Şampuan ve Saç Kremleri Tavsiye ederim:Down under naturals şampuan

ben de kırmızı kutulu yani narlı olanı almıştım
hem şampuanını hem saç kremini
saçım kızıl rengini korusun diye
şampuan bitti krem daha oldukça var
ben öyle aman aman memnun kalmadım şimdi farklı bi şampuan arayışına girdim bakalım
hem rengini korusun hem onarsın saçımı :KK53: var mı böyle bildiğiniz bi şampuan?

Down Underin Mavi renkli sampuani cok guzel!! saclarim boyadan sonra ensemde dugum olmaya baslamisti Watsonsa gittim oradaki bayan Mavi nin sadece Kuru Saclara ozel bir grup oldugunu ve yogun nem ve onarma sagladigini soyledi Ben de mavi nin Kuru Boyali saclar olanini aldim birde dediki UV filtresi sac boyasinin omrunu uzatiyormus ayri sprey kullanmadan bu urunlerin icinde varmis. arkasini okudum Selen Kozmetik sitesine girdim NUDE urununde gozum kaldi :KK43:( Onu mu deneyseydim ama simdi mavi sampuandan memlunum bogurtlen kokuoooo :)

Canim Selen Kozmetik adresinde yaziyor nerede oldugu ama ben hep Watsons ve Gratisten aliyorum. Oradaki indirimleri yakalamaya calisiyorum super oluyor haberin olsun :) Hatta Dun 2. %50 vardi watsonsda hemen stok :) Serumunu aldim sampuanin yaninda muhtesem birsey siddetle tavsiye ediyorum...

tşk ederim peki bu şampuan dolgunluk veriyomu uzatıyormu dökülmeyide önlüyormu..

X