Callanetics Egzersizleri

kitapta diyorki karin kaslariniz cok zayifsa ilk baslarda yukari karin da hissedersiniz gerilmeyi ama zamanla kalcalarda gelistikce alt karinda sekillenir. Karin en son sekle giriyor anlasilan.

super callaneticsi söylesine bir izledimde ufff daha onlari yapmama cok var kafamçokkarıştı

sağol moralimi düzeltiyorsun.inşallah zamanla küçülür.
süpere 21 günü tamamlayınca mı geçeceğiz

kızlar bisi diyicem
karın ıcın callan dısında bır de sırtustu yatın
ıkı bacak paralel kollar yana acık uzanın
bacakları yapıstırıp bukmeden kaldırabıldıgınız kadar kaldırın ve ındırın
bunu 15-20 kez yapın gunde
valla 100 yapmaya gerek yok hemen toparlanır hain karın yağları

kızlar bisi diyicem
karın ıcın callan dısında bır de sırtustu yatın
ıkı bacak paralel kollar yana acık uzanın
bacakları yapıstırıp bukmeden kaldırabıldıgınız kadar kaldırın ve ındırın
bunu 15-20 kez yapın gunde
valla 100 yapmaya gerek yok hemen toparlanır hain karın yağları

çok teşekkür ederim süpermiş nekadar sürede etki eder biliyormusun?

kitapta diyorki karin kaslariniz cok zayifsa ilk baslarda yukari karin da hissedersiniz gerilmeyi ama zamanla kalcalarda gelistikce alt karinda sekillenir. Karin en son sekle giriyor anlasilan.

super callaneticsi söylesine bir izledimde ufff daha onlari yapmama cok var kafamçokkarıştı

he ben de onu diyorum ama anlatamadım herhalde olumunekankayizsmile

arkadaşlar delirttiniz beni sayfalarca cevaplar okudum birinde bile bir link bir şey yok kimde varsa o bilgi ltf. benimle de paylaşın bu kitabı nerden indirilir, videoları nerden ?

arkadaşlar delirttiniz beni sayfalarca cevaplar okudum birinde bile bir link bir şey yok kimde varsa o bilgi ltf. benimle de paylaşın bu kitabı nerden indirilir, videoları nerden ?

Sitede link vermek yasaktır, haybeye delirmişsiniz... Rica etseniz özel mesaj yolu ile size link verebilecek biri çıkardı ancak ilk mesajınızda böyle yazmanız enteresan yani..

Ayrıca google veya başka bir arama motoru ile aratırsanız bulursunuz, zor bir şey değil.:nazar:

çok teşekkür ederim süpermiş nekadar sürede etki eder biliyormusun?

canım 1 haftada karnın boyle sert olucak ve hıssedıceksın yanı devam edersen
cok cabuk duzlesır
bunu bana bı fızyoterapıst hanım ogretmıstı
hem ust hem alt karın yanı mıde ve alt gobegı duzeltıyor
100 yapsan ne ala
ama bılıyorum kı yapmazsın o yuzden 20 fılan yap duzenle devam et

canım 1 haftada karnın boyle sert olucak ve hıssedıceksın yanı devam edersen
cok cabuk duzlesır
bunu bana bı fızyoterapıst hanım ogretmıstı
hem ust hem alt karın yanı mıde ve alt gobegı duzeltıyor
100 yapsan ne ala
ama bılıyorum kı yapmazsın o yuzden 20 fılan yap duzenle devam et

bugün zor zar 15 yapabildim ama artırmaya çalışacağım.tekrar teşekkür ederim.

snow yarın daha kolay olucak bak
fızyoterapıst dedı kı daha etkılı egzersız yok bu bolge ıcın
kızlar ya super callan ı ındırdım ancak mp playerda muzık gıbı calıyor goruntu yok
sızde de oyle mı oldu
nıye boyle oldu yaw
??

snow yarın daha kolay olucak bak
fızyoterapıst dedı kı daha etkılı egzersız yok bu bolge ıcın
kızlar ya super callan ı ındırdım ancak mp playerda muzık gıbı calıyor goruntu yok
sızde de oyle mı oldu
nıye boyle oldu yaw
??

