Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

arkadaşlar burada hepimiz daha iyisi nasıl olabilir amacıyla toplanmış, farklı meslek gruplarında, farklı genel kültürlerde ve farklı farkındalıkları olan insanlarız. mutlaka ki hepimizin bakış açısı aynı olaylar karşısında farklı olacaktır. ben hiç kimsenin bu başlık altına kötü niyet güderek gelmiş olacağı ihtimali olduğunu düşünmüyorum. ancak yazı dili malum jest ve mimiksiz, bazen anlattığımız konuların duygusunu vermekte yatersiz kalabiliyor. paylaşımlarımızda bunu göz ardı etmeden daha dikkatli olursak, forumun amacından daha iyi yararlanacağımızı düşünüyorum. zira herkesin dışarıda yürütmek zorunda olduğu zor bir hayatı var zaten, bir de burada birbirimizi yormayalım lütfen. herkese anlayışı için şimdiden teşekkür ederim. benim bugün misafirim gelecek bana dua ettin işlerim çabucak bitsin.

Allah yardımcın olsunnn tez zamanda tüm işlerini :KK56:hayırlısıyla halledersin inşallah...

arkadaşlar öğlen süzgeci çıkarıp altındaki yuvaya baktım, sadece azıcık su var. tortu vs yok. neden mikelazede oldu anlamadım. benim makinenin daha az kimyasal deterjan geçmişi olduğundan olabilir.

arkadaşlar şu anda alıntı yapacak ve uzun uzun yazacak durumda değilim. akşam daha detaylı yazıcam inşallah..

sey_ren arkadaşım; bunca sayfaya göz gezdirirsen hepimizi az çok tanımış olursun canım. o mesajı yazmadan önce profiline baktığımı hatırlıyorum. buradaki arkadaşların hemen hemen hepsi kullanmak için üye olmuş arkadaşlar ve deneyimler paylaşılıyor.. arada da sponsor numarasını verip ortadan kaybolan arkadaşlar çıkıyor.. biz burada işin ticaretinin dışındaki durumları paylaşıyoruz. senin mesajın da gelince ister istemez hepimizde bir huzursuzluk oldu.. face te yaptığın paylaşımı silmene gerek yok. biz burada bizimle deneyimlerini paylaşmak yerine ticari olarak burayı kullandığını düşündüğümüz için kızdık.. ama gelip kendini anlattığın için çok teşekkür ediyorum.. hepimiz zaman zaman acımasız davranabiliyoruz.. şimdi senin bu mesajını görünce haddimi aşan mesajlar yazmış olduğumu hissedip üzüldüm.. ama mesajından sonra online değildin, profilindeki mesaj sayısı da az olunca.... seni kırıp üzdü isem tüm arkadaşlarımın huzurunda özür dilerim.. hakkını helal et...

buradaki en ufak bir üslup sertliği bile tüm arkadaşlarımızı huzursuz ediyor.. ve hepimiz öyle bir bir olmuşuz, topiği sahiplenmişiz ki tepkilerimiz derhal döklüyor ortaya.. yoksa her gelen arkadaşımızın olumlu ya da olumsuz görüşleri, eleştirileri bizler için çok değerli..

seni de deneyimlerin ve eleştirilerinle her zaman bekliyoruz..:KK71:

Sevgili Taydin arkadaşım özrün için teşekkür ederim bende yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için özür dilerim anlaşılmak kadar güzel birşey yok anlaştığımıza göre sorunda yok demektir :)
Ve hakkım varsa benden yanada helal olsun.Öncede bahsettiğim gibi gerçekten hayat şartları çok zor ve ben ev işlerine giden 3 yaşındaki oğlumla 13 yaşındaki kızımla alakadar oluyor.Oraya sponsor no vermek gerçekten bana yardım edebilecek arkadaşların olabilir düşüncesi ile ilgili idi.Üye olan arkadaşların olduğunu düşünmedim sayfa sayısı o kadar çoktu ki gerçekten hepsini okudum dersem yalan söylerim baştan 3-5 sondan da 3-4 sayfa okuyup ona göre yazmıştım.
Yoksa amacım haydi numara vereyim herkes üye olsun bana çalışsın düşüncem hiç olmadı.Neyse bende deneyimlerimi paylaşırım inşallah.Elimden geldiğincede sorulara cevap vermeye çalışırım.Sevgiler :)

