Şampuan ve Saç Kremleri Tavsiye ederim:Down under naturals şampuan

peki kızlar bu şampuanı çok çabuk yağlanan saçları için kullanıp da memnun olan ve öneren var mı aramızda??

ben de çok memnunum bu şampuandanhihoyyyt
bulamayanlar watsons ta satılıo haberiniz olsun

arakdaşlar ayrıca bu marka hayvanlar üzerinde deney yapmıyor :KK66:

Şampuanını bilmiyorum ama saç kreminde dimeticone yok. Doğal olması bakımından iyi bir saç kremi. Yalnız çok kuru saçlara pek iyi gelmiyor. Yani saçlarımı pek kolay açamadım bu saç kremiyle. Ama saçta temiz ve hafif bir his bırakıyor.

--------------------------------------------------------------------------------

ben bunun saçları boyalı olduğu için mavisini aldım böğürtlenli yanii. sonra bitince gittim kozmetikçiye mavi kalmamış kırmızı narlı olanı aldım ama mavisinden daha çok memnun kaldım. yeniden alacağım ayrıca çam terabentin katmıştım ve uzamasında etkili oldu.

sonuç olarak tavsiye edilir. en memnun kaldığım şampuan markası ve saçlarınız boyalıysa saç rengini koruyor. özellikle benim saçların kızıl olduğu düşünülürse....

Çam terebentini ne kadar koyuyorsunuz acaba

ben jölesini aldım bitkisel olduğunu düşündüğüm için ( narlı olan ) kokusu çok güzel ama bitkisel olduğunu düşünmüyorum

bitkisel bi şampuan diil evet..yoksa market şampuan ürünleriyle yan yana olmazdı...ama gene de denemeye değer gibi duruyo :)

peki kızlar bu şampuanı çok çabuk yağlanan saçları için kullanıp da memnun olan ve öneren var mı aramızda??

cnm benim saçlarım çok çabuk yağlanan bi yapıya sahip..ama çok memnunum 2 yıldır kullanıyorum..sadece canımı sıkan bi nokta var.ben saçlarım boyalı ve yıpranık diye mavi şişelisini yani böğürtlenlisini kullanıyodum..çok memnundum..ama geçen bitince bikaç yere birden sordum.meğer piyasadan kaldırılmış bende yeşil olanına kiwilisine devam etcem artık.
.

tucem, ben de bu kiviliyi denemek istiyorum, internette sık sık olumlu yorumlar okuyorum.
Şimdi senin de memnun olduğunu görünce çok merak ettim...Saçlarım kuru ama kremle destekliyorum, geçende kokusuna baktım bu şampuanın harika kivi kokuyor
kaydirigubbakcemile2

Kızlar ben kiviliyi kullandım geçen gün aldım.ılk yıkamamda saçlarım keçe gibi oldu.Annem şampuan değiştirdin normaldir böyle olması dedi.ıikinciye yıkadım yine aynı saçlarım avuç avuç dökülmeye başladı.Hem saç kremini hemde şampuanını almıştım.Sadece iki kez kullandım.boşuna o kadar para verdim :KK43: Gerçekten çok kötü yaptı benim saçlarımı..

ben burada methini duyup kırmızısını almıştım aylar önce
saçlarım çok çabuk yağlanıyor ve ince telli...
ama yağlanmasına pek bir faydası olmadı sanki ve bıraktım ben de
banyoda duran onlarca işe yaramaz şampuanın asına katılmış oldu:)

geçenlerde eşim kullanmış tesadüfen değişiklik olsun diye
sonra dedi ki, o şampuan süpermiş hiç dökülmedi saçım yumuşacık oldu...ki onun saçları benden uzundur, bir süredir de dökülüyordu...bioblas, bioxin falan denedi ama Down Under Naturals'i hepsinden çok beğenmiş...

şimdi o öyle deyince ben düşündüm ki şampuanın kendime uygun çeşidini seçmemiş olabilirim ben diye...
saçı ince telli ve çabuk yağlanan arkadaşlar, hangi çeşidini kullanıyorsunuz acaba?

Son düzenleme:
Ben bu şampuanı aldım arkadaşlar, yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.
2 si 1 arada olanı aldım kivili. gayet memnun da kaldım ama piyasadan kalkıyormuş.:gitme:
Şişeleri değişmiş, kare gibi olmuş ve kokusu da farklı, içeriği de...
:sinifsinif:

Arkadaşlar benim saçlarım çok ince telli ama uzun, çünkü uzun saçları çok severim. geçenlerde marketten yeni bir şampuan aldım Down under natural’s diye. şu ana dek 3-4 kez kullandım ama sanki saçlarım daha canlı duruyor artık, sizle de paylaşmak istedim.:teytey:

bu şampuanı nerden alıyorsunuz ben bir türlü bulamadım

watsonsta ve gratiste var. ben kırmızılısını kullanıyorum, hacimlendirici olanı. gerçekten saçımı hacimlendiren tek şampuan bu. ben çok memnunum.

X