codec sorununuz olabilir. Başka bir oynatıcı ile deneyin, mümkünse gom player kurun. Olmadı "k-lite codec pack" diye aratıp indirin, onu kurun, düzelecektir.

sende asagi yukari aynisin magrentacim kilo boy ortalamasi. Haftaya güzel sonuclar gelmeye baslar bence zemuszemus
ay canım ya inşallah 1 kere yaptım 2 gündür yapamıom bugün devam edicem tekrardan canım inşallah güzel sonuçlar vericem
magrenta canım pekı super vıdeosunu nerden bulcaz?? indiren var mı??
canım süperine bence gerek yok bunu bir layıkıyla yapalım alışalım artık bu bize az gelince süperine geçmek lazım bence :) ben indirmedim henüz bunu yapamıom ki düzenli :)
magrenta[/COLOR],eminim hareketleri düzgün yapıyorsundur.ilk başlarda banada yapamıyormuşum gibi gelmişti ama sonuçları görünce yapabildiğimi anladım bence pes etme devam et incecik olalım.
hep 4-5 kere yapıp ara vermek zorunda kaldım 4 ve 5.de farkediyorum gerçi ama sankş yapamıom gibi gelmişti :)))) devamı gelsinde yaaprım inşallah :)

kızlar herkes süper gidiyor sakın bırakmayın devamlı yapanlar ölçülerini burda paylaşsınki bizde gaza gelmeye devam edelim :))))

ay canım ya inşallah 1 kere yaptım 2 gündür yapamıom bugün devam edicem tekrardan canım inşallah güzel sonuçlar vericem

canım süperine bence gerek yok bunu bir layıkıyla yapalım alışalım artık bu bize az gelince süperine geçmek lazım bence :) ben indirmedim henüz bunu yapamıom ki düzenli :)

hep 4-5 kere yapıp ara vermek zorunda kaldım 4 ve 5.de farkediyorum gerçi ama sankş yapamıom gibi gelmişti :)))) devamı gelsinde yaaprım inşallah :)

kızlar herkes süper gidiyor sakın bırakmayın devamlı yapanlar ölçülerini burda paylaşsınki bizde gaza gelmeye devam edelim :))))

gezmekten egzersize vakit bulamıyorum eve yeni geldim ama o kadar yürümüsüm ki
inanılmaz yorgunum yatıcam valla
napsam kı
tek 1 kez yapabıldımbilmiyorumkismile

gezmekten egzersize vakit bulamıyorum eve yeni geldim ama o kadar yürümüsüm ki
inanılmaz yorgunum yatıcam valla
napsam kı
tek 1 kez yapabıldımbilmiyorumkismile
sanki ben yazmışım yawwwww hehehe canım benim 2 gün aradan sonra dün saatin 12 olmasına rağmen yaptım valla daha fazla ara veremezdim ve saat çalmadan uyandım enteresan :))) düzenli yapamasamda 1 veya 2 gün ara versemde yapıcam nasılsa zararı yok :)))) sende yap mutlka canım pes etmek yokkkk
ben de paylaşım programlarında bulamadım, link gönderebilecek biri varsa çok sevinirim

canım sende zayıfla die sitede linkler mevcut ilk sayfalarından itibaren oku linki bulursun hemde yapanlardan bişi öğrenirsin

google a yazın arayın bulun kızlar bende ilk buraya girip biri bana göndersin demedim okudum aradım taradım buldum biraz araştırmacı olun :)

genelde gündüzleri yapiyorum ama gece yatmadan yapinca süper uykum geliyor daha yarida uyuyasim geliyor sanki ormanda gezmisim gibi. Sabahada daha dinc kalkiyorum.

kızlar meraba çok ilgimi çekti bu callanetics bende oldukça kiloluyum kilo vermeye başladım bu egzersizleri yaparsam daha sıkı olacağım gibi geldi.çokk iştaha getirdiniz benide yaa...
acaba bu egzersizle göğüslerimde küçülürmü? birde bu egzersizleri ne kadar yapıcz yani 21 yaptık diyelim sonra??
istediğimiz hale gelinceye kadar devammı?
yardımcı olursanız sevinirim. hepinize bol azimli güzel günler diliyorum.

X