Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

merhaba kızlar
ben birkaç gündür ürünlerimi kullanmaya başladım biliyorsunuz

genel temizlik ve banyo wc den çok memnun kaldım söylemiştim
özellikle belirtmek isterim banyomda 1 yıldır geceleri yoğunlaşan dayanılmaz bir koku vardı yok denecek kadar azaldı
çamaşır yıkadım eski deterjanımdan biraz daha iyi sonuç aldım ki sadece 1 ölçek kullandım (kutunun üzerinde renkliler için 2 ölçek yazıyor)
beyaz çamaşır da denemedim henüz
sarı çiçekli duş jeli ve kremli şampuanını kullandım
bizim evde herkes kuru ciltli demiştim henüz yeni kullandığımızı düşünürsek kaşıntıları yok denecek kadar az
kızımın egzeması olduğunu yazmıştım daha önce kaşınırken uykudan uyanırdı
kaşıntısında gözlemlediğim bir azalma var
Allah'ın izniyle yaraları da geçer inşallah daha çok yeni kullanıcıyım
ilerleyen günlerde haftalarda daha geniş bilgi veririm inşallah:KK34::KK34::KK34:

Ben sürekli yazıyorum bu başlıga konsuyoruz sürekli biliyorum formatinı lakin siz kötü tepki verdiniz şahsi algıladınız .. senin eski kullandıgın donecegim dediğin o ürün iyi geliyor mu saçına ?

sayın mavicik
geçmişi okumadan yorum yaptınız sanırım
arkadaşların dediği gibi biz buraya ersağı övüp reklam yapmak için değil ersağ ürünlerinin yararlarını zararlarını paylaşmak için geldik
eğer katılmak istiyorsanız lütfen seviyenizi koruyun üslubunuza dikkat edin

merhaba kızlar
ben birkaç gündür ürünlerimi kullanmaya başladım biliyorsunuz

genel temizlik ve banyo wc den çok memnun kaldım söylemiştim
özellikle belirtmek isterim banyomda 1 yıldır geceleri yoğunlaşan dayanılmaz bir koku vardı yok denecek kadar azaldı
çamaşır yıkadım eski deterjanımdan biraz daha iyi sonuç aldım ki sadece 1 ölçek kullandım (kutunun üzerinde renkliler için 2 ölçek yazıyor)
beyaz çamaşır da denemedim henüz
sarı çiçekli duş jeli ve kremli şampuanını kullandım
bizim evde herkes kuru ciltli demiştim henüz yeni kullandığımızı düşünürsek kaşıntıları yok denecek kadar az
kızımın egzeması olduğunu yazmıştım daha önce kaşınırken uykudan uyanırdı
kaşıntısında gözlemlediğim bir azalma var
Allah'ın izniyle yaraları da geçer inşallah daha çok yeni kullanıcıyım
ilerleyen günlerde haftalarda daha geniş bilgi veririm inşallah:KK34::KK34::KK34:

Duş jeli olarak şekillendirici olanını kullandım çatlakları geçiriyor benimkiler tamamen yok oldu . onu kullanabilirsin bir dahakine sende etkisi olacak mı acaba varsa tabi çatlakların..

anway de savunmuyorum. ayrıca plastik kabın içinde olan hiç bir ürünü savunmuyorum :)

önerebileceğiniz başka ürünler var mı? şampuan saç kremi cilt bakım ürünleri yada ev temizliği için? eğer varsa başka bir konu açalım onları tartışalım çünkü şahsen benim derdim arsağ değil en sağlıklı ürünleri bulmak

Duş jeli olarak şekillendirici olanını kullandım çatlakları geçiriyor benimkiler tamamen yok oldu . onu kullanabilirsin bir dahakine sende etkisi olacak mı acaba varsa tabi çatlakların..

