Çin Takvimi

Ya gerçekten deneyen tutan varmi aranızda ben şimdi baktim 8 ekim son adet tarihim kiz oluyo dimi :) bi oglum var 4 yasinda birde kizim olmasını çok istiyorum rabbim nasip eder insallah herşeyden önce sağlıklı olsunlarda

zaten ihtimal %50 yani bende tuttu onda tutmadı olayı komik..bi de bu takvim kadını baz alıyor oysa cinsiyeti erkek spermi belirliyor:110: bende tuttu mu evet..dikkat ettim mi hayır:dondurma: şu mevcut yasiniza 1 yas ekle 2 yas ekle olayini iyi okuyun derim.Direk tabloya bakinca yanlıs cıkıyor..eglencesine yapılabilir:anneadayı: Ben beslenme ile cinsiyet belirlemenin ihtimali daha arttirdiginı düsünüyorum..yane daha bilimsel hic degilse:KK54:

Kızlar kesinlikle tutuyor. Yaşı doğru hesaplayın, gerekirse otomatik hesaplayıcıdan. Bana söylesin yanlış çıktı diyenler bşrde ben bakyım

Çok yanlış hesaplıyorlar yaşı insanlar, yok içindekine mi doldurduğuma mı diye, ocak ve şubat belirtilen günden çnce doğanlar 2. Diğer herkes 1 ekleyecek yaşına ve gebe kaldığı aya bakacak,misal 1988 nisan doğumlu bir kadın 2018-1988=30 bu 30 a bir ekleyeck 31 bakacak

Elbette yanılma olur allah bilir zaten de ama bu takvim büyük oranda yüzde 95 doğru bana söyleyin yazarım ben hemde tespit ederiz ama doğru söyleyin lütfen ynlış çıksın diye☺️

Kızlar kesinlikle tutuyor. Yaşı doğru hesaplayın, gerekirse otomatik hesaplayıcıdan. Bana söylesin yanlış çıktı diyenler bşrde ben bakyım
1989 doğumluyum oğlumu 2012agustos 13 de dogurdum buda kısmetse Mayıs 2018 hesapla.bakalim :)

Bir koydum eksilttim.her türlü baktım bende tutmuyor hamileyim erkek diyor kız oğlum var onada kız görünüyor :)

X