kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

kızlar basenim geniş olduğu için dar paça pantolon giyemiyorum haliyle uzun tunikler giyincede geniş paca hoş durmuyor.bende kendime dar paca aldım ama uzun şeylerle kombine etmeliyim bana yardımcı olurmusunuz o tarz kombin resimleri koyabilirmisiniz

canim bu tarz seyler cok hos oluyor dar paca pantolonla bende uzun gömlekleri veya mini elbiseleri böyle giyerim, ama bu bayan corap kullanmis...

promod-model-shot.jpg

vila-sunset-longcardigan-in-weiss-schwarz-0x0-1.jpg

Son düzenleme:

Uploaded with ImageShack.us

kontesim çekindim yandan çektim olmadı önden hiç belli değil :sm_cool:bende anneme arkadan çektirdim çok geniş çıkmışım tombişim ama bu kadar geniş diilmm yakından yakından:lepi:

yettimmmmmmmmmmhihoyyyt
ay o bol yerler sökülemiyor mu
ne kdr verdin bunasempatiksalakcinni

yettimmmmmmmmmmhihoyyyt
ay o bol yerler sökülemiyor mu
ne kdr verdin bunasempatiksalakcinni
ehehehe sökülemiyomu bakmadım ama bakıcam birazdann 25 lira vermiştim çok beğendim o gün alamıycam die aklım gitti hatta halamın kızına da aldım o giyiyo halen:roflol:ben sevmedim o günden sonra bi tiksinti geldi bu yeleğe karşı atayım balisırnaşık şey

kızlar basenim geniş olduğu için dar paça pantolon giyemiyorum haliyle uzun tunikler giyincede geniş paca hoş durmuyor.bende kendime dar paca aldım ama uzun şeylerle kombine etmeliyim bana yardımcı olurmusunuz o tarz kombin resimleri koyabilirmisiniz

dediğin gibi üstüne tunik giyebilirsin...
ayrıca;dar paça pantolonun ne renk?

ehehehe sökülemiyomu bakmadım ama bakıcam birazdann 25 lira vermiştim çok beğendim o gün alamıycam die aklım gitti hatta halamın kızına da aldım o giyiyo halen:roflol:ben sevmedim o günden sonra bi tiksinti geldi bu yeleğe karşı atayım balisırnaşık şey

hee ondan sordum fiyatını ama pahalıymış accuk

ne seziyosun ayol :mymeka:
rapunzel saçlarımı yıkıyordum :dilcikar:

hem suçlu hem güçlü kız o kelime söylenirmi üstünde değilken daha güzeldi die bide almış sopayı ben sana alırsam :eek:klava:atcam o yeleğiii :roflol:

yanlış alıntı yapmışım kontesim aygrl sanada kızmadım canım yani onun için yazmadım bebişler sorun yok Şeniz

Arkadaslar bunu hangi renklerle giyebilirim ? siyah disinda ? :)

laci pantalon veya etekle çok hoş olur bu..

aşırı ince olduğu için taytla kullanamıyorum bu tuniği
pantolon için de çok uzun sanki :bbo:

alta doğru darlaşıyo sanki içe doğru kıvrılıp pantalonlarla olmaz mı acep??

Uploaded with ImageShack.us
bunu istdn almıştım fiyatı çok ucuz gelmişti ama neyle kombinleyeceimi bilemedm çok anlaşılmamış olabilir yelek kendisisırnaşık şeyaltına nasıl bişi giymem lazım kotlamı giymeliyim açık mı koyumu :sinifsinif:

ya bişi diyim mi ben bunu pek sevemedimbilmiyorumkismile

yahu ben hasonu çok heveslendim çekicem diye ama beceremedim.. Aklımda bişii var nası giyeyim diye fikir alıcam sizlerden.. neyse bu akşam hallederim inşallah:kedi:

kontescim bu yeleği kemerle kullansan ? olmazmı uzun durması lazım dar paça bi pantolon ile hoş durur bence :)

nihayet giyemediğim birkaç şeyin resmini yükleyecem..

üstteki siyahı ayıla bayıla aldım amahiç giymedim. Modeli alttaki parlak olanla aynı. boyundan bağlı gibi sırt açık oluyor giyince. Sanırın sadece siyah boğazlı penyeyle giyilebilir.. Bilemedim işte..

Eklentiler

• $DSCI0063.JPG
    $DSCI0063.JPG
    83,9 KB · Görüntüleme: 30
  • $kopya.jpg
    $kopya.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

Bu da böyle birşey. İnce bir kumaş mutlaka içine birşeyler giymek gerekiyor ama ne??benneyaptımki

Eklentiler

• $DSCI0065.JPG
    $DSCI0065.JPG
    112,4 KB · Görüntüleme: 32

bu da ayıla bayıla alıp giymediklerimden. Ne renklerle giyeceğini bir türlü bulamadım. Burda belli değil ama biraz şeffaf bişey..

Eklentiler

• $DSCI0067.JPG
    $DSCI0067.JPG
    109,2 KB · Görüntüleme: 37
X