Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
haydaa bide bu mu çıktı şimdi :1shok: ben nerden bulucam bu hapı gidip eczaneden isteyemem bile. annemin de kullanmaya ihtiyacı kalmadı kaç tane konuyor şampuana evli bi arkadaşımdan alayım bari kaydirigubbakcemile3

kimin saçı 2. yapışta 1,5 cm uzamış:1shok: ben kendimi atıcam artık biyerden ya off 2 haftada 1 cm uzattım anca.

saglık kuruluşlarında hiçbir kimlik ibraz etmeden ücretsiz veriliyor d.konrol hapı
;ama annen evde bulursa kutusunu filan sana ne der onu bilemiyorumlülülülülülülülülülülülü sen ona yakalanmadan ez koy kutusunu da imha et

saglık kuruluşlarında hiçbir kimlik ibraz etmeden ücretsiz veriliyor d.konrol hapı
;ama annen evde bulursa kutusunu filan sana ne der onu bilemiyorumlülülülülülülülülülülülü sen ona yakalanmadan ez koy kutusunu da imha et

Bu doğum kontrol hapını nerden bulabiliriz? :KK70: Bana verirler mi? 17 yaşndayım ama xD kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kullanan arkadaş bi sonuç yazsanda ona göre başlasak bizde sonra heryerden kıl fışkırmasın.........

ya eveett ben de çok merak ettim işe yarayıp yaramadığını.. işe yarıosa onu da yaparım hee sırnaşık şey o kadar şey denedik ki bunu da deneriz tam olur :roflol: hapın da kutusunu falan değiştiririm, canıma susamadım yanii :1no2:

kimse ben kullandım demiyor,sanırım kimse cesaret edemiyor.en sonunda ben deneyecem.
zaten deneme tahtasına döndüm::)))))

şakkıdıben buldum şampuanıma müsil koyacam şaç fırkıracak -tatlicadiarzu-....
hey Allahım yaaa...
kızlar vakti zamanında çiçeklerim için önerdiler ama benim çiçeklerimde bile etki etmedi ki saçımda etsin...:çok üzgünüm:
döker möker nohut kafa kalmayalım sonunda...:bbo:.

kullanan varsa lütfen yorumunu yazsın. çok merak ediyorum

arkadaşlar ne kadar şampuana kaç tane katıyorsunuz acaba söyler misiniz? bir de ben şampuanıma çam terabentin katıyorum ikisi birden reaksiyona geçebilir. ama bunu deneyip sonuç alan varsa ben de yapmak isterim...

Merhaba, genelde konuları okurum ve çok sık cevap yazmam. Fakat bu konuda birkaç söz söylemek istiyorum. O kadar çok uğraşıyorsunuz ki saçlarınızla. Eğer bir kür uyguluyorsanız onda sabit kalın, beğenmediyseniz başka küre geçin. Uyguladığınız bir bakım varken diğerine geçmeniz ve aynı anda ikisini yapmanız saç derinize çok yüklenmenizi sağlar + doğum kontrol hapını bitkisinde kullanan arkadaşlar adı üstünde bitkide kullanmışlar. Bizim saçlarımız bitki değil farkındasınızdır sanırım. Turplu suyu bende denedim ve memnun kaldığım için devam ediyorum. Memnun kalmayan arkadaşlar diğerlerini deneyebilirler. Ama hepsi bir arada mantıksız kanımca.

Ayrıca; hormon dengesi, beslenme, düzenli uyku, spor, kilo, stres, sigara+alkol alımı, cafein tüketimi... Bu gibi etkenler de vücudumuzda olduğu kadar saçımızda da kendisini gösteriyor. Beslenmenizi sebze-meyve ve protein ağırlıklı yaparsanız, sigara-alkol almayıp düzenli spor ve uykuyla desteklerseniz saçlarınızda çok farklar yarattığını gözlemleyeceksiniz. Ama bazı saçlar, ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın, ne yapılırsa yapılsın gelişim göstermiyor. Artık bu genetik faktöre giriyor.

Bence bu kadar çok uğraşmayın, bırakın kendi haline güzelce uzasınlar, beyazsa beyaz çıksın kime ne. Bırakın dağınık kalsın. yerimseniben

ben şuanda hiç bi bakım kür uygulamıyorum saçıma
acaba bu dogum kontrol hapının hepsinimi ezmek gerekiyor
bide kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirlermi

gastrit şurubunu sivilcesine süren.doğum kont.hapını kafasına boca eden başka millet yoktur heralde.canım türkiyeme kocaman bi alkıııııııııış istiyorum

gastrit şurubunu sivilcesine süren.doğum kont.hapını kafasına boca eden başka millet yoktur heralde.canım türkiyeme kocaman bi alkıııııııııış istiyorum

:roflol::roflol:
acıkcası bunu denemek aklıma yatmadı.her duyduğumuzu kafamıza sürüyoruz bekletiyoruz.onca sey sürüyoruz hangisi iyi gelıyto bılemıyoruz kıııı ben sadece yağlarla bakım yapıyorum. herkese farklı sonuç verir.....
upuzunnnn sağlıklı saçlar diliyorm herkese........

Bazı arkadaşlar sağlık ocaklarından ücretsız verıldığını duyurmuşlar buradan..şunu hatırlatmak ısterım kı sınırlı sayıda gelen o ılçlar gerçekten doğum mkontorülü için müracat eden vatantaşlara kayıt altında verılır.yanı rasgele ben hap almaya geldım dıene verılemz ve doktor tavsıyesı olmadanda alamzsıznız...enzazınsan ben sağlık ocağı hemşiresı olarak çiçek dıplerı için müracet eden şahısları bızzat gerı çevırdığım çok olmuştur:))..unutmayalım o ılçalar gerçekten ıhtıyacı olup eczaneden almaya maddı ımkanı olamayan ınsanlar içindır...sağlıcakla kalın....

kizlar ben denedim sonuc uzamadi birde cok kasiniyorummmm imdattttttttttt annem diyo bit dusmus gibi ne kasiniyorsun diyor bir ogrense varyaaaaaaaa bittigim andirrr

kizlar ben denedim sonuc uzamadi birde cok kasiniyorummmm imdattttttttttt annem diyo bit dusmus gibi ne kasiniyorsun diyor bir ogrense varyaaaaaaaa bittigim andirrr

canım bence saç çıktıgı için kaşınıyordur
bide ne kadar zman kullandın

18 gundur kullandim uzamadi ama cok kasiniyordu biraktim gercekten cok kasiniyordu

ya ben anlamadım valla bu işidelikafadulden
saçımıza sürüyünce uzuyor:eek:
içince çocuk olmuyor:eek:

ilk kez duydum, sanirim belirli kaynaklar olmadan kullanmam.. Hormonlari durduran hap saclarimi costuracak mi :)

X