Antalya'da Önerebileceğiniz Falcı Var mı ?

kızlar benden söylemesi keyf kafeye hiç hiç uğramayın. fal piyasasındaki en kazıkçı medyumlar orada. muzo ve emel e çok baktırdım ve hiç tatmin olmadım. üstelik çok pahalıya bakıyorlar. paramı yediler. ablamın başına da geldi. ben söylemiştim oysa muzo ve emele baktırma diye. kendi konumu açtım orda yazmışım uzun uzun bakın bence sizin de başınıza gelmesin. ruj(çallı) kafe keyf kafe(güllük modaline üstü) muzo mertcan alex ve emeli deneyimledim ve çok pişmanım. iyi bir medyum yok sanırım antalya da hiç beğenmedim ben artık kullanılmaktan gına geldi. bunlardan başka bildiğiniz önerebileceğiniz medyum varsa yazarsanız çok sevinirim

yeni bir falcı buldum siteden öğrendim aradım kendisini. muzodan sonra bu fal fiyatını duyunca şaşırdım. çok çok övdüler hemen de ilgilendi bu gece için bakacakmış falıma. sonuçları yazarım yarına. ama kanım ısındı gerçekten

canım haklısın. muzoyu ben de biliyorum. çok çok pahalıya bakıyor evet genel konuşuyor sürekli. beni etkileyen tek olayı isim harflerini vermesi oldu. ama gün geçti onu da tam yapamadığını farkettim. yani tamam yapıyor ama gerçekten de değmez verdiğin paraya. muzo ve emel kazıkçılarının yarı fiyatından daha ucuza aylardır gittiğim bir medyum var bir kafede. gerçekten sadece ben değil eski sınıf arkadaşıma da önerdim o da memnun kendisinden. hep olumlu şeyler oluyor ve olumsuzlukları önceden öğreniyorsun filan. üstelik kendi deçok iyi bir kadın. gündüz işim oluyor gece için bakıyor falıma. fokur kafede çalışıyor adı ayşe

kızlar ben antalyada muzo ve ece ye baktırmıştım..eceye 2 defa baktırdım ve ikisi de iyi değildi..
muzonun dediği birkaç şey çıktı..ama beni şok eden eski erkek arkadaşımın direk ismini vermesi oldu..sonra gidemedim bir daha..memnun kaldığınız fal bakan biri varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..:KK16:

kızlar ben antalyada muzo ve ece ye baktırmıştım..eceye 2 defa baktırdım ve ikisi de iyi değildi..
muzonun dediği birkaç şey çıktı..ama beni şok eden eski erkek arkadaşımın direk ismini vermesi oldu..sonra gidemedim bir daha..memnun kaldığınız fal bakan biri varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..:KK16:

güllük caddesinin üst taraflarında iş bankası aydın kanza parkının oralarda petrol ofisinin arkasında fokur cafe var. orada ayşe hanım diye dövmeli bir kadın var. muzo emel alex mertcan filan hepsine baktırdım ve hepsi dolandırıcı çıktı, üstelik acayip pahalılar da. siteden ayşe yi önerdiler telefon numarasını aldım dün falıma baktı. gerçekten dedikleri kadar varmış. o kadar ayrıntılı o kadar uzun süren bi fal görmedim duymadım hiç. hemde muzonun fiyatının yarısından daha düşük ücret aldı.

canım haklısın. muzoyu ben de biliyorum. çok çok pahalıya bakıyor evet genel konuşuyor sürekli. beni etkileyen tek olayı isim harflerini vermesi oldu. ama gün geçti onu da tam yapamadığını farkettim. yani tamam yapıyor ama gerçekten de değmez verdiğin paraya. muzo ve emel kazıkçılarının yarı fiyatından daha ucuza aylardır gittiğim bir medyum var bir kafede. gerçekten sadece ben değil eski sınıf arkadaşıma da önerdim o da memnun kendisinden. hep olumlu şeyler oluyor ve olumsuzlukları önceden öğreniyorsun filan. üstelik kendi deçok iyi bir kadın. gündüz işim oluyor gece için bakıyor falıma. fokur kafede çalışıyor adı ayşe

