Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

avon yüz temizleme köpüğü ve toniğini vede parfümlerini önerebilirim

vallahi ben çok memnunum özellikle

true color allık
gliserinli el kremi
sss sıkılaştırıcı tonlandırıcı duş jeli ve kremi
tüm duş jelleri ve banyo köpükleri
anew 40+ kremleri ( annem kullanıyor)
super full mascara
4lü ve 2li farı var muhteşem,gün boyu kalıcı
glazewear lip glossları
saten ruj,ışıltılı ruj,
perfect wear serisi rujlar
mor renkli antii selülit kremi muhteşemmm ve sıkılaştırıcısıda öyle
anew clinical lazer etkili selülit kremi harika
parfümlerden en favorilerim rare gold ve little black dress ama bunun yanında women of earth,surrender,wish of peace,incandessence,extraordinary,be spontenaus,be sensual,soft musk,crystlal aura,harikaa bunları gözümü kırpmadan alırım
ayrıcaaa planet spa serisi çok güzel
skin so soft serisini seviyorum özellikle tüy azaltan losyonunu
naturals serisi peelingleri seviyorum

bu ürünlerde hiç bir sorun yaşamadım şu ana kadar,hepsini severek kullanıyorum

bende avona üyeydim sadece ürünlerini kendim alıp kullanmak için belli süre sonra üyeliğimi iptal ettirdim..ama hala avondankopamıyorum hertürlü ürünlerini piyasadaki çok üründen kaliteli ve bana yakın buluyorum ve çok beğeniyorum..halk tarafından da çok benimsendiğine inanıyorum...

ben de bugün yeni sipariş verdiğim perfect wear kalıcı rujumu kullandım.( çift taraflı) inanın yemek yedim peçeteyle sildim falan çıkmadı. kızlar galiba ben avonu seviyorum bütün olumsuz yorumlara karşı benim sempatim var avona. far away aldım ayrıca sabah sıktım hala kokuyor. çoğu orijinal parfüm bu kadar kalıcı değil. ama bu arada cilt bakım ürünlerini kullanmadım fikrim yok ama pek de güvenmiyorum aslında diğer kaliteli dene markalara da bile pek güvenim yok benim. çok fazla uğraşmıyorum ben cildimle.temiz olsun yeter.

merhaba arkadaşlar bende avondan çok memnunum beğenip beğenmemek kişiye göre değişiyor tabikide:)) ama ben parfümünden tutun cilt bakımına makyaj malzemelerim herşeyim avondan özellikle bir parfümü tavsiye ederim far away paradise süper bir parfüm denemeniz lazım

bende bi aralar avonun satış temsilciliğini yapmıştım
ama ben kendime kullanmak için alıyodum daha çok
kozmetiğe fazla ilgim var
seviyorum süsü püsü güzel kokmayı
duş jelleri( kırmızı olanı öz.)
perfect wear çıkmayan ruju
rimeli gayet güzel

benim tek sıkıntım katalogları incelerken içindeki maddelerin türkçe yazılmamış olmasıbu yüzden cilt ürünlerini alırken tereddütlü davranıyorum.aldığım siyah nokta giderici sivilcelere iyi geldi fakat yenileyici avakadolu krem kaşıntı yapmaya başlayınca onu bıraktım dün tonik aldım alkolsüz bir sorun yaşamadım çok şükür.kataloglarda ya da ürünün arkasındaki yazılarda ki görebilirseniz çok küçük oluyor açıklama olsa çok iyi olur hangi cilt tipine göre olduğunu kestiremiyorsunuz.
yine de memnunum Avondan,rimeli bana da iyi gelmedi.bir şey anlamadım açıkcası kirpiğim tane tane olsun istedim ne gezeeeerrr..
fondöteni süper sürdüğünüz zaman pırıl pırıl yapıyor,farklı renk tonları ya da topaklanma yaşamadım..ben bir de gece sürülen serumdan aldım bugün deneyeceğim acaba kullanan var mı ?

