Doa Kozmetik Ürünleri

250 ml lik kremi bi dahaki siparişimde alıcam direncim ya :KK17: 400 ml lil olanı maske gibi kullanayım ozaman. yağı da yarın diplere sürer bekletirim olur degil mi bi zararı olmaz :44:

Olmaz tatlım..Yağ bakımının asıl kullanımı tektir zaten..sedanurun keşfi diplere sürülebilir krem+yağ :KK1: Başarılı bir karışım gerçekten..
bir dahaki siparişinde kremle karıştırırsın:KK34:

Olmaz tatlım..Yağ bakımının asıl kullanımı tektir zaten..sedanurun keşfi diplere sürülebilir krem+yağ :KK1: Başarılı bir karışım gerçekten..
bir dahaki siparişinde kremle karıştırırsın:KK34:

tamam canım doa da sımdı cevap attı senın dedıgını dedı :) iyiki yapmamışım pişman olacaktım :KK50:

tekrar cevap geldi direncim. hepsini karıstırmayın sacınıza yetecek miktarda karıstırın bi zararı olmaz besler ıcıne az mıktar shea yagı koyun dediler. denesem mi şimdi ya

tekrar cevap geldi direncim. hepsini karıstırmayın sacınıza yetecek miktarda karıstırın bi zararı olmaz besler ıcıne az mıktar shea yagı koyun dediler. denesem mi şimdi ya

Canım maske mi yapmak istiyorsun? Maske yapacaksan hindistan cevizi de koyabilirsin, shea yağı da, bakım yağı da..vitamin de..Ama yeni nesille yapamazsın bunları çünkü diplere sürülmüyor..
Saç boylarına yapacaksan da saç köküne bir faydan olmaz..Ama nem maskesi şeklinde yapabilirsin...Yani ne yapmak istediğini ben anlayamadığım için net cevap veremiyorum..

Kremin içine biraz shea biraz da hindistan cevizi yağı koyabilirsin..istiyorsan saç uzatma yağından da ekle..saç boylarına sür..6-7 saat sonra yıka..Güzelce nem yüklersin saçlarına..
Saç diplerine bakım yapmak istiyorsan da kremsiz yapacaksın bunları..Shea yağı koymazsın o zaman..

Yeni nesil kremi diplere sürmüyoruz çünkü keratin içeriyor arkadaşlar..kepeklendirir saçınızı..

va canım, gayet güzel bir krem..yumuşacık yapıyor benim cildimi..ama çok sık kullanamıyorum ben çünkü kullandığım bir sürü şey var :KK1:

tatlım yaşı ilerlemiş olanlar daha çok tercih ediyormuş galiba :KK70:
ben melisa alıp içine yağ karıştırıp kullanmayı düşünüyorum :KK70:
bide ben sabun olarak kil düşünüyordum, dove vs kullandım berbat ettiler suratımı:KK43: sivilce çıktı :KK43:((((((
bende sebamed likid yüz temizleyici aldım 1 gündür kullanıyorum bakalım :)

Canım maske mi yapmak istiyorsun? Maske yapacaksan hindistan cevizi de koyabilirsin, shea yağı da, bakım yağı da..vitamin de..Ama yeni nesille yapamazsın bunları çünkü diplere sürülmüyor..
Saç boylarına yapacaksan da saç köküne bir faydan olmaz..Ama nem maskesi şeklinde yapabilirsin...Yani ne yapmak istediğini ben anlayamadığım için net cevap veremiyorum..

Kremin içine biraz shea biraz da hindistan cevizi yağı koyabilirsin..istiyorsan saç uzatma yağından da ekle..saç boylarına sür..6-7 saat sonra yıka..Güzelce nem yüklersin saçlarına..
Saç diplerine bakım yapmak istiyorsan da kremsiz yapacaksın bunları..Shea yağı koymazsın o zaman..

Yeni nesil kremi diplere sürmüyoruz çünkü keratin içeriyor arkadaşlar..kepeklendirir saçınızı..

işte buuu harikasıın. ne yapmak istedgimi coktan anlamışsın valla :) nemlenmesini istiyorum cok kuru çünkü cok tesekkürlerr hemen yapıyorum direncim sen çok yaşa yaa :KK16:

Diren'cim şu hediye olan keratinli saç maskesiyle benim başka bi maskem var onu karıştırsam, içine biraz she yağı ve hindistan cevizi koysam nasıl olur acaba? :26:

