacı gürleştiren hem hacım arttıran hemde hakıkaten sacı cogaltan bır sac urunu var mıdır acabaa ?? :1no2: CADIARZU

canım saçların çıkmasını sağlıyor mu pek bilemem ama en azından daha fazla dökülmüyor ve daha dolgun gözüküyor.

tucecim saçların ince telli ya uzun olduğunda kötü durmuyor deilmi ya bende uzatmak istiyorum ince telli saçlarım war saç kesiminde kat filn warmı anlatabilirmisin önleri filn nasıl kafamda hiç fikir yokta

Arkadaşlar benim saçlarım çok ince telli ama uzun, çünkü uzun saçları çok severim. geçenlerde marketten yeni bir şampuan aldım Down under natural’s diye. şu ana dek 3-4 kez kullandım ama sanki saçlarım daha canlı duruyor artık, sizle de paylaşmak istedim.:teytey:

cnm sen bu şampuanın hangi çeşidini aldın?benimde saçlarım ince telli de ondan soruyorum.bi türlü dolgun gösteremiyorum:KK43:

arkadaşlar şampuanın kutusu plastik ve yeşşil, üstünde kivi resimleri var, bende çok farketti.

selincim, saçlarım ince telli ve uzun olduğu için fönsüz pek güzel durmuyordu ama şimdi çok daha hoş gözüküyor, kesimim de arkası oval ve düz..

selem saçlarınızın beslenmesini istiyorsanız dove'nin therapy serisini kullanabilirsiniz tabi boyasızsa

Down Under Naturals in mavisini kullanmıştım o bitince kuru ve yıpranmış saçlar için olan yeşil şişeli olanı aldım henüz 2 kere yıkadım ama dökülme azaldı saçlarımda.Hem yumuşacık hem de hacimli duruyor. Ayrıca fiyatı da çok uygun kaydirigubbakcemile3

ben bu şampuandan uzun süre kullandım gerçekten güzel ve hoş kokulu bi şampuan. Ama kullandıktan uzun bir süre sonra 1 yıl falan acayip şekilde kaşınmaya başladım. kafa derimi yüzüyodum kanatıyodum o derece yani. Ama uzun zamandır kullandığım için şampuandan deilde alerjiden falan kaynaklanıyodur diye düşünmüştüm. Sonra tatile gittim ailemin yanına orda başka bi şampuan kullanmak zorunda kaldım bi kaç kere. kaşınmam biden kesiliverdi şok oldum. 2-3 ay boşuna yüzmüş kendimi gece uykularımdan olmuşum. tabiki bu kişiden kişiye değişen bişeydir. benim cildime ii gelmedi belliki. bu yazdıklarıma bağlı kalarak denemekten vazgeçmeyin ama aklınızın bi köşesinde bulunsun derim.

kesinlikle tavsiye ederim .bende seri şeklinde kıullandım gecen yaz.indirimde die almştım. ama şunu söyleyebilirimki birçok şampuan ve marka denedim ..kesinlkle en iyidi DownUnderNaturals ...ya zaten o şampuan sadece kokusu için bile alınabilir..bir keresinde otobüste bi kız gelip "ya pardon bişe sorucam saçınıza hangi şampuanı kullandınız harika kokuorda" demişti:) eyni yıkaym çıkmştm... şu an elseve kullanıorm bitince hemen alıcam :)

Down Under Naturals in mavisini kullanmıştım o bitince kuru ve yıpranmış saçlar için olan yeşil şişeli olanı aldım henüz 2 kere yıkadım ama dökülme azaldı saçlarımda.Hem yumuşacık hem de hacimli duruyor. Ayrıca fiyatı da çok uygun kaydirigubbakcemile3
ben de yeşil olanını kullanıyorum, çok farketti ilk zamanlara göre saçlarım...
kırıklara iyi gelıyor mu peki
kırıklara pek bir şey yapamaz ama önce kırıkları aldırıp kullanırsanız hem mevcut saçlarınızın dökülmesini azaltıyor hem de yeni saçlar çıkıyor zemuszemus
ben bu şampuandan uzun süre kullandım gerçekten güzel ve hoş kokulu bi şampuan. Ama kullandıktan uzun bir süre sonra 1 yıl falan acayip şekilde kaşınmaya başladım. kafa derimi yüzüyodum kanatıyodum o derece yani. Ama uzun zamandır kullandığım için şampuandan deilde alerjiden falan kaynaklanıyodur diye düşünmüştüm. Sonra tatile gittim ailemin yanına orda başka bi şampuan kullanmak zorunda kaldım bi kaç kere. kaşınmam biden kesiliverdi şok oldum. 2-3 ay boşuna yüzmüş kendimi gece uykularımdan olmuşum. tabiki bu kişiden kişiye değişen bişeydir. benim cildime ii gelmedi belliki. bu yazdıklarıma bağlı kalarak denemekten vazgeçmeyin ama aklınızın bi köşesinde bulunsun derim.
sanırım doğal şampuanların çoğunda bu sorun oluyor, ben de her kullandığım şişeden önce ara veriyorum, sorun yaşamadım. ama bilemiyorum tabi, kişiye göre de değişebilir dediğiniz gibi a.s.
kesinlikle tavsiye ederim .bende seri şeklinde kıullandım gecen yaz.indirimde die almştım. ama şunu söyleyebilirimki birçok şampuan ve marka denedim ..kesinlkle en iyidi DownUnderNaturals ...ya zaten o şampuan sadece kokusu için bile alınabilir..bir keresinde otobüste bi kız gelip "ya pardon bişe sorucam saçınıza hangi şampuanı kullandınız harika kokuorda" demişti:) eyni yıkaym çıkmştm... şu an elseve kullanıorm bitince hemen alıcam :)

kaydirigubbakcemile5

hiç görmedim bu şampuanı herkes memnun anlaşılan tucem hala kullanıyormusun?

tatlım ben hala kullanıyorum, sorun yaşamadım ama saçları sertleştiriyor biraz...o yüzden belki kurutuyor olabilir diye ara vererek kullanıyordum, şimdi içine de bir evigen ampulü kırdım, memnunum çok hihoyyyt

ben bugün aldım bu şampuandan...saçlarım çok kuru ve uzamak bilmiyor...bu şampuan uzamasını hızlandırıyor mu??

ben bunun saçları boyalı olduğu için mavisini aldım böğürtlenli yanii. sonra bitince gittim kozmetikçiye mavi kalmamış kırmızı narlı olanı aldım ama mavisinden daha çok memnun kaldım. yeniden alacağım ayrıca çam terabentin katmıştım ve uzamasında etkili oldu.

sonuç olarak tavsiye edilir. en memnun kaldığım şampuan markası ve saçlarınız boyalıysa saç rengini koruyor. özellikle benim saçların kızıl olduğu düşünülürse....

X