Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

tumena cook hossun yaaa :KK70:

böle demişsin yaa, tabii alıntı yapmamısım :KK70: cok hoşsun yaa cok begendim cvbını demek istemistimm kaydirigubbakcemile3 :ecrin_bebek:

bakin kizlar ne buldum
gulsen bubikoglu (estetik varmi yokmu bilmiyorum, ben yok saniyordum) ama Hicbiryerde eski fotorafini gormemistim, paylayism dedim :KK70:
29pdto5.jpg
n3w6fm.jpg

hehe bendede war bu özellik seni cok ii anliom tumenacim ama bazan öyle seyler olyuor ki insan ses cikaramio....icinde kalcana sölemek daha iyi aslinda

kizlar bakn neler buldum neler:KK70:

buyuk_12492.jpg
tugcekazaz23f704cd23dff3d2by.jpg

buyuk_12413.jpg

buyuk_12952.jpg

buyuk_12734.jpg

buyuk_11287.jpg

buyuk_8484.jpg

buyuk_187.jpg

buyuk_194.jpg

buyuk_195.jpg

sarah jessica parker
buyuk_197.jpg

winona ryder
buna cok sasirmistim
fft20mf2370371.jpg

Son düzenleme:
bu sarah jessica parker ameliyat olmus...iyi hos ama burunu daha iyi yapabilirlerdi...:S

filiz akin mi o sonuncu?...onun burun estetikmi...ben orjinal saniodum hep...vai bea...:eek:lmaz:

bencede sarah jesica parker burnunu daha iyi yaptirabilirdi hala uzun ve kemikli. bu resmde ki yine en ii hali. filiz akinin önceden bu kadar büyük burnunu n oldugunu bilymiordum. sok oldum taniyamadim:KK70:
megan foxa bayilyiorum halama benzetiom onu hem:KK70: her hali güzelmis
hiltonun makyaji cok hos evet, herhalde yeni ögreniyordu makyaj yapmasini

bencede sarah jesica parker burnunu daha iyi yaptirabilirdi hala uzun ve kemikli. bu resmde ki yine en ii hali. filiz akinin önceden bu kadar büyük burnunu n oldugunu bilymiordum. sok oldum taniyamadim:KK70:
megan foxa bayilyiorum halama benzetiom onu hem:KK70: her hali güzelmis
hiltonun makyaji cok hos evet, herhalde yeni ögreniyordu makyaj yapmasini

valla sanrim sarah j. parker in cenesi uzun diye burunuda uzun tuttular...daha kisa olsaydi tuhaf dururdu herhalde...cene ve burun uyum saglio...ama ceneyi kisaltabilirdi...:p

filiz akina harbi sasirdim...yani ben hep doga saniodum...nekadar dogal bir görüntüsü olmasada burunun...hayal kirikligi resmen...gencken bu buruna hayrandim...oysa buda yalanmis...agh agh...:p

pariscigimizin makyözü yapmistir...makyözde ru paul die biri var...travesti...eminim oydu...:p

bu arada eski yesilcamlilardan bence en güzeli gülsen bubikoglu...hayranim bu hatuna...türkan soray moray yalan bea...

angelına jolıe'de estetık yok ıyıce arastırıp bakabılırsınız.artı ben yurtdısında 15 yıldır sarkıcılık yaptım hollywood'dan tutun aklınıza gelebılcek heryerı gordum unlulerın kapılarında yattım ve gelmıs gecmıs en derın arastırmaları yaptım o hatayı duzeltelım angelına jolıe'nın heryerı dogal ne yazıkkı turk mılletı onun allah vergısı dudaklarına sahıp olmak ıcın cıldırıyor.ama bu yapmacıklıga gerek yok hemde hıc.
Zaten ıkı resmınede bakarsanız yukledıgınız, hıcbır fark olmadıgı asıkar.

kapilarinda yatarken yuzlerini demekki gostermemisler sana :sm_cool: angelina nin dudaklarina diil burnuna estetik dioruz zaten. google sana yardimci olsun gozlerin pek ise yaramamis :1closedeyes:

kapilarinda yatarken yuzlerini demekki gostermemisler sana :sm_cool: angelina nin dudaklarina diil burnuna estetik dioruz zaten. google sana yardimci olsun gozlerin pek ise yaramamis :1closedeyes:

angelinada herkes dudak sanio oysa burun...kapida yatan bile anlamadi...:nazar:

resimlere baktım da bazılarına estetik gerekmezmiş, yaptırınca daha güzel olmuşlar ama benim ööle burnum olsa gerek duymam

X