merhaba arkadaşlar ben avonda takım öncüsüyüm üyelerim var inanın bu ise başalrken ilk başta korktum yapıp yapabilirmiyim diye yaklaşık 10 aydır yapıyorum ama içimden hep keşke daha önce başlasaydım diyorum avon 15 yıldır türkiyede bir çok insanınn kullandığı bi marka insanlkar artık avonu tanıyo seviyo tabiki sevmeyenlerde var ama şunu söleyebilirimki her kadıdın bakıma ihtiyacı vardır buna kırsal kesimde yaşayan insanlarda dahil ve inanırmıısnız ben bu işe ilk başladığımda hiç el kremi kullanmmamış insanlara krem sattım o yüzden diyorumki biz bayanlar ne şekilde olursa olsun kendimize bakmalıyız kendimizi sevmeliyiz avon sadece bayanlara değil beylered hitap ediyo çocuklara hitap ediyo o yüzden ben işimi çok seviyorum tabiki biliyorumki bazı ürünler bazı kişlre yarmayabilir zaralıda olabilir ama istisnalar kaydeyi bozmaz o yüzden bir ürün yaramadı diyerek avon gibi markayı kötülemek hiç doğru değil bu iş tamamne satışının ne şekilde sattığına bağlı ürünü nasıl ne şekilde kullanılacağı alıya anlatılarak satışını yapılması bence doğrusudur sevgiler

bu arada arkadaşlar avonun 19 ekimde meme kanseriyel şavaş yürüyüşümüz var bütün kadınları bekliyoruz şunu unutmayalım hepimiz meme kanseri olmaya adayıs hepinizi bu organızasyona davet ediyoruz meme kanseriyle şavaşan kadınlarımıza bizlerde destek olalım sesimizi duyuralım

bende doğudayken bölge sorumluluğunu yapmıştım
şimdi 3 yıl oldu bırakalıı
bazı ürünleri güzel ama iyi olmayanlarda var açıkçasıı

merhaba arkadaşlar ben avonda takım öncüsüyüm üyelerim var inanın bu ise başalrken ilk başta korktum yapıp yapabilirmiyim diye yaklaşık 10 aydır yapıyorum ama içimden hep keşke daha önce başlasaydım diyorum avon 15 yıldır türkiyede bir çok insanınn kullandığı bi marka insanlkar artık avonu tanıyo seviyo tabiki sevmeyenlerde var ama şunu söleyebilirimki her kadıdın bakıma ihtiyacı vardır buna kırsal kesimde yaşayan insanlarda dahil ve inanırmıısnız ben bu işe ilk başladığımda hiç el kremi kullanmmamış insanlara krem sattım o yüzden diyorumki biz bayanlar ne şekilde olursa olsun kendimize bakmalıyız kendimizi sevmeliyiz avon sadece bayanlara değil beylered hitap ediyo çocuklara hitap ediyo o yüzden ben işimi çok seviyorum tabiki biliyorumki bazı ürünler bazı kişlre yarmayabilir zaralıda olabilir ama istisnalar kaydeyi bozmaz o yüzden bir ürün yaramadı diyerek avon gibi markayı kötülemek hiç doğru değil bu iş tamamne satışının ne şekilde sattığına bağlı ürünü nasıl ne şekilde kullanılacağı alıya anlatılarak satışını yapılması bence doğrusudur sevgiler

aa takım öncüsüyle karşılaşmak süper olduu merak ettiğim ürünler var onları sorabilirmiyim
almak istiyorum ancak siz ne dersiniz, kullananlar memnunmu, tavsiye edermisiniz

1) arabian glow bronzlaştırıcı inciler
2) arabian glow dudak parlatıcı
3) bi tane top allık var oo
4) pro to go rujlar
5) wish of hoppines parfüm
6) indencessence parfüm

bu ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsem çok sevinirim

canım ben avonun 5 yıldır temsilciliğini yapıyorum müşterilerimden hiç bu konularda şikayet almadım eğer bilinçli yaparsan cildine göre doğru ürünü verirsen memnun kalırlar bunlar bilinçsiz yapanlar bunların eğitimleri var onlara katılıp bilgilenirlerse herkes doğru ürünü kullanmış olur.ve hiç şikayet olmaz.size tavsiyem bu işi bilen birisinden alman gerekir daha sonra cildinizde olumsuz şeyler gelişebilir.

avon ve oriflime dan başka böyle doğrudan satışı olan marka varmı arkadaşlar

aa takım öncüsüyle karşılaşmak süper olduu merak ettiğim ürünler var onları sorabilirmiyim
almak istiyorum ancak siz ne dersiniz, kullananlar memnunmu, tavsiye edermisiniz