çatlaklarım var olmazmı 2 çocuk ve lınan onca kilodan sonra
ama bu aldığım ürünleri bi müddet deneyip sonra yeni ürünleri almak istiyorum
umarım deneme fırsatım olur onuda

sayın mavicik
geçmişi okumadan yorum yaptınız sanırım
arkadaşların dediği gibi biz buraya ersağı övüp reklam yapmak için değil ersağ ürünlerinin yararlarını zararlarını paylaşmak için geldik
eğer katılmak istiyorsanız lütfen seviyenizi koruyun üslubunuza dikkat edin

ben sürekli yazıyorum zaten buraya ben de zararını paylaştım herhangi bir hakaret nerede var ?? diğer arkadaşların yorumlarında yok sanal mast yok çık git burdan yazma sen kimsin prof musun bu tepkiler yanlış.. yazdıgım da suydu zaten ersag içinde zararlı kimyasal var als dedim bunun neresi hakaret acep :)

önerebileceğiniz başka ürünler var mı? şampuan saç kremi cilt bakım ürünleri yada ev temizliği için? eğer varsa başka bir konu açalım onları tartışalım çünkü şahsen benim derdim arsağ değil en sağlıklı ürünleri bulmak

saglıklı ürünlerin olabilme ihtimalinin olmadıgı olamayacagını bilmek lazım cünkü raf ürünleri hepsi raf ömrü uzatmak için bile kimyasal kullanılıyor belki dogal sabunlar kullanmak gerekiyor ama sabunların hepsi de keçe gibi yapıyor saçları tabii nerede o eski sabunlar yok.. temizlik için arap sabunu kullanmak belki de tabii içeriklerini bilmiyorum tabii aslında güzel olur herkes araştırıp yazar kullandıgı ürünlerin belki kendi ürünlerimizi kendimiz yapabiliriz ..

'Konuyu saptırmışsın ben diger ürünleri kullanın demiyorum ki yani niye diger ürünlerle niye kıyaslama yapma gereği hissettin bilemiyorum neyse cehaletine veriyorum.. Ben %100 organik zararsız zarar vermiyor hiç bir şekilde diyenlere diyorum şahsi olarak algılamanı da çocukluguna veriyorum.. '

'Ben anlayamıyorum bilinçsiz insanları ... ,içeriğinden bir haber organik zararsız diye neredeyse önlerine ne koysan alacak haldeler yazık... cok yazık .. önce bir araştırın ondan sonra emin olup savunun kullannın.. Ben de kullanıyorum merak etmeyin Lakin... ERSAĞ KREMLİ SAÇ SAMPUANININ İÇİNDE ALS DENEN MADDE VAR NE OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ ??.'

bu iki cümleyi kastederek üslubunuzu değiştirmeniz gerektiğini söyledim şahsıma bir hakaret olmadığını farkettim fakat bu cümleler buradaki tartışmaların paylaşımların seviyesine uymuyor. ama zaten ben yazana kadar siz işi tatlıya bağladınız sanırım ve umarım bir daha bu tip şeyler yaşamayız

ben sürekli yazıyorum zaten buraya ben de zararını paylaştım herhangi bir hakaret nerede var ?? diğer arkadaşların yorumlarında yok sanal mast yok çık git burdan yazma sen kimsin prof musun bu tepkiler yanlış.. yazdıgım da suydu zaten ersag içinde zararlı kimyasal var als dedim bunun neresi hakaret acep :)

konuyu uzatmasak çok iyi olur
biz bur da arkadaşların yaptığı paylaşımları takip edip bilgileniyoruz
sizde söylediklerinizde haklı olabilirsiniz
burası güzel paylaşımların olduğu bir ortam ve öyle kalmasını diliyoruz
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

arkadaşlar hala ofisteyim, yazışmaları sessiz takip etmek zorunda kaldım... çok vaktim yok eve geçmeliyim. kısaca yazayım..

mavicik önceki paylaşımlarını da biliyorum. bizler gibi sen de olumlu ve olumsuz görüşlerini bildirmiştin. ben atladım mı acaba bu topikte kim ersağa organik dedi? ersağ kendine biz organiğiz demezken bize mi kaldı organik demek.. krizsavarın da dediği gibi ersağ da organik olan hammadde ve esanslar belirtiliyor zaten.. bilinçsiz ve cahil ifadeleri de burada paylaşımda bulunan hiçbir arkadaşımıza yakıştırılamayacak ifadeler bence.. hepimiz burada doğru bildiklerimizi paylaşmaya, yanlışlarımızı düzeltmeye, doğru ürünleri bulmaya çabalıyoruz.. tutkuyla bağlandığımız bir marka değil bu.. defalarca daha iyisini bulursak onu alalım demişizdir.. diğer arkadaşı da topikte ilk defa gördüm... tepkisini mazur görmek gerektiğini düşünüyorum.. direkt onun mesajının altına sert bir çıkışla yazdığın için cevap verme ihtiyacı duymuş olabilir..

zararlı kimyasallar var demişsin, sanki burada paylaşımda bulunanlar bundan hiç bahsetmemiş gibi.. defalarca yazdık burada.. şampuanda, el köpüğünde ve benzer birkaç ründe daha als var diye.. kimse yok demedi ki.. bir kısım arkadaşlar als sizi yapılana kadar almayacağım dedi, bir kısımda yalnızca als var, market şampuanlarından çok daha masum ben kullanmaya devam edeceğim dedi... hatta etiket farklılıkları tespit edildi. firmaya bir sürü mail atıldı, çelişkiler giderilsin diye...

