2012 KPSS konu çalışması hayırlı olsun kızlar :)) hedef min 85 :))

ayrıca kızlar haberiniz var mı bilmiyorum ama ziraat bankasına alım olacakmış 4 yıllıklar zaten bankalar için tercih ediliyordu ancak lise ve ön lisans mezunları banko asistanı olarak alınabiliyormuş başvurular 17-28 eylül arası hanımlar başvuru için önce 45 tl bankaya para yatırıp Anadolu üniversitesnin sitesinden başvuru yapılacakmış sınav 24 kasımda olucakmış sınavdan 60 ve üstü alanlar mülakata kalıcakmış benden duyurulur kızlaaarrr:)

Son düzenleme:
2010 a göre hesapla puanını
3 puan aşağı veya yukarı geliyor soruların zorluğuna göre
tabi aynı neti yaparım dersen

anladım sevgi meleği teşekkür ederim inşallah alırım yaaa bu kadar her birimiz çalışıyoruz emek veriyoruz Allahım bu emeklerimizin karşılığını verir inşallah şansımız bol Allah yardımcımız olsun...

Son düzenleme:
ayrıca kızlar haberiniz var mı bilmiyorum ama ziraat bankasına alım olacakmış 4 yıllıklar zaten bankalar için tercih ediliyordu ancak lise ve ön lisans mezunları banko asistanı olarak alınabiliyormuş başvurular 17-28 eylül arası hanımlar başvuru için önce 45 tl bankaya para yatırıp Anadolu üniversitesnin sitesinden başvuru yapılacakmış sınav 24 kasımda olucakmış sınavdan 60 ve üstü alanlar mülakata kalıcakmış benden duyurulur kızlaaarrr:)

Bende duydum mülakatlarda torpil olur yine ama şimdi heryer torpil girip şansımızı denemekten birşey kaybetmeyiz :KK31:A esime banka sınava giricem nasil derim adam bıktı ben ders çalış sınava gir :KK1:Burdanda kusur kal der kesin dur ben alıştıra alıştıra söyleyim :KK53:

Bende duydum mülakatlarda torpil olur yine ama şimdi heryer torpil girip şansımızı denemekten birşey kaybetmeyiz :KK31:A esime banka sınava giricem nasil derim adam bıktı ben ders çalış sınava gir :KK1:Burdanda kusur kal der kesin dur ben alıştıra alıştıra söyleyim :KK53:

lise ve önlisans için 1987 ve aşağı sanırım yaş sınırı, kaç yaşındasın bilmiyorum ama yaş sınırı var canım benim yaşım tutmadığı için başvurmayacağım.

İyi ne güzel başvurabilirsin banka iyidir ben memurluk olmazsa tekrar bankaya giricem inşallah ama özelde :)
ben 82 doğumluyum da :)

Ya esim okudu şartları başka ile tayin olmayacakmış alırlarsa o sehirde kalicakmisiz olmaz bu is yas beni uğraşırma diyor:KK37:KPSS de de onun tayin olabileceği yerleri yazicam şartlı ah ah :KK51:

Sınavdan sonra da sohbet edebilmek için aslında bir sohbet topiği açsak burdaki kpss kardeşliğimizi sohbet karşeliğine dönüştürsek nasılsa boş vakit çok olucak bol bol sohbet ederiz :))

Ya esim okudu şartları başka ile tayin olmayacakmış alırlarsa o sehirde kalicakmisiz olmaz bu is yas beni uğraşırma diyor:KK37:KPSS de de onun tayin olabileceği yerleri yazicam şartlı ah ah :KK51:

Aaaa öylemiymiş ben okumadım şartlarını bizim gibi eşi tayinciler için kötü bir durum bizim işimiz ordan oraya gitmek :)

Sınavdan sonra da sohbet edebilmek için aslında bir sohbet topiği açsak burdaki kpss kardeşliğimizi sohbet karşeliğine dönüştürsek nasılsa boş vakit çok olucak bol bol sohbet ederiz :))

Guiet acacak bir sohbet topigi sınavın geçmesini bekliyor bol bol konuşuruz burda güzel olur artık bide güzel puan alıp atandığımizda deme keyfimize:KK1:

Guiet acacak bir sohbet topigi sınavın geçmesini bekliyor bol bol konuşuruz burda güzel olur artık bide güzel puan alıp atandığımizda deme keyfimize:KK1:

Atanırmıyız acaba pek ümitli değilim bu konuda bugünkü deneme sonucum berbattı da sadece türkçeden 9 yanlış yapmışım diğerlerinden hiç basetmeyeyim :))

Son düzenleme:
Atanırmıyız acaba pek ümitli değilim bu konuda bugünkü deneme sonucum berbattı da sadece türkçeden 9 yanlış yapmışım diğerlerinden hiç basetmeyeyim :))

Bende mat iyi diyodum ama 22 doğru yaptım cok sama yanlislar yapmisim tarihten desen 11 yanlis:KK37:Digerlerini bende hic söylemiyorum benimde durum ani düştükte düşüyor yerlerdeyim

Son düzenleme:
bi sınav daha çekemem ya bu olursa olur olmazsa olmaz giren girsin artık sabrım kalmadı zaten azıcık kontenjanı vardır yarısı da torpille girer

bi sınav daha çekemem ya bu olursa olur olmazsa olmaz giren girsin artık sabrım kalmadı zaten azıcık kontenjanı vardır yarısı da torpille girer

Benim esim tayinci olduğu için bana o is uymaz alsalarda gidemem maalesef zaten adamlar tayin yapmiycakmis kalıcı personel alacak

Derse ara verildi sanırım online olduğumuza göre :)
Ben bu hafta çok kasmayacağım kendimi bugün akşam çalışmam büyük ihtimalle

İstanbulun yarısı Ziraatin sınavına giriyor diğer illeri de düşünürsek 45 tlden bir servet eder resmen
Adamların bu kadar duyurmakta ki amacı da bu zaten

Kızlar sınavda Türkçe dil bilgisine, Mat 4 işlem yeteneğine yönelik , Diğerleri herzamanki şekilde olacakmış

X