Hakkaten bu doa uçmuş yaa. Mesaj attım alışveriş yapsam 2 tane keratinli saç bakım maskesi istesem çok mu yüzsüzlük olur dedim,
olmaz olmaz da henüz almanyadan keratin gelmedi, gelince maskeniz hazır dedi. :KK52:
Uçmuşsunuz siz doğa, gerçekten uçmuşsunuz. Beni 2 gün önce sizle tanıştıranların alnından öpeyim. :nazar:

bende sayfaları okuyorum .hemen üye oldum şimdi:)) saç bakım yağı ve kardeşim için seborid dermetit rahatsızlığı var şampuan sipariş edeceğim ama kardeşim kullanırmı acaba:KK43:??? kullanan varmı sülfatsız şampuandan bilgi verirmisiniz?

bende sayfaları okuyorum .hemen üye oldum şimdi:)) saç bakım yağı ve kardeşim için seborid dermetit rahatsızlığı var şampuan sipariş edeceğim ama kardeşim kullanırmı acaba:KK43:??? kullanan varmı sülfatsız şampuandan bilgi verirmisiniz?

canım ılk sayfaları okursan bir sürü bilgi edinirsin. bi göz at sayfalara ıstersen

Kızlar Hindistan cevizi yağı ile ilgili bir yazı buldum..Sizinle paylaşmak istedim....

Saç, yüz, vücut: Hepsine bir damla yeter!

Düşük kaliteli nemlendiriciler cildinize ekstra 'su' verir, nem değil. Su buharlaşınca cildiniz daha çok kurur. Yüksek kaliteli nemlendiricilerde de yağlı hissi veren petrol ürünleri vardır. Etkili olabilir, fakat yıllar içinde kimyasalların etkisi görülmeye başlanacaktır. Peki Hindistan cevizi yağı? Cildinizi bir toprak olarak düşünün, Hindistan cevizi yağı yapısı gereği kuru bölgelere doğru hareket eder. Yüzeyi kaplar ve canlandırır

Nasıl kullanacaksınız?: Sadece küçük bir nohut tanesi kadar yağ size yeter.
1. Saçlarınıza sürün. Hem muhteşem koksun, hem besleyip canlandırsın, hem de uçuşan telleri toplasın.
2. Direkt olarak yüzünüze sürün. Emdikçe cildiniz yumuşacık olacak ve sağlıklı bir renge kavuşacak.
3. Her zaman kullandığınız vücut kremine ya da bebek yağına ekleyin. Bronzlaşacaksınız ve sıkılaşacaksınız.

Victoria's Secret'ın anne meleklerinden Miranda Kerr, yemeklerde de Hindistan cevizi yağı kullanıyor. Bir sırrı daha var: Yeşil çay!

Her güm içtiği yeşil çaya birkaç damla Hindistan cevizi yağı ekleyerek formunu koruyor ve güzelliğini içeriden beslemiş oluyor.

Hindistan cevizinin içinde orta zincirli trigliserid ve orta zincirli yağ asitleri vardır. Detoks için tam da aradığımız şey!
Hindistan cevizi pazarı Filipinler'de ve Tayland'da oldukça yoğun. Bu yüzden alacağınız yağın üzerinde bu etiketleri arayabilirsiniz. Kesinlikle parfümsüz ürünleri tercih edin. İçinde ekstra madde varsa almayın. Üzerinde 'non-GMO' ifadesinin yazıp yazmadığını kontrol edin.

Ben Hemen siparişe gidiyorum..Doa dan almadığım tek ürün buydu..Ben bunu nasıl atlamışım yaaaaaaaaa..:KK9:

Canım ben tam bir aydır dökülme karşıtı sülfatsız şampuanı kullanıyorum..çok başarılı..
Bu arada aklına takılan birşey olursa siteye de mail atıp danışabilirsin....

Diren'cim şu hediye olan keratinli saç maskesiyle benim başka bi maskem var onu karıştırsam, içine biraz she yağı ve hindistan cevizi koysam nasıl olur acaba? :26:

Bu maskeyi eski nesil saç kremiyle yapabilirsin canım..Küçük beyaz kremle..Keratin maskesinin içine her hangi bir şey karıştırmaya lüzum yok..Başlı başına etkili bir maske çünkü..

Hakkaten bu doa uçmuş yaa. Mesaj attım alışveriş yapsam 2 tane keratinli saç bakım maskesi istesem çok mu yüzsüzlük olur dedim,
olmaz olmaz da henüz almanyadan keratin gelmedi, gelince maskeniz hazır dedi. :KK52:
Uçmuşsunuz siz doğa, gerçekten uçmuşsunuz. Beni 2 gün önce sizle tanıştıranların alnından öpeyim. :nazar:

Gel öp bakayım :KK1:

Amonra nın böyle bir rahatsızlığı vardı hatırladığım kadarıyla ve doa şampuan kullanıyor canım..Görünce o da yanıtlar sanıyorum..

Kızlar Hindistan cevizi yağı ile ilgili bir yazı buldum..Sizinle paylaşmak istedim....

Saç, yüz, vücut: Hepsine bir damla yeter!