4 ay öncesine kadar ben de bilinçsiz ve cahildim belki senin tanımlamanla.. hukuk fakültesi mezunu olmak yetmemişti cehaletime.. ama 4 aydır oluşan farkındalığımı geliştirmeye çalışıyorum.. deterjanın da kalitelisini alırdım ama markettekinin kalitelisini...

bunca seviyeli eleştiriden sonra iki arkadaşıma da üsluplarını yanlış bulduğumu üzülerek söylemek istiyorum.. lütfen eleştirilerimizi uugun üslupla ve şahsileştirmeden yapmaya özen gösterelim.

'Konuyu saptırmışsın ben diger ürünleri kullanın demiyorum ki yani niye diger ürünlerle niye kıyaslama yapma gereği hissettin bilemiyorum neyse cehaletine veriyorum.. Ben %100 organik zararsız zarar vermiyor hiç bir şekilde diyenlere diyorum şahsi olarak algılamanı da çocukluguna veriyorum.. '

'Ben anlayamıyorum bilinçsiz insanları ... ,içeriğinden bir haber organik zararsız diye neredeyse önlerine ne koysan alacak haldeler yazık... cok yazık .. önce bir araştırın ondan sonra emin olup savunun kullannın.. Ben de kullanıyorum merak etmeyin Lakin... ERSAĞ KREMLİ SAÇ SAMPUANININ İÇİNDE ALS DENEN MADDE VAR NE OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ ??.'

bu iki cümleyi kastederek üslubunuzu değiştirmeniz gerektiğini söyledim şahsıma bir hakaret olmadığını farkettim fakat bu cümleler buradaki tartışmaların paylaşımların seviyesine uymuyor. ama zaten ben yazana kadar siz işi tatlıya bağladınız sanırım ve umarım bir daha bu tip şeyler yaşamayız

İyi de kişisel bir saldırı var mı orada ?? Ben %100 organik zararsız zarar vermiyor hiç bir şekilde diyenlere diyorum kişisel bir durum söz konusu degil ki zaten çocuk ve cehalet kelimesi de hakaret degildir tdk bunu hakaret olarak tanımlamıyor eger türkçe konusuyorsak tabii yaş itibariyle sizlerden daha büyük oldugumu düşünüyorum 53yasındayım . Bana yapılan saygısız yaklaşımlara da hiç aldırış etmedim hepsi benim kızlarım yaşındalar canınız sag olsun.

saglıklı ürünlerin olabilme ihtimalinin olmadıgı olamayacagını bilmek lazım cünkü raf ürünleri hepsi raf ömrü uzatmak için bile kimyasal kullanılıyor belki dogal sabunlar kullanmak gerekiyor ama sabunların hepsi de keçe gibi yapıyor saçları tabii nerede o eski sabunlar yok.. temizlik için arap sabunu kullanmak belki de tabii içeriklerini bilmiyorum tabii aslında güzel olur herkes araştırıp yazar kullandıgı ürünlerin belki kendi ürünlerimizi kendimiz yapabiliriz ..

kendi ürünlerimizi yapsak iyi aslında bi ara netten baya araştırmıştım ama yapılan yorumlar çok çelişkili biri çok memnunken diğeri hiç memnun değil falan. ayrıca malzemeleri bulma sorunu var örneğin boraks herşeyin içinde kullanılıyor ama ben bi türlü bulamadım yaşadığım yerde. ayrıca bazı yerlerde boraksın zararlı olduğu bazı yerlerdeyse yemedikten sonra bi zararı olmayacağı yazıyor. kafa karıştırıcı yani

