Avon incandessence edp kullanan var mı,kokusu nasıl,kalıcı mı?

Bencede güzel koku, yillar evvelinden biliyorum hep almak istemiştim.neyse ki yeniden çikti

ben de alayım o zaman, far away ve perceive kullanıyorum, ikisi de güzel ama kalıcı değil, bir de bunu denemek lazım, fiyatı da uygunmuş.

ben de alayım o zaman, far away ve perceive kullanıyorum, ikisi de güzel ama kalıcı değil, bir de bunu denemek lazım, fiyatı da uygunmuş.
canım kampanyası bitti 30 ml kampanyalı fiyatı 13 ytl di bende 1 şişe aldım keşke 2-3 şişe alsaydım bide foraway aslında çok kalıcıdır öyle duymuştum görümcemde kullanıyor ayrıca seninki acaba üretim tarihi olarak eskimi mesele benim perceive 2007 üretimi hiç kalıcı değil acaba ondanmı diyorum

Far awayi kullanan arkadaşlara far away paradise tavsiye ediyorum yaz için çok güzel bi koku bu ay yari fiyatina düştü 30.40ytl

arkadaşlar ekim katolounda for away aldım 26 ytl idi incendessence parfüm 22 ytl ye geliyordu.ekim katoloğundan 25 ytl lik ürün alana bu parfüm 22 ytl 50 ml.ben aldım zaten for away fanatiğiyim.bunu da beğendim.yalnız pek kalıcı değil gibi.bugün sürdüm şuanda kokusu kalmadı.ama çok güzel kokuyor.hem kışın hem yazın kullanılabilir

ben daha önce bu kokudan bir şişe bitirdim, şimdi de ikinci şişeyi sipariş verdim... kokusu mükemmel... oldukça da kalıcı bir parfüm.. tavsiye ederim...

kesinilkle avonun kalıcı ürünlerinden biri suanki katologta 22 ytl :)

ben kışın far away yazın celebre yim. geceleri de eşim için far away sürüyorum. epey etkili oluyo :)

kızlar bu ayki avon katoloğunda 30 ml avon incandessence edp 13 ytl fakat kokusu nasıldır bilemiyorum perceive kullanıyorum kokusu hoş ama for away kadar kalıcı değil bu parfüm nasıl acaba? 50 ml katologta 60ytl eğer güzelse çok ucuza geliyo ama nasıl tavsiye edermisiniz:sm_confused:
canım ben kullanyormam sıkınca bana kokusu glmyo sankı ama yanımdakıler soruyo perceve daha guzek ve kalıcı bence yanı bana göre yinede sen belki beğenirsin

incandessence ben geçen ay 16.50 geldiği için 50ml 2 kutu sipariş edip depoladım bence çok güzel ve kalıcı

kızlar bu ayki avon katoloğunda 30 ml avon incandessence edp 13 ytl fakat kokusu nasıldır bilemiyorum

ayrıca öle bir indirim mi var ?

Bencede çok güzelmiş. Çok kararsız kalmıştım. Katalog kokusuna aldanmayın kızlar, sıkınca çok farklı.
Sabah evden çıkmadan sıktım, mis gibi koku burnuma geliyor. Bu güzel hafif çiçek kokusunu hissetmek mutluluk veriyor

ben tavsiye ederim kızlar kalıcı ve güzell bi de teninize göre sanki kendi kokunuz gibi oluoo Şeniz

avonun en güzel iki parfümünden biri bence vede kalıcı gerçekten.cazip indirimlerde bende ikişer ikişer alıyorum.bu kokuyu sürdüğümde adını çok soran olmuştur.

benim de en son aldığım avon parfümü ıncandessence bence de güzel ve kalıcı

avonun mükemmel ve kalıcı parfümlerinden bri ben kullanıyom tavsiye ederima.sl

X