Göz Makyajı Uzun ve gür Kirpik için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bencede sen hint yağı kullanma bir süre bakalım geçecekmi arkadaşın bir çay demi sür dedei hem şişliğide alır kirpiğede ii geliyomuş

bencede sen hint yağı kullanma bir süre bakalım geçecekmi arkadaşın bir çay demi sür dedei hem şişliğide alır kirpiğede ii geliyomuş

evet canım öle yapmayı düşünüorum bende bakalım inş.gerçer.çok sinir bozucu bir görüntü kirpik dibinde beyaz bi yağ bezeciği:bbo:

seni çok ii anlıyorum canım geçmiş olsun dediğim gibi çayın demini dene mesela bende hint yağı fındık yağı ceviz yağı ve sarmısağı karıştırdım kirpiğime sürüyorum hiç öyle olmadı kirpiğim siyahlaştı birazda uzadı gibi bence netten araştır yağ bezesi neden olur diye

seni çok ii anlıyorum canım geçmiş olsun dediğim gibi çayın demini dene mesela bende hint yağı fındık yağı ceviz yağı ve sarmısağı karıştırdım kirpiğime sürüyorum hiç öyle olmadı kirpiğim siyahlaştı birazda uzadı gibi bence netten araştır yağ bezesi neden olur diye

canım benim kirpiklerim dpoğuştan kıvrık ve birazda uzun bende badem ve hint yağı kullanıyourm rimelin kötü etkisini nötrlesin diye ama gece yatarken sürüyorum dolayısıyla bulanık görmüyoum :roflol:

Şenizarkadaşlar ben alizade kirpik losyonunu bulamıyorum bu arada kullananlar memnun mu acaba ona göre netten sipariş verecem bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar

mrb arkadaslar,okudugum kadarıyla hint ve badem yağı iyi geliyo.ama bunu nasıl kullanıyosunuz bi ayrıntısıyla anlatırmısınız?..sürdükten ne kadar zaman sonra yıkıyosunuz kirpiklerinizi..bide karıştırılıyomu bunlar(hint ve badem yağları)..açıklarsanız sevinirim..teşekkürler..

gerçekten de badem yağı ve hint yağı karışımı mucize bir şey sanırım 2 hafta oldu ben kullanmaya başlayalı bariz bir farklılık var

kirpik diplerimde yeni kirpikler çıkıyo ve ben ihtimal vermememe karşın gerçekten uzadılar

vallahi bu karışımı bulana da tavsiye edene de dua ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum:))

sadece biraz sabır gerekiyo ben uzun bir süre daha kullanmayı düşünüyorum bu mucize karışımı

slm aslıcım.lütfen bana da bu hint yağı ve badem yağını nekadar miktarda sürdüğünü sölermisin.nasıl karıştırcaz bunları birbirine bi formülü var mı?

Benim gözlerimde genelde kırmızılık ve çukurlaşma çok oluyor bilgisayar karşısında oturmaktan ve uykusuzluktan olduğu söyleniyor ama bunlara bir çözüm bulamam bana doğal bir yöntem önerebilir misiniz?

arkadaşlar hint yağı ve badem yağını bende kullandım kirpiklerimde geröekten işe yaradı. ben seffaf rimel kutusuna koydum karıştırdım ve rimel fırçasıyla hergün sürdüm. kesinlikle gözle görülür bi fark oluyo.

bu hint yağı ve badem yağını kullanıp bıraktıktan sonra kirpikler yine eski haline mi dönüyor, yoksa etkisi kalıcı mı? Bir de çayı uygulayıp memnun kalan oldu mu hiç aranızda

arkadaşlar nemlendirici kremler hakikaten işe yarıyor kardeşimin kaşları sarı ve azdı cildide çok hassastır sürekli krem sürmek zorundaydı... kullandığı kremleri kaşlarınada sürekli sürdü (hemen olacak bişii değil sabırla... uzunn süre kullandı) sonuç muhteşemmmmmmm çok güzel kaşları var kremin hiç zararı yok (herhangi bir nemlendirici olabilir ) tatlı badem yağıda işe yarıyor...

bende 15 gundur alizadeyı kullanıyorm ama hıcbır deısıklık goremedım mavala deneyen arkadaslar varmı?

X