Bulaşık makinası ile alakalı sorunlaro okudum.Bazı makinaların eski olması daha uzun süreli kullanılması bu ürünleden daha geç cevap alınması demektir.Bulaşık makinasından etkili sonuç alabilmek için gerçekten sabır gerekiyor.Bir çok arkadaşımızında dediği gibi etrafımdada bardaklarını atan arkadaşlarım oldu.
Bunun için bulaşık makinasının tuz bölümünün kapağını açarak çalıştırmanızı temzileyici ile birlikte yağ sökücüde kullanmanızı tavsiye ederim.Eğer hala sararma oluyorsa tümden kimyasal kullanmaktansa makınanın kapağına biraz domestos damlatmanızı ve makınayı öyle çalıştırmanızı tavsiye ederim kızlar.Tuz bölümüne iri tuz parlatıcı kısmına ya ersağınkini kullanın yada sirke koyun.Bu arada el ve vücut köpüğü var ya onuda makınayı çalıştırmadan kapak kısmına bir kaç fıs yaparsanız gerçekten bardakları çok güzel parlatıyor.Ocağınızı falan silincede etkili şekilde temizliyor.Umarım yardımcı olabildim.
Bazen işten geç geliyorum bazende yorgun oluyorum ehr daim giremiyorum ama elimden geldiğince aranızda olmaya gayret göstereceğim inşAllah.

Sevgili Taydin arkadaşım özrün için teşekkür ederim bende yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için özür dilerim anlaşılmak kadar güzel birşey yok anlaştığımıza göre sorunda yok demektir :)
Ve hakkım varsa benden yanada helal olsun.Öncede bahsettiğim gibi gerçekten hayat şartları çok zor ve ben ev işlerine giden 3 yaşındaki oğlumla 13 yaşındaki kızımla alakadar oluyor.Oraya sponsor no vermek gerçekten bana yardım edebilecek arkadaşların olabilir düşüncesi ile ilgili idi.Üye olan arkadaşların olduğunu düşünmedim sayfa sayısı o kadar çoktu ki gerçekten hepsini okudum dersem yalan söylerim baştan 3-5 sondan da 3-4 sayfa okuyup ona göre yazmıştım.
Yoksa amacım haydi numara vereyim herkes üye olsun bana çalışsın düşüncem hiç olmadı.Neyse bende deneyimlerimi paylaşırım inşallah.Elimden geldiğincede sorulara cevap vermeye çalışırım.Sevgiler :)

Bulaşık makinası ile alakalı sorunlaro okudum.Bazı makinaların eski olması daha uzun süreli kullanılması bu ürünleden daha geç cevap alınması demektir.Bulaşık makinasından etkili sonuç alabilmek için gerçekten sabır gerekiyor.Bir çok arkadaşımızında dediği gibi etrafımdada bardaklarını atan arkadaşlarım oldu.
Bunun için bulaşık makinasının tuz bölümünün kapağını açarak çalıştırmanızı temzileyici ile birlikte yağ sökücüde kullanmanızı tavsiye ederim.Eğer hala sararma oluyorsa tümden kimyasal kullanmaktansa makınanın kapağına biraz domestos damlatmanızı ve makınayı öyle çalıştırmanızı tavsiye ederim kızlar.Tuz bölümüne iri tuz parlatıcı kısmına ya ersağınkini kullanın yada sirke koyun.Bu arada el ve vücut köpüğü var ya onuda makınayı çalıştırmadan kapak kısmına bir kaç fıs yaparsanız gerçekten bardakları çok güzel parlatıyor.Ocağınızı falan silincede etkili şekilde temizliyor.Umarım yardımcı olabildim.
Bazen işten geç geliyorum bazende yorgun oluyorum ehr daim giremiyorum ama elimden geldiğince aranızda olmaya gayret göstereceğim inşAllah.
Sevgili sey-ren; kendini çok güzel ifade etmişsin. Onun için sana şapka çıkartıyorum:KK42: ama bizleri de anladığını düşünüyorum. Bu topikte o kadar farklı kişilerle karşılaşıyoruz ki! Neyse, durum anlaşıldığına göre, aramıza hoşgeldin.

