Cilt Bakımı Ürünleri Olay kremlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar 6 aydır kullanıyorum Olay total serisini.. daha o yedi etkiden birisini bile göremedim ne kırışıklıklarımda düzelme var ne gözaltlarımda pürüzsüzlük falan filan hiiiçbişey yyok cildim hala problemli verdiğim paraya acıyorum ama hakkını şu konuda yememem lazım cildim inanılmaz hassas herşeye tepki gösterir Allahtan hiçbir yan etki olmadı..

bi olay kullanmadığım kalmıştı en kısa sürede alıcam bnde yüz temizleme jelini fln
aslında clinique kullanıyorum bi yıldır ama kurutmaya başladı zaten ürün değişkliği yapmak şart bi süre sonra tepki vermiyor ürün saçmalamaya başlıyor :sm_confused:
bnmde sorunum bi kaç sayfa önce yazmış bazı arklar t bölgem sadece yağlı çene tarafımda sivilceler çıkıyor kocamn oluyorlar kuruyup yara oluyolar sonrada anlamdım gitti cildi kurutmamak için günde bi kez yıkıyorum bu sefer vıcık vıcık yağlanıo iki kez yıkayıncada kuruyor nemlendirici sürüyorum oda pek fayda etmiyor bütün iyi markalrı denedim bnde çoğu yarım yarım duruyor olay deniyim bide... bnm gibi sorunu olupda olayla mutlu olan arkadşlar var mı çıldırıcam yoksa tek tük çıkıyor sivilcelrim ama oda mutlaka yara oluyor temizleme jeliylede cildi yara olan bi ben varımdır heralde :çok üzgünüm::dance:

cnm kesinlikle avene cleanence serisi kullan derim
hem çok hassas ciltler için hem de sivilceler içi
üstelik eczanede satılan dermokozmetik bir ürün dermatologlar öneriyorlar
kesinlikle olay alma bu problemler varsa cildinde

olay kremlerini kullandım pek faydası olduğunu söyleyemiyeceğim.makyaj temizleme mendilleri var,suyla ıslatılanlardan makyajı mükemmel temizliyor,onları tavsiye edebilirim.iki tipi var hassas ciltler ve yağlı ciltler için.

kızlar bende anneme almak istiorum, kullananlardan tavsiye bekliorum:KK66: annem 49 yaşında ama yaş yazmıodu üstünde, biz katalogtan bakıoz üstünde yazmıo dediler.. gece, gündüz ve göz çevresi için kremler vardı fiyatı da 150 civarı toplam.. işe yarıcaksa vereyim diorum ama kararsız kaldım

ya bende merak ediyorum kızlar bu olayın yeni kremi varya reklamlardaki işe yarıyorsa alayım diyorum

Şuan kofresi çıkmış. 7 etkili serinin temizleme jeli+ kremi 39 ytl. Alsam mı acaba???

arkadaşım kullanıyor memnun bende almayı düşünüyorum kızlar

olay bana kalırsa nivea ve loreal ayarında onlardan kesınlıkle bır ustunlugu bulunmayan bır marka ...tek farkı reklama yatırım yapması ve turkıye pazarına yenı gırmesı diye dusunuyorum...kesinlikle kötü değil günlük cilt bakımı için gereklı olanı yerıne getırıyor ama bır mucıze asla beklemeyin yada sizi şaşırtmasını...bir çok ürününü hediye gelmesi dolayısıyla kullandım ve denedim sonuç : idare eder....

Göz makyajı temizleme kremini almıştım, çok yoğun makyaj yaptığım zamanlarda önce onu ardından diğer su bazlı göz makyajı temizleyicilerini kullanıyorum. Fena değil diyebilirim. :kahve:

ben 1 yıldır olay ürünlerini kullanıyorum.temizleme jeli,tonik,gece ve gündüz kremleri,göz altı morlukları için jelini...çok memnunum.tavsiye ederim.

Merhaba canlar.
Yarın nasip olursa dışarı çıkıp alışverişe çıkacağım ve OLAY ın gündüz kremini alacağım ve deneyeceğim güneş ışınlarından koruyucu nemlendiriciymiş umarım korur da ayrıyetten güneş kremi kullanmak zorunda kalmam. Bu arada Türkiyedeki fiyatlara baktım bence ucuz değil, burada bu hafta indirim var Türk parası olarak 6-7 YTLye satılıyor bu hafta.
Bakalım bu ürün bana iyi gelecek mi. Sonuçu yazarım inşallah.

olay ürünlerinden
complete serisi SPF 15 korumalı günlük nemlendirici losyon ve
complete care multi-radiance losyon kullandım. daha doğrusu birer hafta deneyebildim çünkü ikisi de alerji yaptı...
cildim karma ve zaman zaman hassaslaşıyor. daha doğrusu bu tür kalitesiz ürünlere reaksiyon gösteriyor...
kozmetik mağazalarında satıştan prim alan sözde güzellik uzmanlarının ısrarlarına aldanmayın...
olay markası bence kötü bir marka...

Yarın inşallah ben bu kremi alacağım: ACTIVE HYDRATING GÜNDÜZ KREMİ inşallah iyi bi üründür.
daily facials mendillerini kullanan var mı ?

X