Bebişlerimizin Gelişimini Takip Edelim

talu

bal böceği :)
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
472
0
ARKADAŞLAR HEPİMİZİN HAMİLELİK HAFTALARI BİRBİRİMİZE COK YAKIN BURDAN BEBİŞLERİMİZİN GELİŞİMLERİNİ TAKİP EDELİM
BEN EN SON 15+6 İKEN DOKTORA GITTIM BEBİŞİM 158 GRAMDI
ÜÇLÜ TESTİ DE O GUN YAPTIRDIM BUGUN SONUCLARINI ALDIM HEŞEY ÇOK İYİ ALLAH A ŞÜKÜR :nazar:

ARKADAŞLAR HEPİMİZİN HAMİLELİK HAFTALARI BİRBİRİMİZE COK YAKIN BURDAN BEBİŞLERİMİZİN GELİŞİMLERİNİ TAKİP EDELİM
ÜÇLÜ TESTİ DE O GUN YAPTIRDIM BUGUN SONUCLARINI ALDIM HEŞEY ÇOK İYİ ALLAH A ŞÜKÜR :nazar:

çok sevindim canım sonuçların iyi çıkmasına ben cumartesi kontrole gidecem ve 3lü yaptıracam sonuçları haber veririm

talucum çok sevindim bebişinin ii olmasına.bende yarın gidicem ayrıntılı incelicekmiş.hayırlısı bakalım

çok sevindim canım sonuçların iyi çıkmasına ben cumartesi kontrole gidecem ve 3lü yaptıracam sonuçları haber veririm

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM
İNŞALLAH SENINDE SONUCLARIN IYI CIKICAK GÜZEL HABERLERİNİ BEKLIYORUM

talucum iyi haberine sevindim:)) Allah sağlıcakla bebişlerimize kavuşturmak nasip etsin. ben 2 hafta sonra gideceğim doktora offf dahada çok var:KK43:(

talucum iyi haberine sevindim:)) Allah sağlıcakla bebişlerimize kavuşturmak nasip etsin. ben 2 hafta sonra gideceğim doktora offf dahada çok var:KK43:(

SAGOL SAYAZCIM
AMİN CANIM,İNSAN BEKLEYEMIYOR DIMI BEN GORELI 5 GUN OLDU AMA BEN SIMDIDEN COOOK OZLEDIIM
:1no2:

Selam canım. Ben de 15+0 ken gittiğimde 225 gr dı. 3 lü test sonucu da iyi çıktı. Ayrıntılı ultrasonu da atlattık mı mühim bir test kalmıyor :) Allah bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde bize versin. Bu arada Talu bizim doğum yapacağımız tarihler aynı görünüyor:)

Selam canım. Ben de 15+0 ken gittiğimde 225 gr dı. 3 lü test sonucu da iyi çıktı. Ayrıntılı ultrasonu da atlattık mı mühim bir test kalmıyor :) Allah bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde bize versin. Bu arada Talu bizim doğum yapacağımız tarihler aynı görünüyor:)

MAŞALLAH TOSUN OGLUNA KOCAMAN OLMUS DEMEKKI IYI BESLIYOSUN ANNESİ,COK SEVINDIM 3 LU TEST DE IYI CIKMIS INSALLAH AYRINTILIYIDA ATLATIRSAK COK SUKUR BI SEY KALMIYOR :nazar:
EVET CANIM DOGUM TAIHLERIMIZ AYNI GOZUKUYOR,HAYIRLISIYLA Bİ GELSEK O GUNLERE :1rolleyes:

bende ayın 20sinde gideceğim oğlumu çok özledim 2 hafta oldu görmeyeli ben tüm testleri atlattım şimdi bu gidişimde ayrıntılı ultrasona sokacak bakalım oğluşum ne kadar büyümüş.

bende ayın 20sinde gideceğim oğlumu çok özledim 2 hafta oldu görmeyeli ben tüm testleri atlattım şimdi bu gidişimde ayrıntılı ultrasona sokacak bakalım oğluşum ne kadar büyümüş.

ne guzel canım sen artık testlerın sonuna gelmıssın:nazar:
inşallah bundada bebegının guzel haberlerını alırsın
bizede haber ver

Ohh ohh maşaallah :):nazar:

talu canım buğün kontrolüm vardı bügün bebişim 16+2 ve 168 gram . üçlü test için kan verdim pazartesi akşama alacam sonucunu umarım iyi çıkar VEEEEEEEE BENİM BİR KIZIM OLACAK cinsiyetini nihayet öğrendik

kızlar 17+1 olduk.bugün üçlü test için kan verdim çok merak ediyorum sonucu.ve bebişimin elerini ayaklarını veeeeee pipisini gördümm.allahım çok güzel bir duygu.rabbim kimsenin kucaını boş bırakmasın.

talu canım buğün kontrolüm vardı bügün bebişim 16+2 ve 168 gram . üçlü test için kan verdim pazartesi akşama alacam sonucunu umarım iyi çıkar VEEEEEEEE BENİM BİR KIZIM OLACAK cinsiyetini nihayet öğrendik

GÖZÜN AYDIN CANIM.. ALLAH HAYIRLI EVLAT VERİRR İNŞ. HEPİMİZE..SENİ VE KIZINI ÖPÜYORUM

:teytey: cok sevindim canım kzın olmasına kızıma bı arkadas daha gelıyor hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün
maşallah 168 gram :nazar:
inşallah üçlü test sonuçlarındanda güzel haberler alırız canım benım

kızlar 17+1 olduk.bugün üçlü test için kan verdim çok merak ediyorum sonucu.ve bebişimin elerini ayaklarını veeeeee pipisini gördümm.allahım çok güzel bir duygu.rabbim kimsenin kucaını boş bırakmasın.

amin canım Allah kimsenın kucagını boş bırakmasın bebişlerimizede saglıklı uzun ömürler versin
inşallah üçlü test sonuçlarında ıyı cıkar canım

:teytey: cok sevindim canım kzın olmasına kızıma bı arkadas daha gelıyor hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün
maşallah 168 gram :nazar:
inşallah üçlü test sonuçlarındanda güzel haberler alırız canım benım

inşallah canım hiçbirimizinkine nazar değmesin üçlülerde iyi çıkar inşallah

inşallah sonuçların iyi çıkar canım

X