İyi de kişisel bir saldırı var mı orada ?? Ben %100 organik zararsız zarar vermiyor hiç bir şekilde diyenlere diyorum kişisel bir durum söz konusu degil ki zaten çocuk ve cehalet kelimesi de hakaret degildir tdk bunu hakaret olarak tanımlamıyor eger türkçe konusuyorsak tabii yaş itibariyle sizlerden daha büyük oldugumu düşünüyorum 53yasındayım . Bana yapılan saygısız yaklaşımlara da hiç aldırış etmedim hepsi benim kızlarım yaşındalar canınız sag olsun.

ikinci yazdığım cümlenizde genelleme yapmış olabilirsiniz ama burada yazdığınız için ben okur okumaz üzerime alındım. ilk cümlede de çocukluğuna veriyorum cehaletine veriyorum yazmışsınız ve bunları yaşınız itibariyle yazdığınızı savunuyorsunuz fakat bu direkt küçümseyici bir tavırdır. yaşınız kaç olursa olsun bu tip cümleler kullanılmasının yanlış olduğunu düşünüyorum ve hakaret olarak algılamadım sadece üslubunuzdan rahatsız oldum ve bunu dile getirmek istedim. evet yaş olarak bizden büyük olabilirsiniz ama sonuçta karşınızdakiler yani bizler de küçücük minicik çocuklar değiliz hepimiz çoluk çocuğa karışmış ya da belli bir olgunluğa erişmiş insanlarız.neyse sanırım bu konuyu daha fazla devam ettirmek yersiz. çünkü konu başlığımız belli

kendi ürünlerimizi yapsak iyi aslında bi ara netten baya araştırmıştım ama yapılan yorumlar çok çelişkili biri çok memnunken diğeri hiç memnun değil falan. ayrıca malzemeleri bulma sorunu var örneğin boraks herşeyin içinde kullanılıyor ama ben bi türlü bulamadım yaşadığım yerde. ayrıca bazı yerlerde boraksın zararlı olduğu bazı yerlerdeyse yemedikten sonra bi zararı olmayacağı yazıyor. kafa karıştırıcı yani

Aslında bulunması zor degil ama ugraştırıcı biraz onu al bunu topla karştır bir yere kadar sonrasında da tabii cok cabuk bozuluyor ben bir süre çok ugraştım bunun için tamamen zararsız tonikler temizleme vs ürünleri fakat saklamak o kadar zor ki tonik yapıyorum 2-3 gün ömrü sonrasında zararlı hale geliyor :KK43: Alanım kimya çok ugrasıyorum ama sanırım zamanı olanlar ve ugraşmayı sevenler için olabilecek bir şey..

boraks zararlıdır tabii ki ama konu alanına göre degişir sunu düşünüyorum bana zarar vermeyen şey atık olarak diger canlılara zarar verecekse benim için de zararlı bir maddedir .. Asıl olan nükleer atıklardan kurtulmak..

seyren,

öncelikle forumda bu şekilde link paylaşmak ve sponsor numarası paylaşmak yasak olduğundan mesajındaki sponsor numaranı ve linki siler misin?

mikelaze canım sen de alıntıdaki link ve spnsor numarasını silersennn :26:

