hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

ben bu diyeti yapıyorum şuan :nazar: 30 haziran pazartesi günü başladım bu sene oruç tutamicam böbreklerden dolayı su içiyorum bol bol neyse pztesi başladım sabah kararlı bir şekilde tartılıp iş yerine geldim hurma lıght yoğurt ve plastik kaşıklarımı alıp :) sabah yiyebildiğim kadar 4-5 tane hurma yedim içimi baydı üstüne yoğurt yiyince bastırıyo öğlen ve akşam (5 te yedim sonrasında bişey yemiyorum ) aynı şekilde derkeeen bol bol suuuuuu suuu suuuuu bugün cuma 62 kiloydum ve bu sabah 58,5 kilo olduğumu gördüm benim bel simit bölgem midem var kalça basen sorunum yok... pazara kadar yapıp sonuca bakıcam pazar günü normal şeyler yicem (belki.. kararsızım ) 58 den başlayıp 54 e inmek istiyorum... 62 den 54 e inmeyi başarırsam tüm alışkanlıklarımı değiştirip pilavla makarnayla kısırla ekmek yemek gibi şeylerimden vazgeçicem ilk kez kararlıyım bu kadar...

bu arada söylemeyi unuttum benim dediğim gibi kalça bacak sorunum yok ... bel bölgesi yanlardan taşar mide yukardan pırtlar durumdayım yani şuan midem boooommmboş olduğu için sırtıma yapışmış gibi duruyor doğumdan dolayı gevşeklik var tabi oturunca ama şuan oldukça iyi duruyor daha da iyi olcak inşallah..kilolarımı verip mekik çekmeye başlicam sıkılaştırıp devam.. boyum 1 60 bu arada 62 ile başlayıp 58,5 4 günde geldim 58 den 54 veya 52 planlıyorum ideal kilom o çünkü... bence başlayın hazır ramazanda hurma bol.. :KK23:

bu arada söylemeyi unuttum benim dediğim gibi kalça bacak sorunum yok ... bel bölgesi yanlardan taşar mide yukardan pırtlar durumdayım yani şuan midem boooommmboş olduğu için sırtıma yapışmış gibi duruyor doğumdan dolayı gevşeklik var tabi oturunca ama şuan oldukça iyi duruyor daha da iyi olcak inşallah..kilolarımı verip mekik çekmeye başlicam sıkılaştırıp devam.. boyum 1 60 bu arada 62 ile başlayıp 58,5 4 günde geldim 58 den 54 veya 52 planlıyorum ideal kilom o çünkü... bence başlayın hazır ramazanda hurma bol.. :KK23:

ya ben şimdi 58 kiloyum ve regl dönemine giricem şimdi uygulasam acaba başarılı olurmuyum benimde aynen senin gibi doğumdan dolayı göbiş ve belimde fazlaca kilom ne dersin yapıyımmı?

Ramazanda bu diyeti uygulayip tok kalan var mi????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende basladm bugun.regl donemimdeyim. dort bes gun denicem bu donemde sonra oruclarima devam edicem.gunduz yapabilirimde aksamlari ya biz davetliyiz biyerlere yada misafir var. Artik yapabildigm kadariyla ne kadar verebilirsem kar dir

Annona arkadasim regl doneminde daha rah at kilo veriyomus vucut.biyerde okumustum.

Bende yarın başlıcam arkadaşlar, birbirimize destek olalım böyle beraber yaparak diyeti. insan motive oluyor vallahi buradakileri okudukça. 17 yaşındayım 1.60 boyundayım 70 kiloya kadar çıktım boyuma göre çok çok fazlaydım.. İdeal kilom 51 kendi çabamla 62ye kadar düştüm. Yarından itibaren hurma yoğurt diyetine başlıyorum 7 gün yapıcam diyeti ama baktım iyi gidiyor 21 gün yapabilirim. bakalım görelim. gelişmeleri yazıcam :KK34:

ya sen varya harikasın!
4 günde resmen 4 kilo vermişsin!
maşallah öyle güç verdin ki hepimize, kolayca ve rahatlıkla kilo verildiğini gösterdin bize :)
incelmen oldu mu yağların gitti sanırım? nerelerinde zayıflama görüyorsun?
göğüsleri büyütüyormuş galiba, var mı değişiklik?
sen bizim gururumuzsun :KK3:

kızlar cidden oruçken yapabilir miyiz ki iftar ve sahurda yalnızca hurma yoğurt çorba falan olur mu ki bilemedim?

