Burun Estetiği Hasta Yorumları

yine de Dr.Abdülkadir Göksel' e den de bir randevu al derim..içine hangisi siniyorsa ona ol amaliyatı....sonuçta burun yüzünün tam ortasında ve gerçekten doğru karar vermek gerekli..içine sinmesi ve ameliyat öncesi endişelerinin min olması çok önemli...ben 10 yıl önce olduğum ameliyattan fena olmayan bir sonuçla çıktığımı düşünüyordum..başka bir problemden dolayı yine ameliyat masasına yatacağım kesinleştiğinde tüm yakınlarım burnumun aslında hiç doğal olmadığını itiraf ettiler...1,5 ay önce revizyon cerrahisi için tam 4 dr gezdim..gerçekten şunu söyleyebilirim Dr.Abdülkadir Göksel işini çok çoook iyi yapıyor...seni gereksiz yere hırpalamıyor..hatta şunu bile diyebilirim başkaları bozuyor o düzeltiyor :) bana olduğu gibi..o yüzden ah keşke bide ona mı görünseydim endişesini yaşama git kafandaki dr lara muayene ol..sonra güven ve herşeyi dr una bırak..

aynen öyle canım.en iyisi yüzyüze görüşüp içine kim siniyosa onu seçmek.seninde içine sinmiş ne güzel,darısı başıma :)

zamanına karar veremiyorum canım bi türlü,mayıs gibi nişan yapıp ,yaz sonu evlenme gibi planlarımız var kısmetse,hatta belki daha erken.nişandan sonra ameliyat olursam düğüne kadarda iyileşemem.o yüzden büyük ihtimalle evlendikten sonraya kalıcak gibi.sağlık anlamında ciddi sıkıntı yaşadığım için geçen ay koydum ameliyatı kafama,yoksa hep erteliyodum doktorlar söylesede.Görüntü olarak çok kafama takmıyorum aslında ,abartılcak bişey yok ama madem böyle bi ameliyat olucam,burnuma aldığım darbe yüzünden oluşan o eğriliğide düzelttirmek istiyorum canım

benim fikrimce şu dönem ameliyat olmak için harika bir zaman...bir haftada iyileşiyorsun zaten...nişan hazırlıklarını da yapabilirsin..burnunun şişliği de inmiş olur...tabi zaman geçtikçe sürekli bir iyileşme oluyor ancak öyle çok farketmiyor...nişan ve düğün fotolarında yeni burnunla poz vermek çok daha içine sinecek..ameliyat olmayı erteleme derim ben..

benim fikrimce şu dönem ameliyat olmak için harika bir zaman...bir haftada iyileşiyorsun zaten...nişan hazırlıklarını da yapabilirsin..burnunun şişliği de inmiş olur...tabi zaman geçtikçe sürekli bir iyileşme oluyor ancak öyle çok farketmiyor...nişan ve düğün fotolarında yeni burnunla poz vermek çok daha içine sinecek..ameliyat olmayı erteleme derim ben..

evet,1 ayda bile çok güzel duran burunlar var,ama 4,5 ay geçip hala şişi inmeyenlerde.bünyeyle alakalı tamamen,bide nişan ve düğün için o kadar çok bekledik,o kadar çok şey girdiki araya,bide şimdi ameliyatı araya sokarım bi aksilik olur ertelenir diye risk almaktan korkuyorum :)

evet,1 ayda bile çok güzel duran burunlar var,ama 4,5 ay geçip hala şişi inmeyenlerde.bünyeyle alakalı tamamen,bide nişan ve düğün için o kadar çok bekledik,o kadar çok şey girdiki araya,bide şimdi ameliyatı araya sokarım bi aksilik olur ertelenir diye risk almaktan korkuyorum :)

ben ikinci ameliyatımı oldum...max 20 gün..sonrasında da tabi şişlikler iniyor ancak gözle görülür şişliklerin inmesi max 20 gün..netice rahat olmak önemli farklı stresler de olsa yüklenme kendine..ne zaman istersen o zaman ol..şimdiden hayırlı olsun..

ben ikinci ameliyatımı oldum...max 20 gün..sonrasında da tabi şişlikler iniyor ancak gözle görülür şişliklerin inmesi max 20 gün..netice rahat olmak önemli farklı stresler de olsa yüklenme kendine..ne zaman istersen o zaman ol..şimdiden hayırlı olsun..

