Vazgeçemediğiniz Oje Markası ve Rengi Hangisi ?

artık tırnaklarımı yemiyorum 1 hafta sonra oje sürebilirim artık sanırım çok mutluyum yemicem bidaha inşallah kararlıyım öptm hepinizi ....

senin adına çok sevindim canım :)
bence çok da bekleme uzamasını..
benim tırnaklarım da kısa ve küt kesimliler
ama yine de oje güzel duruyor
ben uzun tırnak kullanamıyorum ama bu bence ojeye de mani değil :)

arkadaşlar ben hayatımda hiç fransız manikürü yapmadım..
bi de o yöntemi denemek istiyorum
fransız maniküründe tırnak uçlarındaki beyaz kısmı hangi ojeyle boyanıyor

flormar ın 319 u diye aklımda kalmış..doğru mu ?
ona göre gidip alıcam ..çünkü bir sürü beyaz tonu var

canım 300 yada 310 alabilirsin.. ikiside tam beyazdır... Uçlarına sürersin..
319 u da tırnağın tamamına sürersin..ilk katını cila gibi, ikinci katı yoğun sürersen daha hoş oluyo..

bende folrmar diyorum.. french manikürden de vazgeçmem.. Kuaförüm manikürden sonra sormuyo artık ne süriyim diye :KK70:

canım 300 yada 310 alabilirsin.. ikiside tam beyazdır... Uçlarına sürersin..
319 u da tırnağın tamamına sürersin..ilk katını cila gibi, ikinci katı yoğun sürersen daha hoş oluyo..

bende folrmar diyorum.. french manikürden de vazgeçmem.. Kuaförüm manikürden sonra sormuyo artık ne süriyim diye :KK70:

önerin için sağol canım :)
bugün bir de flormar ın true color serisinden 12 numaralı bir beyaz oje aldım
mat bir beyaz ve tamamıyla örtücü...bu tip oje arıyan arkadaşların aklının bi köşesinde olsun bu da :)

Ben çocukken Tirnaklarimi Yerdim.ortaokul Yillarimda Kendiliğimden Biraktim.daha Sonra Tirnaklarima şekil Vermek Için Bir Hayli Uğraştim.şimdi De Ojesiz Gezmiyorum.özellikle Frazsiz Manikürünü Ve Bordo Ojeleri Seviyorum.
Bu Arada Golden Rose Un Yenilenen Ojelerinde 151 No Su çok Güzel.parlak Hafif Simli Bordo Renkli Oje çok Güzel.
Ilgilenenlere Duyrulur.

Silviacım hazır fransız manikür seti var ondan alabilirsin bantları da var

bende ojesiz gezemeyenlerdenim arkadaşlar.maybelline water shine tavsiye ederim.4 yıl önce almıştım halen kullanıyorum amma dayanıklıymış.dx175 rengide süper flormar da tercihlerim arasında 319 201 sık kullandıklarım313 ve 15 i de kullanırım...ayakta kırmızı rengkte çok hoşuma gidiyor.ama french herzaman ilk tercihim

manikür hiç yaptırmadım tırnaklarım her daim kısadır,oje ise özel günlerde
kırkyılda bir arkadaş zoruyla sürülür fortcu görmeden temizlenir :Roflol:

bugün flormarın 129 numarasını denedim ve çok beğendim...

ayrıca ojemle ilgili iltifat bile aldım dışarıda tavsiye ederim...örtücü bir renk ve çok koyu değil çok da cırtlak değil fuşyanın koyulaştırılmışı yumuşatılmışı diyebilirim

129 bulamayanlar 125 i de deneyebilir..o renk de yakın bir renk..çok az daha açığı...

genelde açık renkler tercihimdir. beyaz, yavruağzı, uçuk pembe gibi.
ama son zamanlarda french i tercih ediyorum.

oje de çok fazla marka aramam, ama flormar, avon ilk tercihlerim arasında.

ojemi sürdükten sonra mutlaka üzerine Avon un Koruyucu,Parlak Tırnak Cilası nı sürüyorum. tavsiye ederim. ojeniz çok daha uzun süre tırnaklarınızda bozulmadan, soyulmadan kalıyor.

ya arkadaşlar ojelerde eller ne zaman suya değse 2 gün içinde tırnakuçlarının beyazları gözükmeye başlıyo ojeler suyu yiyince aşağı doğru mu çekiyor ne ?

yemiyorum artık tırnaklarımı kuaföre gittim manikür için gerekli değilmiş etler yokmuş bende sadece şekil verdi bende kırmızıyı çok seviyorum koyu ve açık bordo markalarıda flormar maybeline ama numaralarını unuttum eve gidince bakarım öptm...............

chanelin vamp rengi denilen(bordomsu bi şey) ojesi çok güzel
ve kapatıcılığı,dayanılıklığı çok iyi

genelde flormar ve pastelin ojelerini beğenirim..renkelr arasında kırmızı beyaz ve fuşya tercihimdir...

flormar 319 tabii ki....klasik...manikürcüm kustu, ben bıkmadım... ama evlenip muğlaya taşındığımdan beri sadece ayaklarıma sürüyorum...97-98den beri...

arkadaslar selam! ben de koyu renkleri cok seviyorum!!! özellikle tırnaklar bakımlı oldugu zaman cok güzel görünüyor! :))) özellikle kırmızı bordo gibi iddialı renkler tercihimdir....

flormar 319 beyaz
alix avien 26 kirmizi nar cicegi gibi (cok seviyorum)
pastel 99 kirmizi

X