1) arabian glow bronzlaştırıcı inciler
2) arabian glow dudak parlatıcı
3) bi tane top allık var oo
4) pro to go rujlar
5) wish of hoppines parfüm
6) indencessence parfüm

bu ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsem çok sevinirim

cnm bende temsilciyim sana bilgi verim sengözlerimebaksanab
pro to go ruj gercektn cok güz<el alan herkes cok memnun kaldı bende kullanıyorum baby lips olanını gercekten cok severek kullanıyorum hemde kullanımı cok kolay :icecream:
indencesence parfümde bi arkadasım cok seviodu o aldı sonra bende aldım bende görüpte almak isteyen iki kişi daha cıktı :eek:
dier parfümda güzel zaten avonun hemen her parfümü güzel
top allıkta bende vardı kullandım biraz simli ama hoş duruo
dier ikisini bilmiyorum cnm

cnm bende temsilciyim sana bilgi verim sengözlerimebaksanab
pro to go ruj gercektn cok güz<el alan herkes cok memnun kaldı bende kullanıyorum baby lips olanını gercekten cok severek kullanıyorum hemde kullanımı cok kolay :icecream:
indencesence parfümde bi arkadasım cok seviodu o aldı sonra bende aldım bende görüpte almak isteyen iki kişi daha cıktı :eek:
dier parfümda güzel zaten avonun hemen her parfümü güzel
top allıkta bende vardı kullandım biraz simli ama hoş duruo
dier ikisini bilmiyorum cnm

canım çok teşekkür ederim bilgler için
rujda bende baby lips rengini gözüme ketirmiştim
ama çokmu koyu rengi acaba diye tereddüt ettim
top allığı sorduğum bazı kişiler çok renksiz falan dediler o yüzden teddeüt ettim

bende indiriminde olan bir parfüm almıştım.inanır mısınız sokakta satılan parfüm daha hoş kokar.önceden aynı parfümü aldığımda daha iyiydi.bazen indirimde olan ürünlerini aynı kalitede yapmıyprlar.ben avonun göz temizleyici kremini yıllardır kullanıyorum.o konuda memnunum

far away parfümü hariç hiç bir ürünü beş para etmez hele göz çevresi kremlerini asla kullanmayın bi kaç tanıdığımda yağ bezelerine neden oldu ha bi tanesindede dekolte için kullandığı krem cildini mahfetti en son gördüğümde doktora gidiyodu ve bağrı resmen kıpkırmızıydı

far away parfümü hariç hiç bir ürünü beş para etmez hele göz çevresi kremlerini asla kullanmayın bi kaç tanıdığımda yağ bezelerine neden oldu ha bi tanesindede dekolte için kullandığı krem cildini mahfetti en son gördüğümde doktora gidiyodu ve bağrı resmen kıpkırmızıydı

vallahi ben cilt ürünlerinide kullandım çoğu ürününüde kullanmaktayım çokta memnunum
yanlış seçim yapmıştır tanıdığınız
yada cildi çok hassastır

canım ben avonun 5 yıldır temsilciliğini yapıyorum müşterilerimden hiç bu konularda şikayet almadım eğer bilinçli yaparsan cildine göre doğru ürünü verirsen memnun kalırlar bunlar bilinçsiz yapanlar bunların eğitimleri var onlara katılıp bilgilenirlerse herkes doğru ürünü kullanmış olur.ve hiç şikayet olmaz.size tavsiyem bu işi bilen birisinden alman gerekir daha sonra cildinizde olumsuz şeyler gelişebilir.

arkadaşıma katılıyorum ben de avn temilcisiyim her kozmetik ürünü her ciltte aynı etkiyi göstermez bunu sadece avonda değil her markada deneyip olumlu olumsuz eleştiri yapanlar var temsilciler için uzmanlar tarafından seminerler ürün eğitimleri veriliyor katılarak bilinçli satış doğru tercih yapılabiliyor..

slm arkdaslar ben aranıza bugun geldim.Bugun sipariş ettiğim avon light and luminous allığın arkasına baktığımda made in china yazısını gördüm ve şok oldum.Tuzlu çerezde bu allıkta aynı sorunu yaşamış ve bunları son kullanma tarihini nerden anlayabilirm biri bana lütfen yardımcı olsun..

X