Düşük kaliteli nemlendiriciler cildinize ekstra 'su' verir, nem değil. Su buharlaşınca cildiniz daha çok kurur. Yüksek kaliteli nemlendiricilerde de yağlı hissi veren petrol ürünleri vardır. Etkili olabilir, fakat yıllar içinde kimyasalların etkisi görülmeye başlanacaktır. Peki Hindistan cevizi yağı? Cildinizi bir toprak olarak düşünün, Hindistan cevizi yağı yapısı gereği kuru bölgelere doğru hareket eder. Yüzeyi kaplar ve canlandırır

Nasıl kullanacaksınız?: Sadece küçük bir nohut tanesi kadar yağ size yeter.
1. Saçlarınıza sürün. Hem muhteşem koksun, hem besleyip canlandırsın, hem de uçuşan telleri toplasın.
2. Direkt olarak yüzünüze sürün. Emdikçe cildiniz yumuşacık olacak ve sağlıklı bir renge kavuşacak.
3. Her zaman kullandığınız vücut kremine ya da bebek yağına ekleyin. Bronzlaşacaksınız ve sıkılaşacaksınız.

Victoria's Secret'ın anne meleklerinden Miranda Kerr, yemeklerde de Hindistan cevizi yağı kullanıyor. Bir sırrı daha var: Yeşil çay!

Her güm içtiği yeşil çaya birkaç damla Hindistan cevizi yağı ekleyerek formunu koruyor ve güzelliğini içeriden beslemiş oluyor.

Hindistan cevizinin içinde orta zincirli trigliserid ve orta zincirli yağ asitleri vardır. Detoks için tam da aradığımız şey!
Hindistan cevizi pazarı Filipinler'de ve Tayland'da oldukça yoğun. Bu yüzden alacağınız yağın üzerinde bu etiketleri arayabilirsiniz. Kesinlikle parfümsüz ürünleri tercih edin. İçinde ekstra madde varsa almayın. Üzerinde 'non-GMO' ifadesinin yazıp yazmadığını kontrol edin.

Ben Hemen siparişe gidiyorum..Doa dan almadığım tek ürün buydu..Ben bunu nasıl atlamışım yaaaaaaaaa..:KK9:

Hakikaten nasıl atlamışsın hindistan cevizini canım:KK9:

Ben işteyken hergun yesılçay ıcıyorum bu bılgı super oldu sedanur artık hındıstacevızı yaglı yesıl cay ıcecegım demektır. :KK9:

kızlar eğer hindistan yağını yemeklerde kullanayım derseniz dikkatli olun derim. çünkü geçende ben de hindistan cevizi yağını bi araştırayım demiştim ve bu yağın kolesterolü çok yükselttiğini ve çok kalorili olduğunu okumuştum.:KK45:

Ya Direnciğim Allah senden bin kez razı olsun beni doa kozmetikle tanıştırdığın için...
Dün itibariyle tam 1 ay olmuş doa ürünlerini kullanalı..Kimi görsem tanıdıklarımdan ağzı açık sen saçlarına ve cildine ne yaptın diye soruyorlar:)))Cildin bebek teni gibi olmuş saçlarında çok sağlıklı ve parlak duruyor diyorlar...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Bu arada kızlar, daha önce de mavikuşcum paylaştı ama geride kaldığı için bilmeyenler olabilir..

Şampuanın köpürmediğinden hala yakınan arkadaşlar var, yarattığı bu histen dolayı saçlarının arınmadığını, temizlenmediğini düşünüyorlar..Ve bu nedenle şampuana alışamıyorlar..

Bu arkadaşlara tavsiyem, lütfen şampuanın yarısını başka bir yere alın..Şişede kalan diğer yarısını ise içme suyuyla karıştırın..Neredeyse market şampuanları gibi köpüreceğini göreceksiniz..
Hem de bu yolla şampuanınız daha fazla gider..

Her kullanımda iyice çalkamayı da unutmayın..

Ben yarısı bitene kadar suyla karıştırmadım, yaklaşık bir kaç gün önce karıştırdım..Ben de o kadar köpürmesine alışık değilim ama :KK1:
Eski nesil şampuanımı da bu şekilde kullanıyordum..Mavişumun tavsiyesi:KK16:

hoşgeldin aramıza:) tatlım ben 250 ml lik saç kremi ve saç bakım yağı aldım. Doa kozmetiğin bana seboreik dermatit içn vermiş olduğu tarif birer tatlı kaşığı karıştırıp saç diplerime sürmekti. banyodan önce yapıorum. ne kadar vaktim varsa bekletip sonra yıkıyorum. Ne yaptıysam çare olmamıştı bu seboreik dermatite. Şimdilik hiiiç böyle bir problemim kalmadı. Kardeşin de kullanırsa eğer faydasını görecektir. :KK66:

X