acil yardım:(nişan elbisem nasıl??

psiqo

...........
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2008
2.513
18
39
kızlar nişanım için elbisemi beğendik aldık.sizce nasıl?doru fikirlerinizi söleyin.
fakat gelinlikte beyaz olcağı için canlı bi renk düşünüyoruz.sizce bu elbisede hangi rekler güzel durur?
ben bugday tenliyim.saçlarım açık kahve.

canlarım rengi seçtim.bu olacak.hepnize tşk ederim

Son düzenleme:
guzel ama keske beyaz almasaydın canım dugunde zaten beyaz gıycen

guzel ama keske beyaz almasaydın canım dugunde zaten beyaz gıycen

canım benim yazdım ya yukarda:)bende senin gibi düşündüğümden rengini istediğim renk yapcaklar.
o yüzden fikirlerinizi almak istiom.beyaz giymicem yanea.s.

Nişan evde mi olacak?

evde olcak sayılır canım.sitemizin altında toplantı salonu var.orda tören olcak.büyükler isterse eve çıkcak.gençler salonda eğlencek.
dışarda biyer tutmıcaz sonuç olarak.kafam çok karıştı.elbise nasıl sizce ne renk olur.

Fıstık yeşili nasıl olur? Ama o işleme mi onlar neyse onları da uydurmaları lazım..

Buğday tene fıstık yeşili iyi gider, hem de yaza uygun..

yavruagzı güzel olabilir.. birazda bronzlasırsan hafif... bideacık pembe.. bence

yaa ama işlemeninde ona uygun olması lazım demi söledigim renklere dore degil lame olur anca

elbısenın modelı çok şık...

rengi konusunda bizdense senın karar vermen gerekıyor.

olası renklerın oldugu şifon kumaslarla yuzune ve tenıne en uygun rengi deneme yanılma yoluyla bulabılırsın..
ben esmerdım.. yanıktı tenı ve acık yeşil harıka durmustu mesela.. ki yeşili kendıme normalde hiç yakıstırmam.. denemeden asla karar verme.

kızlar hepiniz farklı bişey sölüonuz:)kırmızı boğar gibime gelio dileğim.
ben aslında turkuaz düşünüodum.ama ellerindeki turkuaz güzel değil.bebek mavisine kaçıo.bebek maviside sarışınlara yakışıo:KK43:

kemer kısmı güzel ama yakası daha farklı olabilirdi.

canım evde olcağı için.çok açık olmasına izin çıkmadı.
seçeneklerimin içinde en iyisi buydu.
ama ben aşırı kararsız bi insanım.
bide insan kendi nişanı olunca güzel olmak istio:KK43:napcam bilmiom

canım evde olcağı için.çok açık olmasına izin çıkmadı.
seçeneklerimin içinde en iyisi buydu.
ama ben aşırı kararsız bi insanım.
bide insan kendi nişanı olunca güzel olmak istio:KK43:napcam bilmiom
tenin bugdayda sacların nerenk.... bi renk göstericem ona göre

canım çok açık bi pembe , krem rengi , turkuaz , yavruağzı , fıstık yeşili olabilir..açık renkler yane

diğer açtığın başlığada yazmıltım aynısını kopyalıyorum:)
tenine ve şaç rengine altın sarısı (dore diyolardı sanırım o renge) elbise güzel olur bence

diğer açtığın başlığada yazmıltım aynısını kopyalıyorum:)
tenine ve şaç rengine altın sarısı (dore diyolardı sanırım o renge) elbise güzel olur bence

canım dore olursa elbisenin işlemeleri belli olmıcak bide.
dore siyah gibi asil bi renk ama ben canlı yaz rengi olsun die uğraşıom ama.nolcak bilmiom.uyarmı uymazmı.elbise bozulurmuCADIARZU

X