güllük caddesinin üst taraflarında iş bankası aydın kanza parkının oralarda petrol ofisinin arkasında fokur cafe var. orada ayşe hanım diye dövmeli bir kadın var. muzo emel alex mertcan filan hepsine baktırdım ve hepsi dolandırıcı çıktı, üstelik acayip pahalılar da. siteden ayşe yi önerdiler telefon numarasını aldım dün falıma baktı. gerçekten dedikleri kadar varmış. o kadar ayrıntılı o kadar uzun süren bi fal görmedim duymadım hiç. hemde muzonun fiyatının yarısından daha düşük ücret aldı.

he canım bizde yedik burada arkadaşlarda salak zaten ...

pelin_ee.
oky_anus
destomev

bu 3 kişide aynı kişidir....

Şimdi ben Muzo Emel Alex Mertcan a diyorum ki bu kişi ayşenin reklamını yapıyor size de dolandırıcı dedi.

Sizin ne ahlaksız bir iş anlayışınız var ? kendi reklamını yaparken başkasına hakaret et... Ohhhh süpermiş...

o dövmeli ayşeye selam söyle hatta benden bir de kahve söyle ben bu salaklığı nasıl yaptım diye düşünsün ...

ne kadara baktırmıştın ki ben de o kadının çok methini duymuştum
Ben de metnini cok duyarak gittim zaten 100 e baktı. Erkek kardesin var mı dedi tek cocugum dusun :) baban isinle alakali olumlu seyler dusunmuyo dedi babam yok, kaybettim.. Ve bunun gibi seyler :) olan 100 tl ye oldu sanirim kadin onceden iyiydi. O yuzden baktiranlar yazsın buraya diyorum, burdan birisi daha baktirmis
Ona da sallamış. Yanından bile geçmedi diyo. Bilmiyorum o kadar iyi oldugu söylenen kadinin sallamasi garipti :) gitti 100 tl.

[SUP][/SUP]
ntalyada gitmediğim FALCI HOCA VSS KALMADI yok alex yok mürüvet yok fatma vss ama bir arkadaşımın tavsiyesi ile kuzey isminde yurt dışından gelen kendini ruh okuyucu olarak tabir eden fal tabirine kızan bir falcıya gittim :) adam inanılmaz bakıyor ve öyle 3 vakte 4 vakte kadar demiyor uzun zamandır eşimle aram çok kötüydü bir dua verdi şimdi o içerde yemek hazırlıyor ben sizlere yazıyorum :) gerçekten tavsiye ederim
canım numarasını yollayabılırmıısn bıde ne kadar odedın

ilk oncelikle merhabalar , ben selin.. antalyaya yeni taşındım falcı bulamadım sizinde yazılarınızı okudum..Bu ışıklarda gittiginiz falcı ne kadara bakıyor? ve telefonunu verebilirmisiniz rica etsem? en yakın zamanda cevap bekliyorum

canım bu fatmanın numarasnı labılırmıyım sana zahmet olmazsaaa

ayse hanımın numarasını yollarmıısn canım

kizlar merhaba açikcasi ben cafelerde fal bakan insanlara inanmam arkadasa biri fal bakti gokçe hnm konnyaaltinda:KK14:bir araba var burda on kaporta yaniyor adamda sinirli sinirli bakiyor dedi.arkadasin babasinin arabasinin on kaporta alev almis benzinlikte yarim saat sonra babasi geldi surati bes karis anlatti benim gozeerimden yas geelcekti kprkudan sonra bi baskasinin da ameliyat tarihi belli oldugu halde olmayacagini evlerine ates dusecegini soyledi kadinin kizinin kanserr oldugu ortaya çikti oyle boyle degil.ben Korktugum için baktiramiyorum ama isteyene numara verebilirim hala bakiyorsa tabii ozelden yazabilirsiniz

canım gokce hanımn numarasını alabılırmıyımmmm

Gokce hanimin numarasini verebilirmisiniz lutfen bir de yeri neresi nerde bakiyor cok acil lutfen

Son düzenleme:
X