Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
Benim bi kaç gün sonra bi haftam doluyo arkadaşlar. Olumsuz bişi olmadı çok şükür. Bi kaç gün sonra net bi şekilde söylerim değişim olup olmadığını yerimseniben zemuszemus

annem çok gülüyor zaten geçen tutturdu saçıma bit düşecekmiş biri bit deyince kaşınırım zaten başladım kaşınmaya ben demiştim diyo saçlarıma baktı yaa bit düşmüşmü diye:)))

ne kadarlık şampuana (kaç ML lik yani) kaç tane atıyoruz valla sonrada mağara adamlarına dönmeyelim kızz ucuz 2 milyon mu ne o haplar ya

ne kadarlık şampuana (kaç ML lik yani) kaç tane atıyoruz valla sonrada mağara adamlarına dönmeyelim kızz ucuz 2 milyon mu ne o haplar ya

Ben 3,5 tl almıştım cnm. Hatta bozuk çıkmayınca 3,25 aldı kadın kaydirigubbakcemile3 :roflol:

ben onu alırsam anneme şampuana kattığıma inandıramam

Çok mutluyum arkadaşlar istediğim sonucu elde ettim galiba :dance:
Dün akşam deniz kıyısında oturuyorduk. Bi kız geçti saçları benden uzundu anneme dedim "benim saçlarımda bu kadar uzasa yeticek ama uzamıyo" felan dedim. Annemde "Senin saçlarında yol aldı uzuyo toparladı baya" dedi .

Bugünde sordum saçımda değişiklik var mı diye. Evt dedi uzadı ya falan dedi. Bide gürleşti sanki dedi :teytey: Farkedilmesi çok güzel. zemuszemus

Kendimde dikkat ettim bugün, değişimi farkedebiliyorum gerçekten.Daha bi hafta oldu ama farkediliyo. ınşallah bayrama kadar istediğim ölçüye ulaşabilir saçlarım. :dance
ınşallah herkes istediği saçlara kavuşur:: hihoyyyt

Son düzenleme:
kaç kere uyguladın canım bir haftada ne kadar farketti bide:eek:

hormonlar üstünde etkisi olan kimyasalları saç gibi hassas bir bölgeye denemek... bence bu konuda risk almamak gerekir sırf uzatma uğruna.

hepimizin saçı uzatmak için iyi bir formül uğruna gözü kararabilir ama mantıklı düşünmek gerek bi yerde.

hormonlar üstünde etkisi olan kimyasalları saç gibi hassas bir bölgeye denemek... bence bu konuda risk almamak gerekir sırf uzatma uğruna.

hepimizin saçı uzatmak için iyi bir formül uğruna gözü kararabilir ama mantıklı düşünmek gerek bi yerde.

aslında haklısın arkadaşım ya en iyisi doğal yağlar maskeler işte ne biliyim turp suyu flan a.s

aslında haklısın arkadaşım ya en iyisi doğal yağlar maskeler işte ne biliyim turp suyu flan a.s

ben de hayatta güvenemem böyle şeylere ya ne biliyim sonuçta saç için üretilmiş bi şey değil ki CADIARZU

Tabii ki hani doğum kontrol hapı kimyasal, şampuan kimyasal, bunları karıştıracaksın, ee zaten yeterince kimyasal kullanmıyor muyuz aslında saçlarımıza, şampuanlar, saç kremleri vb. ürünler, boya vs CADIARZU

ya arkadaaşlar cidden saçımızı uzatıcaz die zarar vericez hem doğum kontrol hapı saç uzatsa üzerinde saç uzatma hapı yazardı saçma bence her denilenide yapmayın kızlarr yaa:eek:lmaz:

:KK70: :KK70: ya benm saclar hıc uzamıyoo onca seyy denedım bıktım artık ya uzaaa lutfennnn x(((

Tabiki herşey herkese iyi gelmez. Düşüncenizde haklısınız.
Ama bunu da denemeden bilemeyiz ki. Belki size saçma gelir ama ben inanmakta önemli diye düşünüyorum. Bende çok şey uyguladım saçıma ama hep "acaba olur mu, fayda verir mi, ya kötü olursa" vs şüphelerle isteksizce yaptım ve haklı çıktım. benneyaptımki
Bu yöntemi kullanmadan öncede yorumlara baktım olumsuz sonuç alanlar vardı. Ölçüdendir diye düşündüm bende göz kararı bi ölçü hazırladım. Denemekten korkmadım ya sonuçta bi kere değil mi dedim. Ve sonuç olumlu oldu gerçekten çok şükür.. zemuszemus
İnşallah herkes uyguladığı yöntemlerden iyi sonuçlar alırlar yerimseniben

Hayırlı Ramazanlar Herkese..

peki bu haplar ne kadar ben 1-2 tane kullanmak istiyorum saçım için tane işi satılıyor mu bilen var mı

Benim şampuanımda var saçlarım çok dökülmeye başladı ondan mı bilmiyorum 1 tane attım sampuanım 750 ml yinede siz bilirsiniz belki benim sıkıntıdan daa olabilir tuttugum saç kopuyo kel kalcam galiba:çok üzgünüm:

ay wallahii bnde sasurdummlaelaelaelaelae bakalım sennki uzarsa bizde deneyelimm:S ya bnmde sacım hiç uzamıo haaaaa:S

X