ben kadar iradesiz insan hiiiç görmedim desem yeridir yani kurallarım yarım saat sürmez.. ilk kez bu kadar kararlıyım evde çocuğum eşim var hafta sonu en sevdiğimiz kahvaltılıkları akşam yemeklerini yaptım ama yedim haaaaaayyyıııırrrrr aldım bi kase yoğurdumu 7-8 hurmamı ooohhh :KK53: yanlız şöyle söylim kendimi yorgun hiç hissetmedim kan şekerinin düşmesi hurmadan dolayı söz konusu değil...tek zorluk alışkanlıklardan vazgeçmek kahvaltıda yarım ekmek yiyen ben pazar günü hurma yediysem tamamdır yani..bel bölgemde biraz incelme var bu sabah 36 beden çok sevdiğim pantolonum vardı içine girmem mümkün değildi giydim oldu ama biraz dar durdu rahat edemedim çıkardım :KK50: bu hafta da full devam ediyorum inş 2-3 kilo daha verirsem süper olcak 54 e ne kadı :21:

bu arada davetli olduğumuz yerlere falan hiiç gitmedim evde işlerim var kusura bakmayın falan dedim geçiştirdim bana gelen olursa ki hafta sonu düşünüyorum misafir almayı..koşturmaktan yemeğe pek fırsat kalmaz zaten arada kaynarım..eşim dışında kimse diyet yaptığımı bilmiyor..bilip moral bozuyolar sonra kimseye söylemedim :KK54:

şu durumda kendime yandan baktığım zaman hiç problem yok (bana göre tabi ) çünkü eski şiş göbek ve mideden eser görmüyorum ammmma önden düz baktığımda yanlarım çok rahatsız edici..basenlerim minicikte olsa vardı küçülme var orda da dediğim gibi istediğim kiloya geldikten sonra spor yapıcam ve sarkan karnım ve yanlarım için bi çözüm bulucam inşallaaaah :KK14:

Masallah sana arkadasim basladm ama sadece bi gun yaptim malesef.iki gune reglm bitiyo ozaman oruc tutmaya baslicagm icin yine yapamayabilirim ama bugun evdeyim ve yapicam en azindan odem atarim bi kilo gider bi gunde diye dusunuyorm

Alismissindir dimi melike. Kahve cay iciyomusun aralarda

yarın bende başlıycam sabah zaten yoğurt yiyordum öğlende yoğurt hurma yerim ancak akşam sofrada normal yerim abartmadan sebze ve biraz et emziriyorum çünkü haftada 2 versem yeter

sabah 1 kase yoğurt 7 tanede küçük iran hurması yedim darsı öğlenin başına buraya yazayım ki vazgeçmeyeyim

Kolay gelsin canm ins devam edersin ne olmasnki insan istedikten sonra :KK66:

evet alıştım ben ilk 2-3 gün gözüm açtı açıkçası karnım tok olmasına rağmen düzenli bi sofrada yemek yemeği istiyodum :) şimdi iyiyim ama sabahları bi kahve içiyorum akşamlarıda 3-4 bardak çay gün içinde sadece su su su..ama nedense 30 unda başlamıştım 7 sine kadar 4 kilo gitti 9 una kadar sadece yarım kilo gitti 26 sına kadar devam etmeyi düşünüyorum bu şekilde.. :KK34:

dün akşam artık sıkıldığımı hissettim nerdeyse yemek yicektim !!!! ve aç değildim durumdan sıkıldım alışık olmadığım bişey sonuçta :KK30: neyse yemedim ama birlikte devam edebilceğim arkadaşlar olursa 15-20 gün daha böyle götürmek isterim..... en az 5-6 kilom var vedalaşmam gereken :KK8:

X