Ben şimdilik iki ürünü kullanıyorum. Sanırım bulaşıkmatikten almayacağım çünkü tam bir memnuniyet henüz okuyamadım. Ama diğer ürünlerini almak için Şubat'ın ilk haftasını bekliyorum. Şampuanda da kararsızım bu arada hala:KK50:

Kızlar ne olmuş burada böyle? Hafiften Kılıç kalkan oynamışsınız:KK9: valla biz burada karı-koca gibi olduk:) hatta eşlerimizden daha çok birbirimize vakit ayırıyoruz:KK1: neyse yine de paylaşımlarınız çok güzel. Ben kâh sessiz kâh yazılı katılıyorum aranıza çünkü biliyorsunuz. Sizdeki kadar malzeme yok elimde ama damla'nın performansı harika. Yerleri, halıları pırıl pırıl yapıyor. Temizlik gerçekten de içime siniyor. Hele ki temizlik bittikten sonra elimi yıpratmaması, yapış yapış bırakmaması benim için müthiş bir şey! Kokusu da çok hafif. Ben aradığımı buldum. Bakalım sıra diğerlerinde! Açıkçası bulaşıkmatik konusunda cesaretim de kırılmıyor değil hani, o ayrı:44:

Yanlış anlaşılmasın bulaşıkmatik bulaşıklarımı güzel temizliyor.Sorunum makine de tortu bırakması.Makinem eski değîl.10-11 aylık.Kimyasalların çok yerleştiği makine değîl merak eden arkadaşlara...
Burası tartışma,paylaşma platformu.İletişimin iyi kötü herşeyinden nasibini alıyor.Ama seviyeli bir şekilde ortamın biraz gerilmesi normal :)) Sayfalarca uzayan tatsız bir ortam olacağını düşünmüyorum.Araştıran,okuyan insanlara laf anlatmak cahile laf anlatmaktan iyidir.Burada o seviye her zaman var ve geleni de bu havaya adapte ediyor:) Herkesi kutluyorum anlık öfkelerden sonra hataların telafi edildiği erdem ortamı oluşturdukları için:)

Sonunda Şubat'a girdik.Bakalım bu ayın hediyeleri neler :)

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar. mikelaze benim makinem iki aylık olduğu için öyle demiştim. seninkinde daha fazla kimyasal kullanıldığı aşikar. bu sebepten de direnç gösteriyor olabilir. sonuç vermesi biraz uzayabilir demek istedim. tabi ki çok uzamaz, senelerin makinesi değil sonuçta:KK31:
hala ocak hediyeleri görünüyor, çok tembel bu ersağ ya:KK19: kataloglardaki bariz hataları bile düzeltmediler.

Yanlış anlaşılmasın bulaşıkmatik bulaşıklarımı güzel temizliyor.Sorunum makine de tortu bırakması.Makinem eski değîl.10-11 aylık.Kimyasalların çok yerleştiği makine değîl merak eden arkadaşlara...
Burası tartışma,paylaşma platformu.İletişimin iyi kötü herşeyinden nasibini alıyor.Ama seviyeli bir şekilde ortamın biraz gerilmesi normal :)) Sayfalarca uzayan tatsız bir ortam olacağını düşünmüyorum.Araştıran,okuyan insanlara laf anlatmak cahile laf anlatmaktan iyidir.Burada o seviye her zaman var ve geleni de bu havaya adapte ediyor:) Herkesi kutluyorum anlık öfkelerden sonra hataların telafi edildiği erdem ortamı oluşturdukları için:)

günaydın arkadaşlar. mikelaze benim makinem iki aylık olduğu için öyle demiştim. seninkinde daha fazla kimyasal kullanıldığı aşikar. bu sebepten de direnç gösteriyor olabilir. sonuç vermesi biraz uzayabilir demek istedim. tabi ki çok uzamaz, senelerin makinesi değil sonuçta:KK31:
hala ocak hediyeleri görünüyor, çok tembel bu ersağ ya:KK19: kataloglardaki bariz hataları bile düzeltmediler.

Gunaydinlar...

Arkadaslar makinenin suzgecinde olan yapiskanimsi tortu baslarda bende de olmustu.ama artik yok.demekki bu da arinma surecinin bir parcasi.

Sabredelim gerekirse her hafta bir el atalim.