Merhaba arkadaşlar,öncelikle şunu belirtmek istiyorum ben buraya uzun süredir üyeyim faka evimde internet bağlantım olmadığı için genelde benim yerime face paylaşımlarımı kızkardeşim işyerinden yaptı.Buraya konu açmasam paylaşımlarda bulunmasamda severek takip ediyorum.
Artık internetim var umarım uzun süreli dostluklar edinirim.Yazmış olduğum mesajla konuya dönersek öncelikle kimin hakkına girmişsem hakkınızı helal edin forum kurallarını çok uzun zamandır okumadığım için unuttuğumu belirterek bunun mazeret olmadığınıda söylemek istiyorum.Konuyu açan arkadaşın temsilci kısmını es geçerek kasti değildi tamamen ürünlerle alakalı bahsettğimden ve burada sponsor olanların da yorum yaptığını gözönünde bulundurarak face linkimi sponsor numramı ve cep telefonumu paylaşmış olmaktan dolayı üzgünüm tekrar hakkınızı helal etmenizi rica ediyorum.Ben cahil bir insan değilim amacım kendimi acındırmak değil 34 yaşında 2 çocuk annesi biryim,eşim işsiz olduğundan dolayı iyi niyetle yazılmış şeylerdi yazdıklarım.Haftada 2 gün ecv temizliğine gidiyorum öyle çok büyük kazançlar sağlamıyorum sadece banada burada destek veren arkadaşlarım olabilir düşüncesi ile ahreket ettim bütün mesele buydu.Konuya cevap yazıp gittim evet bugün tam anlamıyla erişim sağlandığı için hemen yine KK ya giriş yapmaya çalıştım fakat giremedim.Konunun özü acımasız yorumlar yapılmış açıkçası bende üzüldüm.RANT sağlamak birilerinin sırtından para kazanmak onlar çalışsın ben yatayım gibi düşüncelerim ASLA olmamıştır.Beni tanımadığınız için bazı mesajlar yazılmış hakkımda ben hakkımı helal ettim ama gerçekten amacım sizi kullanmak falan değildi.Face profilimde KK nın bu sayfasını paylaştım sadece ersağ firmasının tarafsız kullanıcıları olarak sizlerinde fikirlerini arkadaşlarım okusunlar diye..Bunun sizi üzeceğini yada kullanılıdığınızı düşündüreceğini zerre kadar aklıma gelseydi inanın paylaşmazdım.Zaten mesajlarınızı okuyunca hemen profilimden linki kaldırdım.Bu sizi memnun eder umarım.
Neyse umarım aranızda olmamdan rahatsız olmazsınız.Ben buraya daha öncede bir kaç konuda yorum yaptım.Ve mesajlarımı düzenleyemiyorum diye başlık açtım çok uzun süre cevap gelmeyince alındım vede ilgisiz yönetim olduğundan dolayı hayıflanım.Yinede ağzımı açıp kimseye kırıcı laf etmedim.Site yönetiminin bazı mesajlarını ve açılan konulardaki yazıları okudum,naçizane fikrim büyük bir sitenin açılan bazı konulara ve sorulan sorulara duyarsız kalmaması ve üslubunca cevap verilmesi.
Neyse bende ersağ ile alakalı tarfsız bir yorumumu yapaım arkadaşlarımın ve benim memnun olmadığım 2 ürünü var bulaşık deterjanları ve şampuanları.Bunlardan sonuç alabilmek için kullanma talimatına uymak gerekiyor.Tüy azaltıcı losyonundan bende çok memnunum düzenli kullanıldığında gerçekten etkili sonuçlar elde etmemek gibi bir durum söz konusu değil.En sevdiğim şey ise sıvı sabun ve el köpüğü ben sıvı sabunu cildim için rahatlıkla kullanıyorum gerçekten yüzü kurutmadığı gibi yüzüde çok güzel temizleyip çillerin bile renklerinin açılmasını sağlıuor.Köpüğü ise belki saçma gelecek ama bir kaç fıs yapıp ocağımı cam eşyaları siliyorum gerçekten muhteşem temzilik sağlıyor.

NOT:SEYREN İSİMLİ KULLANICI HESABIM AÇILDIĞINDA BU HESABIM SİLİNİRSE SEVİNİRİM .TEKRAR HAKKINIZI HELAL EDİN LÜTFEN.
TEŞEKKÜRLER

çamaşır tozunu aktifleştirir miydi bilemem ama çamaşırlarına birşey olmazde bence:KK1:

sorma canım ya... bende sabah evden çıkmada şöyle bir bakayım dedim.. :KK53::KK53::KK53:

kötü düşünmek istemiyorum... ama gelmiş, satıcıyım ahana numaram demiş. face ini vermiş... bi de faceine topiği reklam etmiş... tarafsızız, yorumlarımız doğru, ama bir selam verseydi... esmiş geçmiş ve hepimizi de kullanmış... ne diyebilirim..:2:

Daha mesajımın başında uzun süredir kullancısı idim memnun kalınca temsilcisi oldum diye belirtmiştim sanırım arkadaşım.Umarım bu yazdıklarımdan sonra hakkında düşüncelerin değişmöiştir.Ve mesajımın en başında SELAM KIZLAR diyede yazdığımı hatırlar gibiyim.Neyse amacım sizi KULLANMAK SİZİN ARACILIĞINIZLA SADECE KENDİ REKLAMIMI YAPMAK değildi lütfen bunu bu şekilde algılamayın.Özellikle face ila alakalı yazmıştım cevabımı ama SİZİ KULLANMAK gibi bir düşünceye sahip olmanız beni gerçekten üzer.Selametle.

canım ben de mesaj attım az önce... mutlaka müdahale gelecektir, sen içini ferah tut..

face.i de şikayet ettim ayrıca..

