2013 Ekim Bebekleri kilo ve boy durumumuz:)

canım randevun ne zaman senin kızda buyumustur annesi simdiye saglıklı olsunlarda kilo onemli deil dogduktan sonrada alır insallah

pazartesi canım bir aksilik olmazsa hem ayrıntılı ultrason çekitiricem hem de kendi doktorumla rendevum var bakalım ne kadar olmuş..aynen dediğin gibi sağlıklı olması önemli ben o kadar takmıyorum da eşim çok üstüme geliyor sen az yiyorsun okilo alırım diye korkudan o yüzden bebiş zayıf diyor halbuki gayet de iştahlıyım ona öyle geliyor

pazartesi canım bir aksilik olmazsa hem ayrıntılı ultrason çekitiricem hem de kendi doktorumla rendevum var bakalım ne kadar olmuş..aynen dediğin gibi sağlıklı olması önemli ben o kadar takmıyorum da eşim çok üstüme geliyor sen az yiyorsun okilo alırım diye korkudan o yüzden bebiş zayıf diyor halbuki gayet de iştahlıyım ona öyle geliyor

iyi yakınmıs randevu gunun bizim ta 28inde guzel haberlerle don insallah. Esler oyle canım yetmio bizim yemek yememiz onlara çift canlıyız ya 2 kişilik yememiz lazımmıs

iyi yakınmıs randevu gunun bizim ta 28inde guzel haberlerle don insallah. Esler oyle canım yetmio bizim yemek yememiz onlara çift canlıyız ya 2 kişilik yememiz lazımmıs

aynen aynen ama doğumdan sonra da sen çok mu kilo almışsın filan demeye başlarlar emin olabilirsin

kızlar bende dün gittim doktora radyoloji uzmanına ayrıntılı ultrasona girdim

21+3 üm kilo 430 gr boy 23 cm herşey normal dedi o renkli ultrason ne güzel şeymiş hiç kalkmak istemedim ordan :KK9:

benim esim 55 te kal dio cok kılo verme dio ben 45le hamile kaldım dusun arada 10 kilo var benımkı zayıf olmamı ıstemıo ama hep zayıftım ben
canım sen çok zayıfmışsın ondan benimki de 55 diyor ama ben 65 kiloydum:KK1::KK1:
ne güzel benim eşim ise az yemem için iki de bir bana resmen laf sokuyor :))
sen kaç kilo ile hamile kaldınki canım öyle diyor bir de çok mu kilo aldın ben 21+6 bugün ve 2.5 kilo aldım toplamda o yüzden az yiyorsun diyor
bende de öyle ya bgn sat a göre tam 22 oluyorm ultrasona göre 23+1 hangisi geçerli olacak bilmiyorum detaylı ultrasona girdim iki gün önce 472 gr meleğim

kızlar bende dün gittim doktora radyoloji uzmanına ayrıntılı ultrasona girdim

21+3 üm kilo 430 gr boy 23 cm herşey normal dedi o renkli ultrason ne güzel şeymiş hiç kalkmak istemedim ordan :KK9:

:nazar::nazar::nazar: maşallah ikinize de büyütmüşsünüz bebişleri ben de yarın ya da pazartesi gidicem ayrıntılıya bakalım ne kadar olmuş minişim

66 kilo ile kaldım ama 1.75 boyum zayıftım o boya göre yani ama aldıkkça kilo kendimi hantal hissedıyorum :KK43:

bizde bu hafta şeker yüklemesi ve kontrolümüzü olduk herşey yolunda elhamdülillah
25.haftamız 770gr minik paşam:nazar:

Bizim de bu hafta şeker yüklemesi yapıldı. Herşey normalmiş çok şükür..
Yüklemede de tansiyonum düştü.. hER iki kan alımında d baygınlık geçirdim.. 4
mide bulantısı, terleme.. Mahvoldum..
Sıcaktan mı oldu anlayamadım..
23+4 olmam gerekirken ultraasona göre 24 haftlık çıktım.. Kızlar doktora sordum, netten de araştırdım ama bunun bir sakıncası var mı acaba?
Bir de 23 haftalık 560 gr 34 cm boyu bebişimizin. Normal mi acaba?

Son düzenleme:
Bizim de bu hafta şeker yüklemesi yapıldı. Herşey normalmiş çok şükür..
Yüklemede de tansiyonum düştü.. hER iki kan alımında d baygınlık geçirdim.. 4
mide bulantısı, terleme.. Mahvoldum..
Sıcaktan mı oldu anlayamadım..
23+4 olmam gerekirken ultraasona göre 24 haftlık çıktım.. Kızlar doktora sordum, netten de araştırdım ama bunun bir sakıncası var mı acaba?
Bir de 23 haftalık 560 gr 34 cm boyu bebişimizin. Normal mi acaba?
maşallah canım benim kız 23 haftalıkken 445 yada 448 gr dedi doktor benim miniş hep böyle kilosu az çıkıyor boyu normal oluyo ben de ince narin yapılı bir kızım olacak diyorum :KK49::KK49:
merhaba kızlar 25. hafta kaç gr olmalı

canım hamilelik takviminde yazıyor ama o ortalam değer yani altı ya da üstüde olabilir

maşallah canım benim kız 23 haftalıkken 445 yada 448 gr dedi doktor benim miniş hep böyle kilosu az çıkıyor boyu normal oluyo ben de ince narin yapılı bir kızım olacak diyorum :KK49::KK49:

Sağlıklı olsunlar da canım. Ben boyunu sormayı unuttum. Ultrason kagıdının üzerine baktım ama boyu sanırım yanlış..
Bir dahaki gidişime kaldı artık..

Sağlıklı olsunlar da canım. Ben boyunu sormayı unuttum. Ultrason kagıdının üzerine baktım ama boyu sanırım yanlış..
Bir dahaki gidişime kaldı artık..

boyunu bildiğim kadarıyla fl değerini 7 yle çarpınca çıkıyor :KK8:

bende kontrolden geldim şimdi 26+2 1029 gr :KK69:

X