Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
yuvarlak yüzlüler için bir kahkül modeli koyuyim fikir olur bu kadında oldukça yuvarlak yüz hatlarına sahip ve yanakları tombul
kirsten-dunst-rehab-cirque.jpg

cear_kirsten_dunst_v.jpg

Tremo canım bence bu kahkul çok yakısır sana hm gencsinde benm kahkullerim var bayagı uzadı iyice uzasın bu modelden yaptrmayı düşünüorum :)

Tremo canım bence bu kahkul çok yakısır sana hm gencsinde benm kahkullerim var bayagı uzadı iyice uzasın bu modelden yaptrmayı düşünüorum :)

sağol canım ya model hakkaten süper yaaa baktıkça bakasım gelio ekimde kestircem o zaman nasıl drduguna dair bi foto koyarım ::CüvCüv:daha çok var ama...mirmirmirmir

bende kahkül kullanıyorum çok kısa olmaması şartıyla saçlarım dalgalı olduğu için kısa kullanamıyorum.kestirirkende yandan kestiriyorum düz kahkül kestiremiyorum zaten saç düzleştiricisiyle düz olarak kullanabiliyorum.

benim de kahküllerim uzamıştı kestiriiim dedim kestirmes olaydım kadın saçımı iice kesti saçımın önü besleme saçına benzadi kendimi çok kötü hissdiyorummmsenağlama

elma_şekeri

bendede aynı sorun var, kahküllerim uzadı ve biras biçimsiz duruyodu. Gidim kestirim dedim kuaför bayana kaşlarımın çok az üstünde olsn hemen gözüme girsin istemiyorum dedm, kız kesti biçti, kısacık kahküllerim oldu. Saçlarım uzun olduğndan hiç yakışmadı bana ama 1-2 arkadaşm olmuş dedi. Onlara da güvenen kim :KK70: ben şuan tel tokalarla ildare ediyorumda okula nasıl giderim onu düşünüyorum, saç mandıda aldım bir sürü, artk uzayana kadar.

ayrıca böle saçları nasıl şık bir görünümle örtbas ederis :KK70:

bende yan kahkül kestirdim.Ama alnım çok geniş olmadığı için yakışmadı bide çok kısa kesti zaten kuaför =( öle duruyo şimdilik arkadaşlarım yakışmış dedi ama uzamasını bekliyorum..

ya ewt bende öle uzamasını bekliorum okullarda açılıo yarın da dershaneye gitcem nasıl gitçem bilmiom okullar açılasıya kadar uzsa bari

kızlar eger kahkülleriniz kısa geliosa özellikle baska bi kuafre gidip=) biraz daha yukardan sac alıp kısalıkları kapatmasını ve istediginiz boyda kesmesini rica edin.. öyle kısacık kahkülle dolasmayın ..=)

kızlar eger kahkülleriniz kısa geliosa özellikle baska bi kuafre gidip=) biraz daha yukardan sac alıp kısalıkları kapatmasını ve istediginiz boyda kesmesini rica edin.. öyle kısacık kahkülle dolasmayın ..=)

benim uzadı ya baya =) hem ben tac kullanıyorum genelde o yüzden belli olmuyo=)

merhaba ben foruma yeni katıldım ve hemen kahkülümle ilgili sorunuma geçeyim :)

katlarım tam olarak istediğim gibi oldu, bence çok da güzel oldu herkes yakıştı dedi, kahkülümün de boyu tam istediğim gibi ancak çok az kesmiş kuaför bey :KK43: zaten bana fön çeken de acemiymiş, bir saatte saçıma fön çekmeyi bitiremedi ve kelimenin tam anlamıyla saçlarımı mahvetti :KK43: sonra daha deneyimli bir eleman gelip azarladı onu, neyse :KK70:

kahküllerim gerçekten çok az (en veya kalınlık olarak) nasıl bir model yapmamı tavsiye edersiniz ki bu kusuru kapatayım?

şimdiden teşekkür ederim kızlar :)

ben kahkülümü kendim kesiyorum
çünkü kuaförler sanki hiç televizyon izlemiyor hiç dergi gazete okumuyor gibi öyle bir kahkül kesiyorlar ki!

ben hep kuaföre kestiriyorum jiletle ve süper oluyor herkes kahküllerimi çok beğenir...ama hep bakım istiyor işte senelerdir kahküllerim var ama 1 ayda bir kısalttırmak gerekiyor...

yuvarlak yüzlere düz kahküller hiç yakışmıyor kızlar tecrübeyle sabit o yüzden hep katlı kestiririm...
çokta uzun kahkül kullanmıyorum ben açıkçası kısada hoşuma gidiyor..

dsc00081rn0.th.jpg
kızlarr buda benım kahkullerım alnım ınanılmaz dar ama dayanamayıp kestım.5aydırda kullnıorum(her hafta kısaltarak)

kopyas0001070vf9.th.jpg
yorumlarınızı beklıorum.ayrıca kahkullerın aralarını ınceltmek için kaş makasını yada pedıkur makasını kullnın.düz bı goruntu hoş durmuyor

canım kahküllerin burada cok güzel görünüyo..

Son düzenleme:
X