Mutlaka bulasik makinesi temizleyicisi alalim.bu urunden korkmayin arkadaslar. piyasadaki diger kimyasal makine temizleyicileri gibi bir kimyasal batak degil.yine urunun icinde masum rithacik var:KK16:

Hediyeleri bende merak ettim dogrusu.gercekten yavaslar ne diyim :KK19::KK20:
Bizim hizimiza bile erisemiyorlar.cook yenilik gerek cooook!

İnş. Tüy azaltıcı losyon hediyeler arasındadır :)) Bio şampuan size de dalin bebe şampuanı gibi kokuyor mu? Sevgili kocam da saçlarını bio ile yıkamaya başladı.Biodan sonra yumuşak,mis gibi bebek kokan saçlarını okşayıp koklamaya başladım ve bu da inanılmaz keyif veriyor :)))

Son düzenleme:

Sizler şanslısınız çünkü sanırım bu topikte arkadaşların kullandığı en eski makine 4 seneliktir belki. Çünkü çoğunuz yeni evlisiniz. Ben 11 yıllık evliyim ve Benim makinem 11 yıllık Bosch ve ben ne kadar başarılı olurum bilmiyorum:KK50:

Kimyasallardan arınması üç-dört ayda değil de biraz zaman alacak demekki.Ki bir aydır kullanıyorum sabır lazım hemen herşey olsun bitsin istiyorum.Çamaşır makinesi konusunda cesaretsizim ben de.10 aylık makine ama çok fazla çalıştırdım makineyi değişiklik dererjanlar kullandım.Her deterjanın içeriği farklı ve bu bileşim Ersağ'a çok direnç gösterir diye düşünüyorum.Sizin de Deterjan çeşitliliğiniz çoksa zorlaması kaçınılmaz tabi.

Hediyeler belirlenmis arkadaslar

1-TÜY AZALTICI LOSYON .(37,00)

2-ÖZEL YAĞÇÖZ.(18,00)

3-EL-VÜCUT KÖPÜĞÜ APARATSIZ.(20,00)

4-DUŞ JELİ (18,00)

5-AYAK BAKIM SPREYİ.(19,00)

tüh bu ay alışveriş yapsaydım tüy azaltıcı losyonu alırdım :44: neyse artık önümüzdeki maçlara bakalım :KK55:

100 tl lik siparişinizde aşağıdaki 5 üründen 1 ini, 150 tl lik siparişinizde 5 üründen 3 ünü seçebilirsiniz.

1-tüy azaltıcı losyon (37,00)

2-özel yağçöz (18,00)

3-el-vücut köpüğü aparatsız (20,00)

4-duş jeli (18,00)

5-ayak bakım spreyi (19,00)

Ama belki de bunlar korkulardan ibarettir...Vücudumuz bile her deterjanı kabul etmiyor.Kaşıntı yapıyor kimisi.Ya da neden o kadar Deterjan değiştirdim,makine birisine alışmadan performansı yetersiz geldi başka arayışlara girmiş olduğumdandır belki de.En çok kimyasallara maruz kalan saçlarımız ayrıca.29 senelik saçlarıma Pek hevesle piyasadaki çoğu saç kremi,şampuan,losyon,Jöleyi kulllanmışımdır.Kepek yaptı,döktü,kaşındırdı.Saçım da artığı kaldı vs. O bile 1 aydır Ersağı kabul etmeye başladı.Makine de eder muhakkak.

Başka dilekte bulunsaydım cuma vakti tüy azaltıcı losyon dileğim kabul oldu :)))

Promosyonlardan seçerken tek sipariş için her urundenden 1 adet mı seçebiliyoruz, aynı üründen birden fazla seçsek ne olur ?

Promosyonlardan seçerken tek sipariş için her urundenden 1 adet mı seçebiliyoruz, aynı üründen birden fazla seçsek ne olur ?
zannetmiyorum, farklı ürün seçmek gerekir gibime geliyor. o zaman köpük ve losyon stoğu yapardım ben mesela :KK9: ve daha fazla ücretli ürün alınmış olur, onu da sistem kabul etmez. yine de sormak lazım. duş jeli hangisi acep :KK19: bakalım alanların içerikleri nasıl olacak.

Son düzenleme:

canım benim ben de aynı uyanıklığı yapmaya çalışmış, ancak yapamamış biri olarak biliyorum ki, aynı üründen sadece 1 tane seçebiliyoruz:))

X