AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ılksahım vardı elımde gecen verdım bırıne suan elımde celebre kaldı bırtane bırtanede pur blanka kaldı :KK43:

herkese günaydın... sizleri sessiz takip ediyordum, artık sessizliği bozma vakti :)

selam kızlar :KK16: nasılsınız? bol kazançlar..

kızlar ben pırıltılı top allık almak istiyorum kullanan var mı acaba renk vermesi nasıl pırıltıları çok mu acaba günlük makyaja uyar mı ? Pembe tonlarında bi allık istiyorum bu allığı almalımıyım ??? :18:

canım ben beyaz tenliyim benim tenimde belli bile olmadı geri iade ettim

günaydın kızlarr...karen hoşgeldin :KK71::KK71::KK71:

hosbuldum, tsk. ederim :)

2,5 yıldır avon dünyasındayım, takım oncüsüyüm. temsilcilerimin ve müsterilerimin siparislerini gectim. bende su an 2. siparislerimi gecmek için, yeni hediye günü olur mu diye beklemekteyim :)
çünkü her defasında ben sip. gectikten sonra hediye veriyorlar, sanssızım bu konuda.

ikinci siparisimde jel göz kalemi black+silver, pro-to-go baby lips kendime gececeğim. :KK69:

2,5 yıldır avon dünyasındayım, takım oncüsüyüm. temsilcilerimin ve müsterilerimin siparislerini gectim. bende su an 2. siparislerimi gecmek için, yeni hediye günü olur mu diye beklemekteyim :)
çünkü her defasında ben sip. gectikten sonra hediye veriyorlar, sanssızım bu konuda.

ikinci siparisimde jel göz kalemi black+silver, pro-to-go baby lips kendime gececeğim. :KK69:

çoğumuz gün hediyesi bekleyenlerdeniz. bu ay bize inat gün hediyesi vermezlermiş bide:KK14:

ınsallah denk gelırsın bu sefer gun hedıyesıne benım ıkıncı sıparısım olmuycak bu ay gun hedıyesını alamıycam yanı

ınsallah denk gelırsın bu sefer gun hedıyesıne benım ıkıncı sıparısım olmuycak bu ay gun hedıyesını alamıycam yanı

ins. kısmet bakalım, yakalayabilirsem aldığım hediyeleri zaten müsterilerime hediye ediyorum, çok mutlu oluyorlar :)

avon care 3ü 1 arada temizleyicisini kullandınmı canım?köpürdümü seninki?

bu arada bu kızlar nerde ya:44:kimsecikler kalmamış sayfada:KK59:golden lady,cerenim ve diğer arkadaşlar huuuu nerdesiniz:KK58::KK58:

X