En azından bana mesaj atsaydın veya foruma 1 -2 gün uğramasaydım yada sadece reklam amaçlı üye olsaydım bu yaptığın doğru olabilirdi.Bir mesaj bile atsaydın ben seni anlayabilirdim arkadaşım.Olan olmuş sorun değil ama karşımızdaki insan yokken onun hakkında acımasızca konuşmak ve günahına girmek ayıp olmadımı.:KK43:
Hani buraya daha önce üye olmasam ve geçimsiz biri olsam bu yaptığını TAMAMEN haklı bulabilirdim.Sonuçta insnız herkes hata yapabilir öenmli olan hataları telafi etmektir ben elimden gelemni yaptığımı düşünüyorum,inşALLAH ben size karşı kırıcı olmamışımdır.İyi dostluklar kavga ile başlarmış biz kavga etmedik umarım iyi dostluklar kurabiliriz. :)

Bak ben de şaşırdım şimdi.. Neden böyle şeyler yazarlar, anlamıyorum. Bizim topikte paylaştıklarımızı hiç mi okumuyorlar bu şahıslar.

Öyle reklam yapılacak olsaydı, ilk önce konu sahibi taydin yazardı sponsor numarasını falan...

Gerçekten arkadaşımızın temsilci olduğunu düşünmedim.Hani tarafsız ve temsilci yorumları hariç denilince(bunu bu sabah okudum daha önce farkına varamamıştım kusura bakmayın)konuda bir kaç sayfa okudum sayfa çok olunca sondanda bir kaç sayfa okuyup öyle paylaşım yaptım yani amacım tamamen kendi reklamımı yapmak değildi.Hakkınızı helal edin.

Taydin arkadaşım benim SAMİMİYETSİZ olduğumu yazmışsın keşke benim daha önceki yazdığım bir iki mesaja baksaydın kimseyi tanımadan yazdığım iki mesajı görür ona göre hakkımda eleştiri yapardın.Ben samimiyetsiz olsaydım buraya ersağ ve reklam amaçlı gelmediğimi ve ne yazdığımı görebilirdin.Neyse umarım anlaşılabilmişimdir.Hayırlı geceler.

Son düzenleme:
Arkadaslar yine birkaç saat ugrayamadim neler olmuş burada:44:
Hic yakistiramadim hiccc:KK20:

Ersag kullanmak bilincli insanların yasam tarzidir diyorum....

Daha oncede defalarca söyledim tekrar söyleyeyim Ersag tamamen bitkisel ve organik camasir ve bulasik sıvıları uretmistir.
Bunun yanisira diger ürünlerinde kullandıklarını da cok az kullandıklarını belirtmislerdir.

ALS kullandığı icin %90 ALS kullanan market sampuanlariyla ya da duş jelleriyle aynı kefeye konmuş bir arkadas tarafından. Pekiii Sedef, egzema , mantar , astım , alerji ve daha birçok hastalığını bu urunleri kullanarak yenen kisilerin hepsi yalan mı? Basta ben cogu rahatsızlığıma şifa buldum Allah'ın izniyle!

Bunlar tesadüf olamaz bu kadar yorumu Ersag gelip buraya kendi yazamaz ya da yazdiramaz.

Soylemiyim soylemiyim diyorum ama zor direniyorum.bu işlerin icinde olmasam biyoloji egitimi almasam ustune master yapmasam ustune doymayip doktora yapmasam hiçbirsey yapmasam da hobi olarak bu işlerle uğraşmasam belki o zaman bu kadar kesin ve net konusamazdim.

Bitkiler benim ozel ilgi alanım ! Ürünlerde kullanılan ritha nin mucize olduğunu defalarca söyledim.agzi olan konuşuyor gercekten eger memnun kalınmadıysa kullanılmasın efendim! Memnun kalarak kullananları zan altında bırakmak hic hoş değil!

Üslubumu bozmamak icin direniyorum söyleyecek cok şey var aslında ama kimseye fırsat yaratmak istemiyorum.

Son olarak Ersag kullanmak bir tercih meselesidir kimseye silah zoru yapilmamaktadir aynı sekilde kullanmamakta öyle.
Umuyorum saglikli ve dogal urunleri kullanmak konusunda aynı paydada buluştuğumuz arkadaşlarımızla çizgimizi bozmadan ve haddimizi asmadan cok daha uzun süreler beraber yuruyebiliriz.

X