saol canım artık hayırlısı bakalım,sizin yorumlarda cesaret veriyo tabi :)evlilik hazırlığı zaten,maddi manevi çok yoruyomuş insanı başıma gelince anladım :)

zamanına karar veremiyorum canım bi türlü,mayıs gibi nişan yapıp ,yaz sonu evlenme gibi planlarımız var kısmetse,hatta belki daha erken.nişandan sonra ameliyat olursam düğüne kadarda iyileşemem.o yüzden büyük ihtimalle evlendikten sonraya kalıcak gibi.sağlık anlamında ciddi sıkıntı yaşadığım için geçen ay koydum ameliyatı kafama,yoksa hep erteliyodum doktorlar söylesede.Görüntü olarak çok kafama takmıyorum aslında ,abartılcak bişey yok ama madem böyle bi ameliyat olucam,burnuma aldığım darbe yüzünden oluşan o eğriliğide düzelttirmek istiyorum canım

heren83 aslında nisan son çeyreğinde burnunu yaptırıp ondan sonra hem sağlıklı hem de daha güzel bir gelin olabilirsin,iyileşme süreci görünürde hissedilen birşey değil,yani burun devamlı hacim kaybediyor ancak görüntüde insanlar bunu anlamıyor,ve de burun estetiğinden 15 gün sonra bile inan eski burnundan çok daha güzel bir görüntüye kavuşuyor insan,
zaten neşter altına yatacaksan estetik neden olmayasın ki çok mantıklı canım:)

heren83 aslında nisan son çeyreğinde burnunu yaptırıp ondan sonra hem sağlıklı hem de daha güzel bir gelin olabilirsin,iyileşme süreci görünürde hissedilen birşey değil,yani burun devamlı hacim kaybediyor ancak görüntüde insanlar bunu anlamıyor,ve de burun estetiğinden 15 gün sonra bile inan eski burnundan çok daha güzel bir görüntüye kavuşuyor insan,
zaten neşter altına yatacaksan estetik neden olmayasın ki çok mantıklı canım:)

evet canım ,bakalım artık hayırlısı :)

Kesinlikle katılıyorum size. kesinlikle ameliyat olmalısın. Düğün fotoları daha güzel çıkar :) zaten 15 gün içinde şişlikler iniyor. sonrasında hep güzel burnun oluyor. zamanla gözle görülmeyen şekil oturmasını ancak iki fotoğrafı karşılaştırıp farkedebiliyorsun.

Kesinlikle katılıyorum size. kesinlikle ameliyat olmalısın. Düğün fotoları daha güzel çıkar :) zaten 15 gün içinde şişlikler iniyor. sonrasında hep güzel burnun oluyor. zamanla gözle görülmeyen şekil oturmasını ancak iki fotoğrafı karşılaştırıp farkedebiliyorsun.
ameliyat ol ol ol, güzel burunlu gelin ol :)))))

Merhaba kızlar tesadüfen görüp beğendiğim 2-3 burundan sonra bu doktoru da takibe aldım. burun estetiği düşünüyorum. Abdulkadir beye burun estetiği yaptıranlardan kimler var? albümlere bakmak istiyorum fikir için.

Merhaba kızlar tesadüfen görüp beğendiğim 2-3 burundan sonra bu doktoru da takibe aldım. burun estetiği düşünüyorum. Abdulkadir beye burun estetiği yaptıranlardan kimler var? albümlere bakmak istiyorum fikir için.

facebook ta "Op. Dr. A. Göksel" diye sayfasi var, orda birsuru hastasiyla fotografi var, ordan da bakabilirsin.

slm canım,ben de Göksel bey e geçen sene revizyon ameliyatı olanlardan biriyim,profilimdeki resimlerime bakabilirsin,sonuçtan çok memnunum,hem nefes alma problemim vardı hem de şeklinden memnun değildim,şu anda çok şükür ne estetik kaygım kaldı ne de nefes alma problemim var,

Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun bkaç gün sonra normale dndün canım?[/Q
benimde kafam karıştıı

Ya bişey sorcam çok pardon ama kafam çok karıştı. Ben de Göksel Bey e amlyat olmayı düşünüyorum. Ancak ameliyat sonrasında bana yaklaşık bir hafta sonra işe gidebilirsin ya da istersen 10 gün dinlen dedi. Forumda kimsi bir ay kimisi 15 gün falan diyor . Sen Göksel beye ameliyat olmuşsun bkaç gün sonra normale dndün canım?[/Q
benimde kafam karıştıı

Öncelikle Göksel Bey i tercih ettiğin için tebrik ederim çünkü kesinlikle doğru tercih yaptığından emin olabilirsin,
süreç şu şekilde canım,ben bir hafta sonra yani tamponlar ve alçı çıktıktan sonra işe dönmüştüm.15 gün bir ay çok uzun zamanlar,ama diğer doktorları bilmiyorum ama genelde bir hafta sonra işe dönebiliniyor.
iki gün sonra tamponlar çıkıyor sonrasında da burnunun üzerine yerleştirilen alçı çıkıyor,amair alçı çıkana kadar yatman gibi bir durum yok,normal yaşantını devam ettirebiliyorsun:)

benimde çok küçücük bir kemiğim vardı ama o küçücük kemiğin gitmesiyle yuz ifadesi dusunulenden çok değişiyor... Dr.Abdulkadir Goksel in oneri ve goruslerini kesinlikle kulak ardı etme.. Kendisi hakkaten çok guzel burunlar yapıyor.. Tabii yuzunuzden bağımsız guzel burunlar değil, yüzünüzle uyumlu, yuzunuze en çok yakışan güzel burunlar.. bu yuzden hemen yaptır:)Nişan dugun fotografların daha da güzel olur boylelikle:)

X