AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

6ayda bir dedi bankayla görüştüm canım. sinir oldum ama yapcak bişi yok.

vadesiz hesaplarda 6 ayda bir kesilir bu ucret ama 2 adet faturaya otomatik odeme talımatı verırsen kesmıyorlar bu ucreti bi çok banka elektirik su telefon adsl gibi 2 tane otomatik odeme talımatı ver bence

vadesiz hesaplarda 6 ayda bir kesilir bu ucret ama 2 adet faturaya otomatik odeme talımatı verırsen kesmıyorlar bu ucreti bi çok banka elektirik su telefon adsl gibi 2 tane otomatik odeme talımatı ver bence

Tamam canım Teşekkür ederim.

gözün aydın canım sonunda kavuştunmu ürünlerine:nazar:evet akşam yorumunu bekliyorum:44:aslında sanırım ebruşum da almıştı o temizleyiciden ama bugün girmedi herhalde sayfaya:44:yoksa yazardı fıstığım bişeyler eminim:KK19:

cnm onun siparişini abim için vermiştim ama bu bir işe yaramıyor dedi.

mrblar arkadaşlar bugun bir müşterimi kaybettim çok şey alıyodu benden nerdeyse hep o alıyodu diyebilirm oda temsilci olmaya karar verip internetten başvurmuş bay biüzüldüm dedim ben seni üye ederdim neden oldun die ama olmuşartık hemen takımn öncümü arayıp haber verdim gelinde ben sana kaydederim onu dedi yarın gidecez bakalım benim üye olcaka kabul ederse oda çok nazlı bişey çıktı yaa diyorum benim üyem olcaksın beim grubuma dahilolacaksın dieee bi anlamadı sinirlerim bozuldu inş. yarın hallederiz eğer o olursa benim üye bide kocamı üye yapacam töye doğru adım atacam inş.takım öncüm ben senin tönü açıyorum filan dedi pekde anlamıyorum töyü ama öğreniriz heralde neler kazanacam meraklanıyorum inş.tö olurum

faturamın günü geçti mecbur kalınca kullandım malum kullanınca yatırması zor oluyor 6-7 gün geçti icralık olmamanız için pazartesi,ye kadar yatırın diye mesaj gelmiş yarın yada pazartesi yatırıcam mecbur kalmasam kullanmam tabi kullanmamak en iyisi:KK50:

t.öncüsü olmanın avantajları nedirki, bide her üye olabiliyormu:44:

kızlar yeni katalokta assun payetli çantayı nasıl buldunuz bi müşterim istedi de:80:

istiyorsanız elimde celebre var cnm :) basıma kaldı 2 tane 3 lü paket aldım 2 tanesi patladı bana

Dün akşam sipariş girmiştim bugün baktım kargoya verilmiş inşallah yarın elimde olur.
İndirim broşürünün ilk sayfasındaki halkalı olan saat çok şükür geliyor ama broşürden istenilen 3 tane takı ve bir tane makyaj ürünü malesef gelemiyor.:KK43:
Artık bu ürünler için şansımı Avon üyesi olan bir başka tanıdığa soracağım elinde varsa müşterilerime ondan alıp veririm.
Gelmeyen ürünler olduğu için hediyem gelmeyecek ama olsun ben 75 liralık daha sipariş verip tavayla kek kalıbını almayı planlıyorum.:)

ben birşey sormak istiyorum arkadaşlar geçen ay verdiğim iki ürün stokta yokru gelmedi şimdi sipariş verirken kodlarını girecekmiyim tekrar yoksa onlar bana daha sonra gönderecekler mi

stokta yoksa yok yazıyor eger gelecekse zaten bi sonraki siparişinizde gönderilecek yazar canım

kızlar ben pırıltılı top allık almak istiyorum kullanan var mı acaba renk vermesi nasıl pırıltıları çok mu acaba günlük makyaja uyar mı ? Pembe tonlarında bi allık istiyorum bu allığı almalımıyım ??? :18:

X