Minasera ile EFT yöntemleri hakkında her şeyi paylaşın

ben 6 ay önce tanistim EFT ile ve faydasinida gördüm. Ama zamanla ara verdim heryerde yapamiyor insan haliyle müsait ortam olana kadar unutmus gitmisim.
yazi ile anlamak zor diyor ve video ariyorsaniz konuyla ilgili uzman tv ye bakin cok güzel anlatilmis.

olumlamaların cok guzel...

cok iştahli olmama ve cok yemek yememe ragmen kendimi derinden kabul ediyorum onaylıyorum..seviyorum..demen yeterli..ama bu baslangıc icin ilk olumlaman
sonraki seanslarda bunları her bölge icin degisik olumlamalarla gelistireceksin
özelden msn adreslerinizi yazın..camdan anlatayım sizlere....sevgiler

meraba minasera ben bu uygulamayı biliyorum ama bu işin püf noktası sıkıntımızın köküne inmek değil mi bunu nasıl başaracağız?

bu sayfayı takip eden kimse yok mu ben bu konuyu uzun süredir araştırıyorumm yardımcı olabilecek var mı uygulamalar için

merhaba ben eft ile tanışalı henüz bir hafta oldu bana detaylarıyla anlatabilir misiniz nasıl olumlamalar yapacağımı bilmiyorum.Yardımcı olursanız memnun olurum.

olumlamaların cok guzel...

cok iştahli olmama ve cok yemek yememe ragmen kendimi derinden kabul ediyorum onaylıyorum..seviyorum..demen yeterli..ama bu baslangıc icin ilk olumlaman
sonraki seanslarda bunları her bölge icin degisik olumlamalarla gelistireceksin
özelden msn adreslerinizi yazın..camdan anlatayım sizlere....sevgiler

Sevgili Minesera burada mısınız? Danışmak istediğim şeyler var ve msn den konuşmak istiyorum ama özelden msj hakkım yok ne yapabiliriz? Teşekkürler

X